Ambasadorky testovaly – čistící prostředky Nano Alori

Jistě znáte přísloví: „Čistota půl zdraví.” Nemusíte už trávit hodiny s hadrem v ruce, aby vaše domácnost byla bezchybně čistá. Uklízejte jinak – rychle a efektivně. S čistícími prostředky Nano Alori je to hračka.  Získejte více času na hraní s dětmi, nebo třeba na kávu s kamarádkou. 

Jak funguje nano úklid?

Čistící prostředky s nano technologií obsahují ve svém složení nanočástice o velikosti 1-100 nm (přibližně deseti tisícina tloušťky lidského vlasu). Jsou tak malé, že proniknout i do mikroskopických trhlina a záhybů jakéhokoliv povrchu. Svým působením nečistoty vytáhnou ven, kde je snadno setřete bez jakéhokoliv drhnutí.

Efekt lotosového květu

Nanočástice povrch zacelí a udělají jej dokonale hladkým. Nečistoty, prach, olej ani voda nemá šanci. Díky tomu, že se jakákoliv nečistota jen těžko udrží, zůstávají věci stále čisté. S nano produkty zrychlíte a zefektivníte váš úklid až o 80 %. 

Proč používat k úklidu Nano Alori?

1. Jsou netoxické

Jistě víte kolik nežádoucích látek obsahují klasické chemické čistící prostředky. Karcinogeny, neurotoxiny, parabeny, ftaláty, hormonální distruptory ani jiné nebezpečné látky se vdechnutím dostávají do těla. Používáním „chemie” při každém běžném úklidu ohrožujete nejen sebe, ale také své děti, zvířata, rostliny v blízkosti. Hoďte obavy za hlavu. Sáhněte po čistících prostředcích Nano Alori – jsou netoxické. 

2. Jsou 100 % biologicky odbouratelné

Klasické čistící prostředky nejsou příliš „eco friendly”. Čistící prostředky Nano Alori myslí na váš domov i planetu. Jsou biologicky odbouratelné, takže nevadí, pokud se dostanou do vody, nebo k rostlinám. 

3. Jsou účinnější než běžné prostředky

Nano částice proniknou do všech nerovností a vytáhnout špínu na povrch. Tam ji snadno setřete hadříkem.

4. Nejsou barevné a příliš nevoní

Syntetická barviva a vonné látky pocházejí z ropy. Mnohé patří mezi potvrzené karcinogeny. Nepoužívejte nebezpečné látky.

5. České produkty

Používaním Nano Alori podpoříte českou výrobu a českou ekonomiku.

Co maminky testovaly?

Naše Ambasadorky obdržely k testování hned 3 produkty od této značky Alori a ještě k tomu utěrku z mikrovlákna, která je nepostradatelným pomocníkem pro domácnost.

Alori - nano kosmetika

Čistota domova za použití nano kosmetiky

Výsledky testování

V průběhu testování se ukázalo, že stále naprostá většina ( 91 %) maminek nakupuje čistící prostředky v běžných drogeriích či obchodech.

Účinnost je stěžejní. Celých 86 % maminek zvolí raději méně ekologický, ale účinnější prostředek.

Překvapivé je, že celých 79 % maminek neví, že většina běžných čističů domácnosti nemá atest na styk s potravinami. Chraňte sebe i své děti a vybírejte pouze atestované výrobky. Testování produktů značky Alori dopadlo na výbornou. Maminky oceňují snadnější úklid a dlouhodobé výsledky.

Jak obstály testované produkty? Posuďte samy.

 

Recenze maminek:

maminka Klára: Příjemné použití. Okamžitý efekt. Dostal mě hlavně prostředek na vodní kámen, to byl fofr, baterie jako nové. Oceňuji, že jsou eko. Prostředek na okna s nano technologií funguje rychle a s růžovou mikro-utěrkou je to skvělá volba i na autosklo. Skříňky v kuchyni zas rozsvítil prostředek na lakovaný nábytek. Ve srovnání např. S eko značkou Frosch z Dm vše mnohem účinnější. Jsou bezpečné. To je topovka pro domácnost s dětmi.

maminka Lenka: Čistič vodního kamene: skvěle odstranil téměř veškerý kamen, který se mi usadil ve sprchovém koutu. Zůstal jen malý proužek. Věřím že při dalším použití půjde pryč. Čistič oken: krásně umyl a vyleštil okna, která byla špinavá od kapek vody a prachu ze silnice.  Čistič lakovaného nábytku: krásně vyčistil mastnotu, prach i špínu z našeho jídelního stolu, i jsem ho teď použila na vyčištění stolu po party a stůj je opět v původním stolu, jako před grilovačkou.

maminka Lucie: Čistič oken – na mytí oken většinou používám obyčejný přípravek na okna. Po použití Vašeho přípravku jsem opravdu nadšená. Oproti jiným je mytí mnohem rychlejší a výsledek o 100% lepší. Čistič vodního kamene – přípravky na vodní kámen nepoužívám. Výsledek po použití Vašeho přípravku byl tedy velmi znatelný.Čistič lakovaného nábytku – lakovaný nábytek vůbec nemáme. Ale darovala jsem jej mamince, která si ho vynachválila. Ráda zkouší něco nového a dokonce by brala ještě další balení.

maminka Adriana: Musím říct, že nejvíce jsem nadšena s Alori na vodní kamen- jelikož v místě bydliště máme velice tvrdou vodu, a zkoušela jsem už několik produktu a nestalo se mi, aby byla jejich účinnost dlouhodobá. Alori čistič lakovaného nábytku – nedělá olejové fleky a osobně mi i hezky voní. Alori čistič oken – snadná aplikace.

maminka Adéla: Produkty jsem si zamilovala, pomohly mi v domácnosti vyčistit dříve těžko odstranitelné nečistoty, oceňuji účinek čištění bez nutnosti drhnout povrch.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama