Ambasadorky testovaly – Procto-Glyvenol krém a vlhčené ubrousky na hemoroidy

O některých problémech se mluví velmi obtížně. Hemoroidy patří mezi ně. Přitom se je jedná o nepříjemnost, která trápí více než 40 % obyvatel. Výskyt u žen je 2 krát větší než u mužů. Často se přitom poprvé objeví v těhotenství. Při správném užívání můžete Procto-glyvenol bez obav použít.

Co vlastně jsou hemoroidy?

Hemoroidy, stejně jako křečové žíly jsou chronickým žilním onemocněním. Jedná se o rozšířené žíly v řitním kanálu, které se mohou vyskytovat i u zdravého člověka. Při obtížích jako je nepříjemný pocit po stolici, bolest, zvětšení nebo krvácení nastává problém.  

Podle studie provedené na Loyola University Medical Center trpí zácpou a problémy s hemoroidy 72 % procent těhotných žen. Nejčastěji se objevují v prvním trimestru. První příčinou, proč se objevují v těhotenství, je zvýšený nitrobřišní tlak. Není výjimkou, že se objeví přímo během porodu nebo po něm. Druhou je pak omezená cirkulace krve ve spodní části těla.  

Pozitivní faktem zůstává, že jakmile zmizí příčina, samovolně nebo s menší pomocí mizí i hemoroidy.

Co nastávající maminky testovaly?

Přestože se jedná o časté onemocnění, není pravidlem, že postihuje všechny těhotné ženy. Z tohoto důvodu produkty testovalo 60 % ambasadorek. Těhotné Ambasadorky měly možnost testovat dva produkty při potížích s hemoroidy.

procto-glyvenol rychlá pomoc při hemoroidech

rychlá pomoc

ProctoGlyvenol rektální krém se používá k léčbě vnitřních a vnějších hemoroidů. Účinná látka Tribenosid působí proti zánětu. Druhá účinná látka Lidocain napomáhá k znecitlivění této oblasti. Dohromady poskytují úlevu od svědění, píchání a bolesti způsobené hemoroidy. 

Procto-Glyvenol měkké vlhčené ubrousky jsou určené na intimní hygienu v anální oblasti. Poskytují úlevu při pocitu svědění a pálení.  

Přípravek není vhodné používat během prvních třech měsíců těhotenství. Při kojení a po třetím měsíci těhotenství se používat může podle doporučeného dávkování. 

Jaké byly reakce maminek?

Všechny testující maminky, které měly alespoň částečné problémy nám napsaly, že byly s účinností krému Procto-Glyvenol maximálně spokojené. Dle slov maminky Lucie: “Ano, Procto-Glyvenol mi pomohl. V prvním těhotenství jsem hemoroidy brala na lehkou váhu a proto  docela trpěla. Ve druhém těhotenství mám tyto úžasné pomocníky. Z těchto výrobků jsem opravdu nadšená.”

Jaké jsou další postřehy maminek?

Maminka Lucie – Byla jsem velmi spokojená. Málem jsem plakala, když jsem vytáhla poslední ubrousek 🙂 (mám plačtivé těhotenství)

 

Maminka Ivana – Ano byla jsem spokojená, konzistence krému je akorát, dobře se nanáší, vůně krému v pořádku. Ulevuje od bolesti. Ubrousky jsou pro mne příjemná varianta na cesty.

 

Maminka Silvie – Dala jsem k testování mámě, protože jsem neměla hemoroidy. Říkala, že během dvou dnů obtíže zmizely. Jestli se u mě objeví potíže, určitě zakoupím.

 

Maminka Klára – Hemeroidy trápí 80% těhotných žen a myslím si, že právě tyto produkty jsou ty pravé pro naší záchranu. Aplikace není nijak složitá a o dost příjemnější než čípky. Ubrousky poskytují okamžitou úlevu.

 

Maminka Daniela – po všech stránkách, nedráždí, hojí, ubrousky jdou snadno vyndat z obalu, nelepí se na sebe, jsou příjemné na dotek

 


Maminka Míša –
ubrousky jsou super praktické a úlevu přináší téměř okamžitě po použití

Jaká může být prevence?

Pravidla prevence vzniku hemoroidů jsou pro všechny stejná a velmi jednoduchá. Jezte zdravou stravu s vysokým přísunem vlákniny a dbejte na dostatečný pitný režim. K udržení napětí ve svalech, které obklopují žíly je zcela zásadní pohyb. Vyhýbejte se dlouhému stání a sezení. Během cvičení se zaměřte na cviky posilující pánevní dno.  

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě