Staňte se Happy Baby ambasadorkou!

Líbí se vám naše balíčky? Zkoušíte ráda novinky? Podělíte se ráda o své zkušenosti s dalšími maminkami? Tak to jste ideální kandidátka na to stát se naší Happy Baby ambasadorkou!

Stačí vyplnit následující formulář a průběžně kontrolovat e-mailovou schránku. Ve chvíli kdy budeme mít vhodné ambasadorské balíčky pro vaši cílovou skupinu dáme vám vědět. 🙂

Podívejte se na fotogalerii našich ambasadorek z předcházejících projektů.

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

 

 

Sdílejte
 1. Libuše R.

  Tak jak už jsem psala jinde. Testování uz nemam ani šanci malý uz skoro bude mít 7m. A ještě ani 1 soutěž nevyhrála nevybraly mě. Vzorky mlik taky ne, zásobu plin taky….. Osobně se uz myslím že je to předem všem domluvene a rozdělené na nějaké skupiny kdo vlasne může soutěžit a z jakým měst a zbytek nemá šanci. A nebudu daleko od pravdy.

  1. maminka Renata

   Libuše, mrzí mě, že se to zatím nepovedlo. Do soutěží a testování vybíráme buďto podle pořadí (pokud je napsáno v podmínkách), nebo vybírá sám výrobce. Věřte, že opravdu není v našich časových možnostech předem tvořit skupinky a domlouvat se, kdo konkrétně má šanci na výhru, a kdo ne.

  1. maminka Renata

   Dobrý den,

   projekt ambasadorky pořádáme 2x ročně. Na jaře pro těhotné maminky a na podzim pro maminky po porodu. Nějakou dobu vždy probíhá přihlašování, následně společně s výrobci vybíráme 100 maminek, které po vybrání kontaktujeme e-mailem. Balíčky s produkty následně vybraným maminkám předáme a ty 2 měsíce testují. Poté vyplní ke každému produktu dotazníky, abychom mohly předávat reálné zkušenosti vás, maminek, dalším.

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě