Ambasadorky 2020 testovaly – Chladivý sprej na nohy babylove Mama

Znepříjemňují vám otoky nohou poslední měsíce těhotenství? Večer, ale často také už odpoledne marně hledáte své kotníky? Najít vhodnou pohodlnou obuv, do které se kotník vejde je pro vás nadlidský úkol?Našli jsme řešení. Vyzkoušejte chladivý sprej na nohy určený přímo pro těhotné.

Značka babylove

Pro budoucí maminky Babylove nabízí prakticky vše, co by mohly potřebovat v tomto krásném období. Jedním z výrobků je i babylove Mama Chladivý sprej na nohy. 

Po porodu nemusíte hledat novou značku, kterou budete používat. Babylove má vše, co je třeba pro malé miminko i děťátko, které objevuje svět. Plenky, vlhčené ubrousky, kosmetiku pro jemnou dětskou pokožku, dětskou výživu nebo různorodou nabídku příslušenství a doplňků.

Babylove vás, stejně jako my, provede celým obdobím mateřství a rodičovství.

Během letních měsíců testovalo 100 maminek babylove Mama chladivý sprej na nohy.

Babylove sprej na unavené nohy v těhotenství

Babylove sprej na unavené nohy v těhotenství

Nepříjemné pnutí, nohy jako z kamene, bolest kloubů. Otoky nohou patří k nepříjemným projevům posledního trimestru těhotenství. Každá nastávající maminka vám potvrdí, že by dala cokoliv za okamžitou úlevu. Chladivý sprej babylove Mama je přesně to, co maminky potřebují.

Extrakt z máty nohy příjemně osvěží, dodá pokožce cennou vlhkost a zabraňuje jejímu vysoušení. Dopřejte si větší pohodlí a užívejte poslední měsíce těhotenství s pocitem lehkosti.

 

Zkušenosti testujících maminek

Pro 78 % maminek se stal sprej nepostradatelným pomocníkem. Jednoduchá aplikace, okamžitá úleva, hydratace a příjemný chladivý účinek byly hlavními benefity, které maminky chválí.

Co o spreji říkají samy maminky:

Maminka Tereza: Za mě rozhodně výrobek, který budu používat a kupovat i v budoucnu, byla to taková moje rychlá záchrana když mi začaly otékat nohy. Nastříkala jsem si je a hned jsem pociťovala úlevu.

 

 

Maminka Kristýna: Chladivý sprej na nohy používám převážně před spaním, abych ulevila nohám po celém dni. Pro lepší efekt nohy ještě podložím polštářem, aby byly vyvýšené. Sprej dodá nohám pocit lehkosti a má osvěžující a chladící efekt.

 

 

Maminka Martina: Nečekala jsem, že bude fungovat takhle skvěle, zejména v práci se pro mě stal nepostradatelným pomocníkem (sedím i 10h v kuse) 🙂 Je osvěžující, nevysušuje pokožku a zmírňuje otoky nohou 🙂 Už jsem si koupila další balení a budu ho určitě využívat i jako netěhotná 🙂 děkuji za možnost vyzkoušet.

 

Maminka Sabina: Ideální do letních dnů a pokročilého těhotenství. Nohy mi natékají a jediné.co mi pomáhá, kromě dát si nohu nahoru, je tento sprej. Má super stříčku, dobře se aplikuje, za mě must have v těhotenství.

 

 

Maminka Bára: recenzi maminky Báry najdete v tomto videu.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě