Ambasadorky testovaly – Mustela

Mustela

Nevíte jakou zvolit kosmetiku pro své miminko již od narození? V rámci ambasadorského balíčku testovaly maminky HappyBaby francouzskou dermokosmetiku Mustela určenou již pro novorozence tak, aby chránila jejich jemnou pokožku.

Mustela

Mustela je francouzská kosmetická značka vyrábějící přípravky pro děti a jejich maminky. Šetrné přípravky Mustela pečují i o tu nejcitlivější dětskou pokožku a vlásky, dokáží si poradit také s přecitlivělou, suchou nebo atopickou kůží. Nabídka značky obsahuje i přípravky pro maminky, které mohou bezpečně používat v průběhu celého těhotenství i po narození miminka.

mustela

V ambasadorském projektu maminky testovaly 4 produkty, zabalené v krásném látkovém balíčku.

  • dětský krém Mustela který šetrně  pečuje a hydratuje jemnou dětskou pleť. Zanechává pokožku jemnou a hedvábnou a vytváří na ní ochrannou bariéru. Krám obsahuje 97% složek přírodního původu
  • mycí emulze Mustela – vhodná pro dětskou pokožku již od narození a je vhodná na umývání pokožky i vlásků miminka. Bez obsahu mýdla, pro umývání bez slz.

Co říkaly maminky HappyBaby na produkty Mustela? 

Maminka Andrea: Kosmetiku Mustela jsem do teď vůbec neznala. Ale vůně byla příjemná, a rozhodně bych použila na miminko. A doporučím kamarádkám a maminkám.

Maminka Veronika: Velmi oceňuji příjemnou vůni a vzhled balení. Šetrnost k pokožce je velmi důležitá a tato značka toto splňuje na jedničku.

Všechny recenze si můžete prohlédnout i naší galerii:

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Používáte nějakou jinou kosmetiku? Jakou? Zapojte se do diskuze s dalšími maminkami. Připojte se do naší uzavřené skupinky na Facebooku a zeptejte se na další recenze maminek.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě