Ambasadorky Happy Baby – nastávající maminky 2020

ambasadorky úvodní

Chcete se pyšnit titulem Ambasadorka Happy Baby? Ráda inspirujete ostatní kolem sebe? Nastávající maminky, staňte se našimi Ambasadorkami.

Ambasadorky Happy Baby

Podpoříme vás a poskytneme šanci zkusit nové věci, otestovat, ochutnat a podělit se s ostatními o váš pohled, protože ten nás zajímá. Nově se můžete zapojit i se svými kamarádkami a zvýšit tak svoje šance.

Upozorňujeme, že toto ambasadorství se vztahuje na nastávající maminky do 25. týdne těhotenství. Nabíráme do konce června, tak se ozvěte 🙂

Letošní balíček přináší spoustu skvělých výrobků. A vy je dostane všechny na testování. Balíček má hodnotu více než 1 700 Kč.

Ambasadorky Happy Baby - balíček 2020

Ambasadorky Happy Baby – balíček 2020

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Chcete zvýšit vaše šance a zapojit se i se svými kamarádkami. Uveďte prosím e-maily na kamarádky, které jsou také těhotné a můžeme jim poslat pozvánku do projektu. Tím šance vás všech zvýší. Uvést můžete libovolné množství kamarádek.

Na základě vámi uvedeného e-mailu přijde do 48 hodin vašim kamarádkám pozvánka k přihlášení do našeho projektu. Pouze pokud se přihlásí, zvýší se tak vaše i jejich šance na zapojení do projektu. Přihláška je nezávazná, projekt je bezplatný.

Ambasadorky Happy Baby – nastávající maminky jsou uzavřené. Zapojit se můžete do některého z našich dalších testování. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě