Balíček vzorků v těhotenství

Příprava na mateřství je náročná. Pro všechny těhotné maminky v druhé polovině těhotenství, jsme připravili balíček plný vzorků.  Můžete si tak vyzkoušet různé výrobky, ještě předtím, než se vaše miminko narodí.

Jak balíček vzorků Happy Baby získat?

Naše balíčky si můžete vyzvednout u vašeho gynekologa nebo na některém z našich alternativních distribučních míst. Jestli váš gynekolog naše balíčky vydává zjistíte na této mapě – Mapa spolupracujících gynekologů. Balíček potom pro vás bude připraven přibližně v 6. měsíci těhotenství.

 

Co vše balíček obsahuje?

Obsah balíčku se liší podle regionu i podle období. Ročně jich vydáme maminkám v ČR 100 000 a to už je opravdu hodně dárků. Vždy se ale snažíme maminkám přinášet, co nejvíce vzorků a každý jednotlivý připravujeme s láskou.

Balíček má podobu látkového pytle s nápisem A… do pytle s tím! Vždy je přes stahovací šňůrky zabezpečen naší ochranou samolepkou, která zaručuje, že obsah je stejný jako při expedici za našeho skladu.

V případě jakéhokoliv problému s našimi balíčky kontaktujte naši kolegyni z distribuce na e-mailu hana.dolezalova@happybaby.cz

Podívejte se do naší skupiny na Facebooku, kde maminky sdílí aktuální obsah našich balíčků – Facebook Maminky Happy Baby

 

Sdílejte

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě