Ambasadorky testovaly – Herbalon

herbalon

V době porodu, zvlášť u prvorodiček, může dojít k poraněním a případně i vzniku poporodních hemoroidů. Pro ulevení od bolestí poporodních bolestí a při denní hygieně, jsme v rámci ambasadorského projektu maminkám nechali otestovat produkt Herbalon s dubovou kůrou.

Poranění po porodu

Hojení porodního poranění trvá obvykle týden až 10 dní. Pro jeho urychlení používejte prodyšné porodnické vložky a speciální kalhotky. Předejdete tak zapaření, které může vést k dalším komplikacím. Nezapomínejte na důkladnou hygienu a pravidelné sprchování. Postižená místa můžete i ledovat.

Jak na hygienu po porodu?

Při sprchování volte neagresivní přípravky. Vybírejte ty bez parfemace, aby zbytečně nedocházelo k podráždění. Ideální volbou jsou ty, které obsahují i látky urychlující hojení. Jednou z nejvíce oceňovaných je právě dubová kůra, která je i součástí intimního mycího gelu Herbalon, které testovaly naše ambasadorky.

Dubová kůra obsahuje velké množství tříslovin, hořčiny a pryskyřici. Dub je všeobecně známý mrazuvzdorný strom, který roste v každé půdě a ve všech podmínkách. Pro nás nejpřínosnější jsou její dezinfekční účinky a schopnost tlumit a zastavovat krvácení. Působení dubové kůry je především adstringentní (stahující). Lze však prokázat i působení antibakteriální.

Herbalon s dubovou kůrou

100 našich ambasadorek našlo ve svém speciálním ambasadorském balíčku právě intimní mycí gel Herbalon s dubovou kůrou. Ten právě díky obsahu dubové kůry je vlastnostem působí velmi účinně při hemoroidech. Silné adstringentní a antibakteriální působení dubové kůry významně urychlují hojení hráze po porodu.  Napomáhá regeneraci pokožky a nenarušuje její přirozenou hodnotu pH.

Intimní gel můžete používat každý den a to i jako prevenci. Přiměřené množství naneste na navlhčené intimní partie. Pro zvýšení účinnosti nechte emulzi působit 2 – 3 minuty. Důkladně opláchněte vodou.

Co říkaly maminky HappyBaby na Herbalon

Maminka Kateřina: Pomohl mi již při prvním porodu, měla jsem velký množství stehů a od té doby na něj nedávám dopustit. Čeká mě druhý porod a do porodnice určitě pojede se mnou.

Maminka Iva: Již při prvním těhotenství jsem trpěla na hemoroidy, teď se mi opět vrátily. Herbalon s dubovou kůrou jsem ihned vyzkoušela a již při prvním použití znatelně ustoupil pocit svědění, při dlouhodobějším používání věřím i ve zlepšení.

Všechny recenze si můžete prohlédnout i naší galerii:

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Používáte nějaké intimní produkty v těhotenství? Jaké? Zapojte se do diskuze s dalšími maminkami. Připojte se do naší uzavřené skupinky na Facebooku a zeptejte se na další recenze maminek.

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě