Speciální balíček pro maminky po porodu ZDARMA

Speciální balíček pro maminky po porodu ZDARMA 1

Celých devět mesíců nosíte svého drobečka pod srdcem, těšíte se na první okamžiky, kdy ho uvidíte, na moment, kdy ho k sobě přivinete a dáte mu první pusu, na to, až ho budete držet v náručí a najednou je ta dlouho očekávaná a vysněná chvíle tady … 

Maminky maminkám s láskou

Období po porodu je krásné, ale také pro některé maminky může být i velmi náročné. Je to období, které by mělo být naplněno harmonií mezi vámi, maminkou,  a vaším novorozeným miminkem – jsou to chvíle, na které se nezapomíná.

Těší nás, že vám v tomto krásném období můžeme být nablízku a opět darovat ZDARMA 100 maminkám s novorozeným miminkem speciální balíček, ve kterém naleznou mnoho produktů k vyzkoušení pro sebe i své miminko.

Naše motto zní: “Maminky maminkám s láskou”, protože vaše zkušenosti z testování nových výrobků z balíčků pomohou ostatním budoucím a novopečeným maminkám v rozhodování o tom, který výrobek pro ně bude ten nejlepší a vhodný.

Staňte se naší Ambasadorkou po porodu a přihlašte se zde:

Podmínky pro zapojení do projektu Maminky Happy Baby – Ambasadorky po porodu

 • být registrovanou členkou webu www.happybaby.cz a mít zcela vyplněný profil
 • být ve druhé polovině těhotenství
 • souhlas s pořízením fotografie u případného předání balíčku a jejím následným uveřejněním na webu www.happybaby.cz, sociálních sítích a promo materiálech
 • v průběhu zkoušení/testování výrobků podávat průběžné informace sdílením na FB stránce Happy Baby
 • po ukončení testování vyplnit formulář pro každý testovaný produkt

Podmínky testování

Testování se může zúčastnit pouze uživatel registrovaný v klubu Happy Baby. Registrovat se můžete na webu: www.happybaby.cz.

Vybrané maminky budou kontaktovány do 31.10. 2019 prostřednictvím e-mailu nebo telefonu. Přibližně do 30 dnů od obdržení testovaného výrobku Vám bude zaslán e-mail s odkazem na dotazníky, které je potřeba vyplnit. Pokud tento dotazník nevyplníte do 14 dnů od jeho obdržení, budete vyřazena z testování a přijdete tak i o možnost zúčastnit se dalších připravovaných testování (!)

Pro testování budeme potřebovat vyplnění Vašich osobních údajů do formuláře výše a udělení souhlasu s jejich použitím pro účely testování produktu. Bez udělení souhlasu nebudeme moci Vaše osobní údaje použít a zařadit Vás do testování. Nemějte obavy – Vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu je nepředáme (s výjimkou pověřených správců a zpracovatelů) a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měla naprostou jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů.

Správcem Vašich osobních údajů je:

společnost PROSAM s.r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6a, 147 00 Praha 4, IČO: 494 51 821, tel: 241 771 596, email: info@happybaby.cz (dále jen „PROSAM“).

Sdílejte
Orbico - teploměr a nosní odsávačkaOrbico - teploměr a nosní odsávačkareklama
 1. Nataliia G.

  Dobrý den. Jsem registrovaná členka, jsem ve druhé polovině těhotenství. Můj lékař nespolupracuje s Vámi. Vybrala jsem jiné místo vyzvednutí baličku. Ale nevím zda-li dostanu, nedostala jsem žádný e-mail. Jak zjistím, zda na mě balíček čeká nebo ne? Děkuji

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Natáliia, váš balíček si již můžete vyzvednout:
   Centrum Cvrček, Plzeň, Jablonského 11, 32600, Lenka Kraystková (777893134)
   Datum od kdy bude balíček připraven 10.08.2019

   Ptejte se prosím obecně na tento box, nejsou přímo na jména maminek, děkuji.

   1. Nataliia G.

    Velice vám děkuji za odpověď. Právě jsem tam byla, a dostala desky Moje těhotenské desky. Děkují, jsou tam mnoho užitečných informací, které si přečtu. Ale není to Těhotenský balíček, který je připraven pro maminky v druhé polovině těhotenství. Budu moc vděčná, když mi pošlete ten balíček. Rezervovala jsem si to pro sebe. Děkuji předem a přeji hezký den

   2. maminka Magda

    Dobrý den, Nataliio, v centru Cvrček by měli mít i těhotenský balíček Moje mateřství, tak je možné, že došlo k nějakému omylu. Balíček Moje těhotenství, který maminky dostávají ve 3. měsíci mají většinou pouze lékaři, ale výdejní centra právě boxy, které maminky dostávají v 6. měsíci. Bohužel přímo na adresy maminek boxy neposíláme, ale zkusíme ještě jednou toto centrum prověřit, zda boxy skutečně mají. Děkuji za pochopení.

   3. maminka Magda

    Dobrý den, tak v centru Cvrček by měli mít naše boxy cca do 14 dnů, děkujeme za pochopení.

Zapomenuté heslo

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě