Staňte se Happy Baby ambasadorkou!

Líbí se vám naše balíčky? Zkoušíte ráda novinky? Podělíte se ráda o své zkušenosti s dalšími maminkami? Tak to jste ideální kandidátka na to stát se naší Happy Baby ambasadorkou!

Stačí vyplnit následující formulář a průběžně kontrolovat e-mailovou schránku. Ve chvíli kdy budeme mít vhodné ambasadorské balíčky pro vaši cílovou skupinu dáme vám vědět. 🙂

Podívejte se na fotogalerii našich ambasadorek z předcházejících projektů.

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

 

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama
 1. Alexandra

  I would love to become an ambassador. I have a youtube channel for expat moms and another one for my native moms living here in CZ. I think I can present the products very well there, but I am currently happy mom of 3, so after childbirth and with no plans for future pregnancy.

  1. maminka Renata

   Dear Alexandra. Thank you for your interest. We are looking for mums who have 1 month after childbirh. I resend your message to my collegue Lenka who take care about influencers and ambassadors. She will contact you.

 2. Libuše R.

  Tak jak už jsem psala jinde. Testování uz nemam ani šanci malý uz skoro bude mít 7m. A ještě ani 1 soutěž nevyhrála nevybraly mě. Vzorky mlik taky ne, zásobu plin taky….. Osobně se uz myslím že je to předem všem domluvene a rozdělené na nějaké skupiny kdo vlasne může soutěžit a z jakým měst a zbytek nemá šanci. A nebudu daleko od pravdy.

  1. maminka Renata

   Libuše, mrzí mě, že se to zatím nepovedlo. Do soutěží a testování vybíráme buďto podle pořadí (pokud je napsáno v podmínkách), nebo vybírá sám výrobce. Věřte, že opravdu není v našich časových možnostech předem tvořit skupinky a domlouvat se, kdo konkrétně má šanci na výhru, a kdo ne.

  1. maminka Renata

   Dobrý den,

   projekt ambasadorky pořádáme 2x ročně. Na jaře pro těhotné maminky a na podzim pro maminky po porodu. Nějakou dobu vždy probíhá přihlašování, následně společně s výrobci vybíráme 100 maminek, které po vybrání kontaktujeme e-mailem. Balíčky s produkty následně vybraným maminkám předáme a ty 2 měsíce testují. Poté vyplní ke každému produktu dotazníky, abychom mohly předávat reálné zkušenosti vás, maminek, dalším.

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě