Ambasadorky Happy Baby pro rok 2020/2021! Maminky po porodu

ruce dítěte, matky otce

Rok se s rokem sešel a opět tu máme další kolo velkého testování Ambasadorky Happy Baby pro maminky s novorozenci. Staňte se novou Ambasadorkou Happy Baby pro rok 2020/2021.

Ambasadorky Happy Baby

Příchod miminka obrátí většině maminek život naruby. Máte těsně před porodem, nebo už držíte v rukou ten malý uzlíček štěstí. V hlavě se vám honí plno otázek. Zcela přirozeně chcete pro své děťátko jen to nejlepší. Teď máte příležitost otestovat celý balík věcí pro maminky a miminka. Přihlaste se do velkého testování Ambasadorky Happy Baby. Staňte se našimi novými Ambasadorkami pro rok 2020/2021!

Vyplňte formulář a přihlaste se do velkého testování.

 • Čekají na vás úžasné produkty od našich partnerů, které budete moci otestovat.
 • Stanete se součástí naší redakce. Vaše názory a zkušenosti předáme ostatním maminkám ve formě článků ke každému testovanému produktu.
 • Vaše zkušenosti a názory ovlivní i týmy našich obchodních partnerů. Veškeré vaše zkušenosti předáme výrobcům, aby mohli své výrobky dělat lepší. Lepší pro vás maminky. 🙂

Co je vše součástí balíčku pro ambasadorky?

Ambasadorky Happy Baby

Galerie jednotlivých produktů, které obdržíte až domů na testování ZDARMA

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Zkrátka a dobře, stanete se součástí Happy Baby, které je tu už 27 let. Stanete se součástí komunity maminek, která tu jsou pro další maminky, prostřednictvím:

 • balíčků Happy Baby na gynekologiích, v porodnicích a pediatriích,
 • publikací Happy Baby,
 • webových stránek Happy Baby,
 • pravidelných newsletterů,
 • a sociálních sítí.

Neváhejte a staňte se Ambasadorkou Happy Baby.

Podmínky pro zapojení do projektu Maminky Happy Baby – Ambasadorky po porodu

 • být registrovanou členkou webu www.happybaby.cz a mít zcela vyplněný profil
 • být na konci těhotenství nebo těsně po porodu
 • souhlas s pořízením fotografie u případného předání balíčku a jejím následným uveřejněním na webu www.happybaby.cz, sociálních sítích a promo materiálech
 • v průběhu zkoušení/testování výrobků podávat průběžné informace sdílením na FB stránce Happy Baby
 • po ukončení testování vyplnit formulář pro každý testovaný produkt

Podmínky testování

Testování se může zúčastnit pouze uživatel registrovaný v klubu Happy Baby. Registrovat se můžete na webu: www.happybaby.cz.

Vybrané maminky budou kontaktovány do 31. 12. 2020 prostřednictvím e-mailu nebo telefonu. Přibližně do 30 dnů od obdržení testovaného výrobku Vám bude zaslán e-mail s odkazem na dotazníky, které je potřeba vyplnit. Pokud tento dotazník nevyplníte do 14 dnů od jeho obdržení, budete vyřazena z testování a přijdete tak i o možnost zúčastnit se dalších připravovaných testování (!)

Pro testování budeme potřebovat vyplnění Vašich osobních údajů do formuláře výše a udělení souhlasu s jejich použitím pro účely testování produktu. Bez udělení souhlasu nebudeme moci Vaše osobní údaje použít a zařadit Vás do testování. Nemějte obavy – Vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu je nepředáme (s výjimkou pověřených správců a zpracovatelů) a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měla naprostou jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů.

Správcem Vašich osobních údajů je:

společnost PROSAM s.r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6a, 147 00 Praha 4, IČO: 494 51 821, tel: 241 771 596, email: [email protected] (dále jen „PROSAM“).

Nebo vyzkoušejte některé z našich dalších testování. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama
  1. Kateřina – maminka Happy Baby

   Dobrý den,
   pravidelně vyhlašujeme projekty pro naše Ambasadorky, nebo maminky na testování našich produktů na FB stránkách a na webových stránkách, vždy podle kritérií komu je testovaný produkt určený.
   Sledujte naše stránky, určetě i na vás se usměje štěstí 🙂
   Katka

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě