Ambasadorky testovaly – Ovocňák pyré a plátky

dítě u košíku z jablky

Ovocňák – čistě přírodní české produkty bez přidané chemie. Žádné koncentráty ani modifikovaný škrob. Veškeré ovoce a zelenina je ošetřena procesem pasterace, při níž si zachová až 70 % vitamínů a minerálů.

Co konkrétně maminky testovaly?

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

 

Ovocňák pyré je vyrobeno pouze z ovoce a zeleniny. Díky ručnímu sběru, pečlivému třídění, pasírování a šetrné pasteraci dostáváte to nejlepší ze sezónního ovoce a zeleniny. 

Ovocňák ovocné plátky patří mezi ideální svačinku pro děti i dospělé. Po sklizni je ovoce za studena pasírováno a sušeno 24 h při teplotě 40 °C. Šetrným procesem dostáváte do ruky stoprocentně ovocný produkt BEZ přidaného cukru, barviv, aroma a konzervantů.

Jak testování dopadlo? 

Testující maminky od nás dostaly na ochutnání oba produkty. Ze všech příchutí, které jsou na trhu mezi vítězí hruška a jablko-malina.

Máte občas pocit, že v množství lákavých obalů, které se na děti smějí z regálů, zdravá sváča neobstojí? Obal Ovocňáka se jim zaručeně bude líbit. Bez obav jej zařaďte mezi svačinky. Díky procesu pasterace se nemusíte bát alergií ani u těch nejmenších a větší děti ocení, že jej můžou slupnout během hry s kamarády.

95 % maminek doporučuje Ovocňáka jako chutnou a zdravou svačinku.

Sdílejte
Symbiosys BifiBabySymbiosys BifiBabyreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě