Ambasadorky testovaly – Mustela masážní olej

Mustela - masážní olej

Jemná masáž je krásným zakončením náročného dne. Vaše miminko se při ní uvolní a lépe připraví na spánek. Jemné doteky jsou dětem příjemné, podporují propojení s rodičem, ulevují od bolesti, a dokonce léčí předchozí traumata. Zklidňující masážní olej Mustela obsahuje 99 % přírodních složek a je vhodný pro nejmenší miminka. I proto se stal součástí našeho ambasadorského balíčku.

Dotyky, které léčí

Pokud je maminka během celého těhotenství a po porodu v pořádku, nezažije nějaký stres nebo trauma, vzniká mezi ní a děťátkem automaticky vazba. Jestliže ale v těhotenství dojde k nějakým problémům, napětí, anebo pokud se miminko narodí předčasně, může jemná masáž pomoci miminku i mamince.

Jemné doteky maminky nebo tatínka vyjadřují něhu a lásku. Miminko se masáží zklidní, uvolní, cítí se v bezpečí a milované. Nemějte proto strach dotýkat se novorozenců a začněte s nimi co nejdříve. Láskyplné doteky nastolí tělesnou i duševní pohodu děťátka.

Masáže u miminek stimulují trávení, dýchání i oběhový systém a napomáhají ke správnému rozvoji nervové soustavy.

Neocenitelné se masáže pro rodiče stanou v období růstu zoubků nebo při břišních kolikách, kdy přispívají ke zklidnění dítěte a navození kvalitnějšího spánku.

Mustela - masážní olej

Co přesně maminky ambasadorky testovaly? Masážní olej Mustela

Masážní olej Mustela je vhodný pro děti již od narození a tak nemohl chybět v našem balíčku pro ambasadorky. Obsahuje 99 % přírodních látek hydratuje pokožku a zanechává ji jemnou a hebkou. Ideální na masáž celého těla miminka. Rychle se vstřebá a nemastí.

Mustela - masážní olej

Konkrétní recenze maminek si prohlédněte v naší galerii: 

 

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

 

Mustela - masážní olej

Jaké oleje pro vaše miminka používáte vy? Máte zkušenosti s masážními oleji? Zapojte se do diskuze s dalšími maminkami. Připojte se do naší uzavřené skupinky na Facebooku a zeptejte se na další recenze maminek.

Kupon Mustela

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě