Ambasadorky testovaly – těhotenský čaj babylove

babylove

Těhotenství provází nejen změna jídelníčku, ale je nutné myslet i na pitný režim. Při nedostatku tekutin se v těle hromadí škodlivé látky, zpomaluje se látková výměna, lymfa se zahušťuje, tkáně nejsou dostatečně zásobované kyslíkem – člověk je hned malátnější a špatně se soustředí. Právě v období těhotenství je třeba klást důraz na kvalitu přijímaných tekutin s ohledem na vás i na miminko, které nosíte pod srdcem.

Co pít v těhotenství?

V těhotenství je vhodné pít čistou vodu, naředěné ovocné šťávy nebo bylinné čaje určené pro těhotné maminky. Při výběru vody dbejte na množství obsažených minerálů. Pro běžné pití je ideální voda z kohoutku nebo voda kojenecká. Na zpestření pitného režimu můžete zařadit i minerální vody, pozor ale na vysoké množství minerálů, které zatěžuje ledviny. Ideální množství tekutin během celého dne je individuální podle tělesné konstituce, ročního období a zvolené stravy, ale pohybuje se zhruba v rozmezí 1,5 až 2 l tekutin. Slazené nápoje se spoustou cukru je dobré vyměnit za bylinné čaje pro těhotné. Jsou plné vitamínů a bylinky dokážou opravdu zázraky.

Naše ambasadorky testovaly – těhotenský čaj babylove

Složení těhotenského čaj babylove bylo pečlivě vybráno právě s ohledem na potřeby nastávající maminky. Fenykl uklidňuje zažívání, heřmánek pomáhá k lepšímu spánku a šípek posílí imunitu. Chuť čaje je zakončená citrusovým nádechem. Celý čaj je v bio kvalitě. V rámci ambasadorského balíčku jej mohla ochutnat stovka těhotných žen.

Co říkaly maminky HappyBaby na těhotenský čaj babylove

Maminka Anna: Vždycky jsem čaj sladila buď cukrem, nebo medem – ale tenhle jediný čaj se dá krásně vypít bez použití sladidel.

Maminka Kamila: Čaj piji každý den. Nemusím ho ničím dochucovat, což se mi ještě u žádného čaje nikdy nestalo. Moc mi chutná a vždy se na něj těším.

Všechny recenze si můžete prohlédnout i naší galerii:

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Jak snídáte vy? Máte zkušenosti s jinými těhotenskými čaji? Zapojte se do diskuze s dalšími maminkami. Připojte se do naší uzavřené skupinky na Facebooku a zeptejte se na další recenze maminek.

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě