Ambasadorky 2020 testovaly – VIP Mami Quattro

těhotná vitamíny

V období těhotenství a kojení by maminky ve zvýšené míře měly dbát na svou životosprávu a dostatečný přísun vitamínů a minerálů. Vitamíny VIP Mami Quattro byl vyvinut s důrazem na nejvyšší kvalitu a složení.

Vitamíny obsahují kombinaci vitaminů a minerálů, laktobacilů, omega-3 mastných kyselin (DHA, EPA) a zázvoru. Zkrátka vše, co maminka v těhotenství a při kojení potřebuje.

VIP Mami Quattro

VIP MAMI - vitamíny pro těhotné

VIP MAMI – vitamíny pro těhotné

Česká společnost ARDEZ, která vitamíny vyrábí, dodává na český i slovenský trh doplňky stravy, léčiva a zdravotnický materiál už od roku 2003.

Multivitamíny VIP MAMI Quattro jsou určené těhotným a kojícím maminkám. Jako první multivitamíny obsahují laktobacily druhu Lactobacillus rhamnosus HN 001, zázvor a kyselinu listovou pro zdravý vývoj miminka. Příznivě působí na imunity maminky i dítěte. Obsahují také omega 3-MK (DHA a EPA) pro správný vývoj mozku a zraku miminka (při příjmu 250 mg DHA denně)

Doplněk stravy VIP MAMI Quattro pokrývá komplexní VIP péče pro maminku i miminko.

Zkušenosti testujících maminek

Pouze několik maminek znalo před testováním značku VIP MAMI. Komplexní složení multivitamínů rozhodlo, že  82 % maminek si je oblíbila natolik, že je budou nadále užívat po dobu těhotenství a následného období kojení.

Více než polovina (54 %) maminek uvedla, že měla před testováním problémy se zažíváním. Díky obsaženým laktobacilům a zázvoru 70 % z nich pocítilo během testování úlevu od zažívacích obtíží. Největším benefitem multivitamínů je podle zkušeností testujících maminek právě komplexní složení, díky kterému nemusí užívat žádné další doplňky stravy. I proto by je 98 % doporučilo svým těhotným nebo kojícím kamarádkám. 

Výsledky testování VIP Mami Quattro

Výsledky testování VIP Mami Quattro

Recenze maminek:

Maminka Kristýna: Jako prvorodička jsem během těhotenství opatrnější a snažím se bedlivě dbát na správnou životosprávu, pravidelný odpočinek a kvalitní stravu během těhotenství. Vitaminy VIP MAMI jsem uvítala, neboť obsahují kompletní škálu potřebných vitaminů a dalších prvků, které jsou v těhotenství důležité a tak není potřeba pořizovat další doplňky stravy.

 

Maminka Andrea: Velkou výhodou je, že k nim opravdu nemusím užívat žádné jiné doplňky a vitamíny, jelikož je vše co potřebuju obsaženo ve dvou kapslích. Zakoupila jsem si už další krabičku , takže za mě opravdu velká spokojenost 🙂

 

 

Maminka Sabina: Jelikož jsem se během těhotenství přistihla, že moc nedávám ovoci a zelenině, ve kterých je vitamínů dostatek, byla jsem ráda za modré tobolky, které mi je nahrazovaly. Druhá tobolka s rybím olejem splňovala příznivé účinky na organismus. Chuťově jsou tobolky nevýrazné, rybí tuk má však jemnou sladkost. Za mě tedy tyto vitamíny doporučuji, samozřejmě až po konzultaci s doktorem, aby nedošlo ke zvýšené dávce jedné z položek, pokud už nějaké léky berete.

Maminka Veronika: Po užívání tablet VIP MAMI jsem se cítila velmi dobře (hezké nehty, husté vlasy, energie). A také jsem neměla skoro žádné nevolnosti. Po jiných vitamínech mi bývalo špatně. Velkým plusem těchto tablet je určitě i to, že obsahují vše potřebné, jak pro mě, tak mé miminko.

 

 

Maminka Marie: Tyto multivitamíny hodnotím velmi pozitivně. Před testováním jsem používala výrobek jiné značky, při kterém bylo třeba tablety výrazně zapít, jinak mě na dobu dočasnou trápilo nechutenství a mírná nevolnost. V tomto případě stačilo aplikovat dle návodu a cítila jsem se dobře. Na zdravotní stav změna neměla vliv – obecně je mé těhotenství zatím bezproblémové, takže výrazné rozdíly po změně výrobku nepozoruji.
V každém případě můžu výrobek doporučit. Přemýšlím, že u něj zůstanu i nadále.

 

Zapojte do některého z našich dalších testování. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě