Ambasadorky 2020 testovaly – Bi-Oil Pečující olej na pleť a tělo

V druhé polovině těhotenství a po porodu dostává pokožka pořádně zabrat. Vaše rostoucí bříško a přibývající kila nutí pokožku neustále se napínat. Hormonální změny a nedostatečná hydratace způsobí, že se vytvoří drobné jizvičky, známé také jako strie. Bi-Oil Pečující olej ji udrží pevnou, pružnou a zároveň dostatečně hydratovanou.

Co vás může potkat?

Strie – pokud tělo roste rychleji, než stihne pokožka zareagovat, kůže se natrhne. Během hojení vznikají jizvy, známé také jako strie. Jejich vznik závisí na věku, stravě, hydrataci, ale také třeba dědičnosti. Pokud se udělají, můžete změnit jejich vzhled, ale nikdy se jich úplně nezbavíte.

Pigmentové skvrny – hormonální výkyvy spojené s těhotenstvím mají vliv i na barvu kůže. Vyvarujte se nadměrnému slunění a používaní nekvalitní kosmetiky.

Značka Bi-Oil

Bi-Oil Pečující olej získal více než 400 ocenění v oblasti péče o pokožku. Od svého celosvětového uvedení v roce 2002 se stal nejprodávanějším produktem na jizvy a strie ve 25 zemích. Bi-Oil Pečující olej se totiž s oblíbenou používá nejen pro prevenci vzniku strií, ale i na zlepšení vzhledu jizev, které vznikly popálením, úrazem či po císařském řezu.

Během letních měsíců testovalo 100 maminek Bi-Oil Pečující olej na pleť a tělo.

Bi-Oil Pečující olej pro péči nejen v těhotenství

Klinické studie potvrdily účinky Bi-Oil Pečujícího oleje na strie:
100% lidí zaznamenalo po 8 týdnech zlepšení vzhledu již existujících strií.*

* proDERM institut pro aplikovaný dermatologický výzkum, Hamburk, Německo, 2010

 

Zkušenosti testujících maminek

V rámci testování jsme zjišťovali účinky Bi-Oil Pečujícího oleje u maminek, které už strie měly, ale i u těch, které začaly olej používat preventivně.

Výsledky testování prokázaly při pravidelném používání zlepšení stavu již vzniklých jizev a strií v 86 % případů. Maminkám, které olej používaly pouze preventivně se žádné další strie neobjevily.

Maminky nejvíce oceňují hydratační vlastnosti oleje a dobrou vstřebatelnost (98 %). Vůně vyhovovala 94 % žen.

Recenze maminek:

Pěstounka Martina

 

Maminka Tereza: Olej zlepšil vzhled strií a hlavně starých jizev, které sice neměly spojitost s těhotenstvím a porodem, ale moc mě to potěšilo.

 

 

 

Maminka Petra: S Bi-Oilem jsem byla spokojená. Stávající strie a jizvy jsou světlejší a nové se neobjevily. Bříško mám krásně jemné a pomohl mi i na problémy s pletí. Takže za mě super na obličej i bříško 🙂

 

 

Maminka Martina: Rozhodně mohu doporučit, v prvním těhotenství jsem používala jiné výrobky a bez efektu, Bi – oil efekt viditelně má. Navíc je jeho vůně návyková 🙂

 

 

Maminka Zdenka: Je to zázrak v lahvi, tak krásnou pokožku jsem neměla již dlouho.

 

 

 

Maminka Nikola: Na olej jsem se strašně těšila. po prvním těhotenství mi zůstaly velké strie. Po používání teď v druhém těhu se mi strie trochu zmenšili a žádné neukázaly, takže všem těhu kamarádkám říkám tuto mou zkušenost.

 

 

Maminka Veronika: O oleji jsem před vyzkoušením slyšela. Jen mě vždy odrazovala cena od zakoupení. Když jsem si ho mohla vyzkoušet, přišla jsem na to, že cena je opravdu adekvátní kvalitě oleje. Rychle se vstřebává, neteče, příjemně voní, nelepká, nemastí. Je prostě, jedním slovem, naprosto boží. Kůže je velmi příjemně hydratována.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě