Ambasadorky testovaly příkrmy babylove

babylove

V dnešní uspěchané době je každá minuta drahá, a proto babylove bio boloňské špagety nabízí rychlou a snadnou přípravu. Stačí zahřát a podávat, což znamená, že vaše dítě může mít kvalitní jídlo bez dlouhého čekání. Naše ambasadorky se pustily se svými dětmi do testování právě tohoto příkrmu.

Když vaše dítě dosáhne pátého měsíce, jeho chuťové buňky jsou připraveny na nové gastronomické výzvy. babylove přichází s bio příkrmem s boloňskými špagetami, který je dokonalou volbou pro zdravý a vyvážený oběd pro vaše rostoucí dítě.

bio příkrm pro zdravý růst

Tento maso-zeleninový příkrm je vyroben z ingrediencí pocházejících z kontrolovaného ekologického zemědělství, což zaručuje nejvyšší kvalitu a čistotu produktu. babylove bio příkrmy jsou připraveny s důrazem na přirozenou chuť a výživovou hodnotu, bez jakýchkoli přidaných solí, mléčných složek, aromat nebo umělých přísad.

Ideální polední jídlo pro děti už od 5. měsíce

Díky pečlivému výběru surovin a šetrné přípravě je tento příkrm ideální pro děti od 5. měsíce, které jsou připraveny na přechod k pevné stravě. babylove bio příkrmy poskytují malým objevitelům nejen potřebnou energii pro jejich dobrodružství, ale také podporují jejich zdravý vývoj.

98 % testujících maminek by tento příkrm doporučila i svým kamarádkám

Konkrétní recenze maminek

Maminka Marie C. 

Syn zatím není moc velký jedlík příkrmů, ale příkrmy babylove má rád a chutnají mu.

Maminka Markéta M. 

Tuto značku znám, obal mají pěkný, a i chuťově jsou dobré. Plus dávám i za bio kvalitu.

Maminka Magdaléna K. 

Příjemná vůně po otevření skleničky a dvojčatům moc chutnala. Super je velikost příkrmu. Já používala skleničku na polovinu pro dvojčata. Zkušenost je velmi pozitivní. Příkrmy od babylove kupujeme domů běžně. Super poměr cena a kvalita. Dobře se ohřívá v ohřívačce na lahvičky a chuť je prostě skvělá.

Maminka Karolína S.

Skleničky jsou fajn jak na cesty, tak i na to, když nemáte zrovna uvařeno.

Maminka Aneta C. 

Příkrm velice chutnal. Značku babylove kupuji moc ráda, máme s nimi zkušenosti už od prvních příkrmů. Chuťově za mě nejlepší na trhu.

Maminka Lucie H. 

Značku babylove máme doma velice oblíbenou, a i když se říká, že je každé miminko jiné, tak stejně, jak u prvního syna, tak i druhý syn si ji velice oblíbil. Konkrétně tento produkt velmi chutnal a určitě jej ještě pořídíme.

Maminka Tereza V. 

Hotové příkrmy jsou super, když se nestíhá uvařit. Stačí jen ohřát a podat. Malému i tyto příkrmy velmi chutnají a budeme kupovat nadále.

Maminka Nela Č. 

Dcera poprvé ochutnávala jiné než kuřecí maso a sama jsem byla překvapená, jak jí to chutnalo. Snědla to rychle a opravdu s chutí a vím, že si produkt ještě zakoupím.

Maminka Lenka L. 

Jeden z mála příkrmů, který snědla úplně celý, což je u ní mimořádné.

Maminka Helena M. 

Líbí se mi cena verzus kvalita příkrmu. A taky to, že tato značka má mnoho pestrých chuti a je z čeho vybírat!

Maminka Kateřina G. 

Bylo mi jasné, že boloňské špagety budou Top, i u prvního syna byl příkrm oblíbený. Nebylo pomalu potřeba dávat bryndák:-)

Maminka Barbora Š. 

Tohle jsme ještě nezkusili, jdem na to!
Měla jsem trochu obavy z rajčat u 6m miminka. Příjemná konzistence. Malej jí spapal celou a vypadalo, že mu velmi chutná. Neprojevila se žádná alergická reakce ani bolení bříška. Stolice ok.

Maminka Michaela P.

Tento příkrm byl prvním kompletním jídlem, které syn ochutnal. Neměl původně zavedená rajčata a lepek. Rajčata mu zachutnala, takže boloňské špagety sklidily úspěch a způsobily hladové otevírání pusy na další sousto.

Maminka Denisa Č. 

Malému moc chutnaly špagety s boloňskou omáčkou. Snědl celou sklenicku, až jsem se divila. Na můj vkus to bylo hodně kyselé po rajčatech.

Maminka Alice P. 

Malý příkrmy od babylove miluje dostává je i normálně. Tudíž jsme byly moc rádi vyzkoušet nový druh, který ještě neměl. Tyto jídla malý zbožňuje a budeme v nich pokračovat dále. Líbí se mi i cena v obchodě. A hlavně množství které je pro malého dostačující.

Maminka Barbora O. 

Celkově pokud potřebuji rychle nakrmit, tak je to nejlepší volba. babylove dcerce moc chutná, oceňuji dobré složení, dcerka zase chuť. Dcerka se sápala po lžičce, nestačila jsem krmit, jak moc jí to chutnalo. Bříško spokojeně najezené.

Maminka Jindřiška N. 

Chutný příkrm a malý byl spokojený snědl celou porci, moc mu chutnalo.

babylove

Maminka Kateřina H. 

Synovi chutnalo, tudíž jsem spokojena i já jako matka. Koupíme zase.

Maminka Jana K. 

Špagety dceři nakonec docela chutnali, i když převážně jí domácí příkrmy. I tak je přijala velmi dobře.

babylove

Maminka Lenka H. 

Příkrmy babylove máme odzkoušené a jsme s nimi spokojeni už u prvního dítěte (dcera už 5 let nyní 🫣 ) a příkrmek velmi chutnal i teď našemu druhému drobkovi. Příkrmy babylove i rádi nakupujeme, když nestihnu uvařit. Jsme naprosto spokojení. 👍 Příkrmy babylove jsou velmi dobré chuťově a věřím v jejich kvalitu. ✌️

babylove

Maminka Silvie D.

Měla jsem radost, ještě jsme je nezkoušeli a chtěla jsem je co nejdříve také koupit. Moc chutnaly. Malý snědl celou skleničku za krátkou chviličku a ještě by si dal, dokonce i mě příkrm chutnal, když jsem zkoušela, zda není horký. To je co říct, protože jinak mi nic nechutná. Líbila se mi vůně a složení, a je výborný !

Maminka Lucie M. 

Příkrmy od babylove jsou naše oblíbené. Špagety malému moc chutnaly a už jsme nakoupili další do zásoby.
Syna zasytily a když není čas vařit , tak je to dobrá volba k obědu. Četla jsem si i složení a není nic co bych vytkla.

Maminka Nikola P. 

Praktické velké balení příkrmu měl syn na 2 dny. Chuť velice dobrá i pro dospěláky. Dobrá konzistence. Chuť výborná synkovi moc chutnalo, otvíral pusu na každé sousto 🙂

babylove

Maminka Denisa P. 

Z příkrmu babylove boloňské špagety jsem byla nadšená velmi, protože ho syn miluje. Často je dělám i doma. Jsme milovníci těstovin. Když jsem otevřela sklenici, ihned mně překvapila krásná vůně příkrmu. Malý si moc pochutnal. Negativně musím hodnotit jen to, že toho bylo málo. Syn by zvládl i skleničky dvě 🙂
I já jsem ochutnala a příkrm byl chuťově výborný. Kvalita ingrediencí byla více jak uspokojující.

babylove

Maminka Tereza H.

Synkovi jsme špagety ohřála na oběd. Snadná příprava, příjemně se špagety ohřívaly. První jeho dojem byl co mi to jako dáváš, ale při druhé lžičce si je hnedka zamiloval. Snědl celou skleničku špaget a to se ještě nestalo, aby nějaký příkrm celý snědl. Takže obrovská spokojenost. Už jsme byly v dm nakoupit do zásoby 🙂

Maminka Kateřina Ž. 

Příkrmy značky babylove kupujeme poměrně často. Jednak dm drogerii máme nedaleko bydliště, chuťově jsou všechny příkrmy dobré. A cena je oproti ostatním značkám taky velice příznivá.

Maminka Dagmar H. 

Byla jsem šťastná, že i takovou dobrotu si už malá může dát. Celkově v dm nakupujeme příkrmy, jsou velmi fajn jak sladké tyčinky, tak hlavní chod. Velmi výborný příkrm. Skvělá vůně a i chuť, žádné přísady, které by vadily. Než jsme stihli říct švec, malá měla v sobě celou skleničku, jak moc jí chutnalo.

Maminka Alena V. 

Příkrm na mě působil velmi spolehlivě. Chuťově nebyl špatný a chlapeček má rád příkrmy s rajčaty. Je zcela rozmixovaný, tedy vhodný i v případě, že s příkrmy má miminko zatím krátkou zkušenost. Tento příkrm ale zprvu miminko příliš neoslovil. Možná to ale bylo způsobeno i rozruchem kolem. Druhý den již snědl větší množství.

Maminka Kateřina P.

Bio příkrmy z dm rádi kupujeme a proto nám boloňské špagety udělaly radost. Od začátku přidání příkrmů nemáme žádné problémy nebo snad nechuť. Od ochutnání tohoto příkrmu, je ale rozhodně náš nejoblíbenější. Chutný, krásně voní.
V našem městě je bohužel v nabídce nemají. Aničce moc chutnaly a necháváme si je koupit od rodiny v jiném městě.

Maminka Tereza H. 

Tento příkrm měl veliký úspěch a hned jsme kupovali zásoby.

Maminka Kristýna M. 

Zaujala mě zcela hladká konzistence, protože podle názvu bych očekávala v příkrmu kusy těstovin. Dcerka dlouho odmítala jinou než hladkou texturu, čili pro ni byla tahle úprava úplně ideální. Po otevření mě uvítala příjemná vůně, která na mě rovněž dobře zapůsobila. U dcery měl velký úspěch, slupla ho bez potíží, což kvituji, protože jinak je poměrně vybíravá a hned tak něco u ní neprojde 😀

Maminka Petra N. 

Boloňské špagety patří mezi nejoblíbenější příkrmy našeho miminka již od ukončeného 4. měsíce, avšak od jiné značky, takže jsem při testování spíše srovnávala reakce miminka a samotnou chuť produktu, kdy i já ochutnala. Bohužel tento příkrm od babylove nás nenadchnul, miminko nejedlo s chutí, od jiné značky je příkrm mnohem jemnějši, v tomto spatřuji rozdíl.

Maminka Amálie H. 

Příkrmy od značky babylove znám, a proto jsem byla ráda, když jsme v balíčku našly příkrm boloňské špagety.
Příkrm hezky voněl a chuťově byl výborný.
Lilince moc chutnal, protože neustále otvírala pusinku a vždy snědla celou misku.
Příkrm jsme si rozdělily na dva obědy, jelikož byla sklenička větší a tudíž obsahu bylo mnohem víc. Máme vyzkoušeno, že menší skleničku sníme celou, ale velkou na dvakrát.
S příkrmem jsem byla velmi spokojená a Lilinka také 🙂

Maminka Dominika S.

Příkrmy značky babylove nakupujeme, proto jsem z této skleničky měla velkou radost i proto, že je v dm dlouhodobě nedostupná, takže jsem ji jindy neměla možnost vyzkoušet. Jsem věrná zákaznice dm drogerie, takže určitě oceňuju značku, bio kvalitu i konzistenci. Jen by to chtělo větší objem. 😀

Maminka Kristýna S. 

Syn je jedlík a moc mu chutnají, nyní nám lezou zoubky (dost bolestivě) a špagety snědl jak kdyby mu nic nebylo, jiný příkrm mi nechtěl jist.

Maminka Zuzana P. 

Na první dojem, když tento příkrm dorazil, jsem se těšila na tu chuť, jaký příkrm v porovnání s dospěláckou verzí je. Musela jsem taky následně trochu ochutnat 😁 Špagety jsou nejoblíbenější u nás v rodině. Líbilo se mi, že nezapáchá, jako některé jiné příkrmy, dokonce se mi líbilo i to, že konečně mi příkrm taky chutná jako dospělákovi 😁, líbí se mi složení i velikost porce pro 9 měsíční mimi. Akorát si nejsem jistá, jestli by celou skleničku snědla i v 6 měsících.

Maminka Lenka K. 

Jako vrchní ochutnávač jsem vyzkoušela jako první příkrm já a mohu říct, že boloňské špagety od babylove jsou velmi chutné. Oproti jiným příkrmům, které se i bojím ochutnat mohu říct, že to bylo jak nebe v puse 😀 Mohu pochválit i za syna, protože ten snědl celou skleničku a po poslední lžičce otevíral pusinku, že by si dal ještě!

Maminka Veronika J. 

Příkrm je v bio kvalitě. Což mě nadchlo, protože hodně studuji složení výrobků. Značka babylove má složení výrobků za mě opravdu dobré.

Maminka Kateřina M. 

Malá měla zavedenou pouze zeleninu a těstoviny obávala jsem se jak příkrm s masem zvládne. Zde musím opravdu hodnotit kladně a do teď je to její nejoblíbenější příkrm. Nemám co vytknout, malá měla spokojené bříško a jak je spokojené dítě, tak je spokojená matka.

Maminka Pavlína Š. 

Jiné babylove příkrmy jsou vynikající, tento byl “pouze” dobrý. Znovu bych asi nekoupila, jelikož ostatní příchutě babylove příkrmů chutnají synovi mnohem více. Tomuto není co vytknout, jenom prostě ostatní jsou lepší. 🙂

Poděkování našim ambasadorkám

Chceme poděkovat všem našim ambasadorkám, které se podělily o své upřímné hodnocení a zkušenosti. Testujte s námi nejen tento produkt, ale celý balík výrobků pro maminky. Zapojte se ZDE.

Průběžné recenze přidávají naše ambasadorky také v naší uzavřené skupině maminek na Facebooku. Přidejte se k nám.

Sdílejte
Načítám

Přihlášení

Na našich webových stránkách HappyBaby.cz používáme soubory cookie, abychom vám poskytli, co nejvíce pohodlí při jejich prohlížení. Kliknutím na „Souhlasím s použitím všech cookies“ vyjadřujete souhlas s použitím VŠECH souborů cookie. Můžete také pomocí nastavení poskytnout kontrolovaný souhlas nebo zamítnout použití cookies kromě nezbytných.

Povolit všechny cookies Nastavit cookies

Níže najdete kategorie cookies používané na našich webových stránkách, které můžete povolit nebo zakázat. Funkční cookies není možné zakázat, protože jsou pro bezproblémové procházení webu nezbytné. Vaše nastavení cookies je v budoucnu možné měnit pomocí odkazu v patičce webu.

Zavřít

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě

Milá , ve vašem profilu nemáte zaškrtnutý souhlas a tak se nemůžete účastnit žádných našich testování a soutěží. Změnit to můžete ZDE.