Staňte se naší ambasadorkou – speciální balíček pro maminky po porodu ZDARMA – prodlouženo do 15. 12. 2019

Ta dlouho očekávaná chvíle je nyní tady … Celých devět měsíců nosíte své maličké pod srdcem a těšíte se na první okamžiky. Na moment, kdy jej poprvé uvidíte, přivinete k sobě a budete držet v náručí. Jeho první pohled, vůně, stisknutí vašeho prstu. Okamžik, kdy ucítíte, jak mu tluče srdíčko a dáte mu první pusu. To jsou chvíle, na které se nezapomíná.

Maminky maminkám s láskou

Období po porodu je krásné. Prožijete spoustu momentů, které se vám vryjí do paměti a zůstanou tam navždy. Nás maminky na něj ale nikdo nepřipraví. Můžete načíst spoustu knih, vyslechnout spoustu rad, ale stejně bude vše jedinečné. Ať už máte děťátko první, nebo na něj čeká doma starší sourozenec. Některé dny mohou být velmi náročné. Přesto by toto období mělo být naplněno láskou, harmonií mezi vámi a vaším novorozeným miminkem, štěstím a radostí, že máte konečně jeden druhého.

Těší nás, že vám v tomto krásném období vám můžeme být nablízku a opět ZDARMA darovat 100 maminkám s novorozeným miminkem speciální balíček, ve kterém naleznou mnoho produktů k vyzkoušení.

Naše motto zní: “Maminky maminkám s láskou”. Vaše zkušenosti z testování nových výrobků z balíčků pomohou ostatním budoucím a novopečeným maminkám v rozhodování, který výrobek pro ně bude ten pravý.

Staňte se naší Ambasadorkou po porodu i Vy, vyplňte dotazník a pomáhejte svými zkušenostmi dalším maminkám:

Podmínky pro zapojení do projektu Maminky Happy Baby – Ambasadorky po porodu

 • být registrovanou členkou webu www.happybaby.cz a mít zcela vyplněný profil
 • být na konci těhotenství nebo těsně po porodu
 • souhlas s pořízením fotografie u případného předání balíčku a jejím následným uveřejněním na webu www.happybaby.cz, sociálních sítích a promo materiálech
 • v průběhu zkoušení/testování výrobků podávat průběžné informace sdílením na FB stránce Happy Baby
 • po ukončení testování vyplnit formulář pro každý testovaný produkt

Podmínky testování

Testování se může zúčastnit pouze uživatel registrovaný v klubu Happy Baby. Registrovat se můžete na webu: www.happybaby.cz.

Vybrané maminky budou kontaktovány do 15. 12. 2019 prostřednictvím e-mailu nebo telefonu. Přibližně do 30 dnů od obdržení testovaného výrobku Vám bude zaslán e-mail s odkazem na dotazníky, které je potřeba vyplnit. Pokud tento dotazník nevyplníte do 14 dnů od jeho obdržení, budete vyřazena z testování a přijdete tak i o možnost zúčastnit se dalších připravovaných testování (!)

Pro testování budeme potřebovat vyplnění Vašich osobních údajů do formuláře výše a udělení souhlasu s jejich použitím pro účely testování produktu. Bez udělení souhlasu nebudeme moci Vaše osobní údaje použít a zařadit Vás do testování. Nemějte obavy – Vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu je nepředáme (s výjimkou pověřených správců a zpracovatelů) a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měla naprostou jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů.

Správcem Vašich osobních údajů je:

společnost PROSAM s.r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6a, 147 00 Praha 4, IČO: 494 51 821, tel: 241 771 596, email: info@happybaby.cz (dále jen „PROSAM“).

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama
  1. maminka Renata

   Dobrý den, Míšo,

   to mě velmi mrzí. Obraťte se prosím na kolegyni Hanku (hana.dolezalova@happybaby.cz). Napište jí, v které porodnici jste rodila a kdy. Přímo se domluvíte, na náhradním odběrném místě. Děkujeme.

 1. Bc. Veronika L.

  Vážení v Happybaby.cz,

  čtu: nikomu nepřišel potvrzovací e-mail…?;/- měl by tedy přijít, prosím?–> pod odkazem je jasně napsáno, děkujeme, již jste odpovídala.
  Beru to, jako, že ano, víte o mě.
  Děkuji moc za zpětnou reakci a hezký zbytek večera.
  S úctou a pozdravy
  VL.

 2. PájaV.

  Krásný den, registrovala jsem se do programu ambasadorek jsem těsně před porodem tak uvidím zda mi pak přijde nějaký email o povrzení registrace. Dneska jsem dostala u gynekoložky krásný balíček “Moje mateřství” mám obrovskou radost balíček mě potěšil a už si v něm listuji a pročítám:-) ještě jednou mockrát děkuji Pavla

 3. Silvie L.

  Dobrý den, jsem registrovaná členka, ale můj lékař bohužel nerozdává balíčky se vzorky apod. Je nějaká šance, jak jinak získat váš balíček pro maminky v 6. měsíci? Aktuálně jsem v pátém a mám zájem o vzorečky, které balíček obsahuje. Lokalita Pardubice. Moc děkuji

  1. maminka Renata

   Dobrý den,
   ano, samozřejmě. Podívejte se prosím na http://www.chcisvujbox.cz, kde se balíčky rezervují a při zadávání lékaře vyberte možnost – MŮJ GYNEKOLOG NENÍ V SEZNAMU – poté můžete napsat město a objeví se vám vždy výdejní místa (vyhledejte takto tedy vám nejbližší místo pro vyzvednutí boxu). Děkujeme.

 4. Nataliia G.

  Dobrý den. Jsem registrovaná členka, jsem ve druhé polovině těhotenství. Můj lékař nespolupracuje s Vámi. Vybrala jsem jiné místo vyzvednutí baličku. Ale nevím zda-li dostanu, nedostala jsem žádný e-mail. Jak zjistím, zda na mě balíček čeká nebo ne? Děkuji

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Natáliia, váš balíček si již můžete vyzvednout:
   Centrum Cvrček, Plzeň, Jablonského 11, 32600, Lenka Kraystková (777893134)
   Datum od kdy bude balíček připraven 10.08.2019

   Ptejte se prosím obecně na tento box, nejsou přímo na jména maminek, děkuji.

   1. Nataliia G.

    Velice vám děkuji za odpověď. Právě jsem tam byla, a dostala desky Moje těhotenské desky. Děkují, jsou tam mnoho užitečných informací, které si přečtu. Ale není to Těhotenský balíček, který je připraven pro maminky v druhé polovině těhotenství. Budu moc vděčná, když mi pošlete ten balíček. Rezervovala jsem si to pro sebe. Děkuji předem a přeji hezký den

   2. maminka Magda

    Dobrý den, Nataliio, v centru Cvrček by měli mít i těhotenský balíček Moje mateřství, tak je možné, že došlo k nějakému omylu. Balíček Moje těhotenství, který maminky dostávají ve 3. měsíci mají většinou pouze lékaři, ale výdejní centra právě boxy, které maminky dostávají v 6. měsíci. Bohužel přímo na adresy maminek boxy neposíláme, ale zkusíme ještě jednou toto centrum prověřit, zda boxy skutečně mají. Děkuji za pochopení.

   3. maminka Magda

    Dobrý den, tak v centru Cvrček by měli mít naše boxy cca do 14 dnů, děkujeme za pochopení.

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě