Ambasadorky testovaly – Babylove Mama chladivý sprej na nohy

Nezáleží na tom, zda teploty venku atakují třicítky nebo se nacházíte v přetopené místnosti. Převážně v pozdější fázi těhotenství se mohou objevit otoky nohou. Zejména večer, ale často také už odpoledne marně hledáte své kotníky. Najít vhodnou pohodlnou obuv, do které se kotník vejde – nadlidský úkol. Znepříjemňují vám otoky nohou poslední měsíce těhotenství? Zkuste, stejně jako naše maminky, chladivý sprej na nohy určený přímo pro těhotné.

Značka Babylove

Ještě ji neznáte? Babylove přichází s kvalitní výbavou pro rodiče a jejich děti. Od těhotenství přináší kvalitní produkty, které ocení každá nastávající maminka. Později přichází se vším, co je třeba pro malé miminko i děťátko, které objevuje svět. Plenky, vlhčené ubrousky, kosmetika pro jemnou dětskou pokožku, dětská výživa nebo různorodá nabídka příslušenství a doplňků.

Pro budoucí maminky Babylove nabízí prakticky vše, co by mohly potřebovat v tomto krásném období. Jedním z výrobků je i Babylove Mama chladivý sprej na nohy, který otestovaly vybrané maminky.

Maminky testovaly Babylove mama chladivý sprej na nohy

 

Mít tak něco, pomocí čeho dopřejete svým nohou okamžitou úlevu… Zní vám tato věta jako vaše momentální vysněné přání? Nemusíte chodit k řece a hledat zlatou rybku. Chladivý sprej Babylove mama vám vaše přání snadno splní. Extrakt z máty nohy příjemně osvěží a dodá pokožce cennou vlhkost. Navíc zabraňuje vysoušení pokožky. Dopřejte si větší pohodu a užívejte poslední měsíce těhotenství s pocitem lehkosti.

Jaké byly reakce maminek?

Testování se zúčastnilo 81 maminek, které během letních měsíců vyzkoušely chladivý účinek spreje na oteklé nohy značky Babylove Mama. Maminky si pochvalují pohodlnou aplikaci spreje. Ve srovnání cena vs. výkon, považuje 80 % z nich sprej za výborný.

výsledky babylove chladivý sprej

Recenze maminek:

Jak přesně maminky hodnotí sprej Babylove Mama? Přečtete si jejich názory:

Pěstounka Martina

maminka Jitka: Produkt mne velmi příjemně překvapil, příjemné ochlazení nohou v parných dnech jsem přivítala.

 

 

 

 

maminka Jana: V těchto horkých letních dnech nezbytná výbava do kabelky. Jsem moc ráda, že jsem dostala možnost tento výrobek vyzkoušet a velice ráda ho doporučuji pro úlevu i dalším těhotným ve svém okolí 🙂

 

 

 

maminka Gabriela: Z tohoto produktu jsem byla nadšená. Na otoky nohou trpím a sprej byl opravdu velmi příjemný. Ocenila jsem, že se rychle vsakoval a nešpinil boty nebo podlahu. Teď v létě opravdu příjemný přípravek, který používám několikrát denně.

 

 

 

maminka Anna: Produkt hodnotím velmi kladně. V horkých letních dnech je to záchrana pro moje nohy. Po aplikaci cítím na pár minut jemné ochlazení a to mi pomáhá usnout. Cena není vysoká a přidaná hodnota je velká.

 

 

 

A některé maminky dokonce testovaly sprej na své rodině, například maminka Jana: „Stříkala jsem tento sprej i partnerovi na nohy když přišel utahaný z práce a i on pociťoval během chvilky obrovskou úlevu”.

Užitečné tipy, jak zatočit s otoky

Otoky nohou trápí v těhotenství mnoho žen. Můžete se setkat s názorem, že se s tím prostě musíte smířit. Pokud se s takovým tvrzením nemůžete vyrovnat. Přinášíme pár tipů, jak s nimi zatočit.

těhotná - nohy nahoře

 

Obecné pravidlo zní zdravá strava, dostatečný pitný režim, pohyb a odpočinek. Jak to? Podívejte se na naše tipy.

  • Zdravá strava vám zajistí dostatek energie. Váhový přírůstek udrží v normě a vaše miminko bude mít dostatek živin pro zdravý vývoj. Vyhýbejte se slaným jídlům. Sůl zadržuje vodu v těle.
  • Dostatečný pitný režim je stěžejní. Ač se to nemusí zdát, pokud pijete málo, vaše tělo začne zadržovat vodu na horší časy. Ve výsledku se budete cítit oteklá a nafouklá. Omezte pití kávy a nápojů obsahujících kofein, který odvodňuje, ale otoky nezmírní.
  • Pravidelným pohybem načerpáte energii, rozproudíte krevní oběh a budete i během těhotenství v dobré kondici. Po porodu se snáze vrátíte do běžného života. Pravidelnými procházkami, cvičením úměrným vašemu zdravotnímu stavu, nebo plaváním předcházíte možným žaludečním potížím a nevolnostem.
  • Nezapomínejte na odpočinek. Dlouhé stání  a sezení na jednom místě nedělá vašemu tělu dobře. Projděte se, procvičte kotníky, nebo si alespoň pod nohy stoličku. Během dne si klidně dejte nohy nahoru. Teď můžete. Nohy byste přitom měla mít nad úrovní pasu.
  • Spěte na levém boku. Usnadní se tak návrat krve zpět k srdci.

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě