Ambasadorky testovaly – Herbalon intimní gel

Herbalon intimní mycí gel Happy Baby ambasadorky

Porod je pro organismus ženy nemalou zátěží. Zvlášť u žen, které rodí poprvé může dojít k poranění, nebo vzniku poporodních hemoroidů. Běžná denní hygiena je pak malým utrpením. Hledali jsme přípravek, který pomůže maminkám bezprostředně po porodu. Přípravek, který usnadní hygienu a urychlí hojení. Přípravek Herbalon naše požadavky do puntíku splnil. A proto se stal součástí ambasadorského balíčku.

Poporodní poranění

V mnoha případech, zvlášť u prvorodiček dochází během porodu k poranění. Bezprostředně po porodu vám lékař poranění lokálně znecitliví a následně zašije. V okamžiku, kdy anestetika odezní, objevuje se zvýšená citlivost v oblasti hráze. Na nic nečekejte a začněte co nejdříve s ledováním.

Nezapomínejte na pečlivou hygienu. Sprcha napomáhá k rychlejšímu hojení a je prevencí vzniku nežádoucích zdravotních komplikací. Proto opravdu po každém močení nebo stolici se osprchujte a důkladně osušte. Ránu utírejte šetrně tak, aby nedošlo k rozvolnění stehů. Vyhraďte si jeden ručník, který budete používat speciálně na intimní partie.

Hojení porodního poranění trvá obvykle týden až 10 dní. Používejte prodyšné porodnické vložky a kalhotky, aby se k poranění dostal vzduch a nedocházelo k jeho zapaření.

Přípravky s dubovou kůrou

Při sprchování volte neagresivní přípravky. Volte ty bez parfemace, aby zbytečně nedocházelo k podráždění. Ideální volbou jsou přípravky s dubovou kůrou.

Dubová kůra obsahuje velké množství tříslovin, hořčiny a pryskyřici. Pro nás nejpřínosnější jsou její dezinfekční účinky a schopnost tlumit a zastavovat krvácení.

Co maminky ambasadorky testovaly? Intimní mycí gel Herbalon

Herbalon s dubovou kůrou je díky obsahu čerstvého výtažku z dubové kůry skvělým pomocníkem při hojení hráze po porodu i při hemoroidech, které se mohou po porodu také objevit.

Recenze reference testovanání Herbalon mycí intimní gel

Prohlédněte si v naší infografice recenze maminek

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

 

Recenze reference testovanání Herbalon mycí intimní gel

Recenze reference testovanání Herbalon mycí intimní gel

Jaký gel pro intimní hygienu používáte vy? Máte zkušenosti s produkty s dubovou kůrou? Zapojte se do diskuze s dalšími maminkami. Připojte se do naší uzavřené skupinky na Facebooku a zeptejte se na další recenze maminek.

 

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě