Dárkový kufřík Happy Baby – Já a moje miminko

Kufřík Happy Baby Já a moje miminko

Péče o novorozené miminko po porodu je jeden velký kolotoč. Buďte bez starostí – s péčí o miminko vám pomůžeme.

Díky našemu balíčku Happy Baby – Já a moje miminko, můžete z pohodlí domova vyzkoušet různé vzorky produktů pro děti, všechny potřebné  informace najít v naší knížce Happy Baby – Já a moje miminko a nakoupit se slevou u našich partnerů. Samotná papírová krabice/kufřík vám poslouží jako místo pro ukládání vzpomínek. Důležité momenty můžete zaznamenat do připravených políček na jejím obalu.

Co vše balíček Happy Baby – Já a moje miminko obsahuje?

Odborná publikace Happy Baby – Já a moje miminko

Společně s odborníky z pediatrie, porodnictví a gynekologie pravidelně připravujeme naší knížku Happy Baby – Já a moje miminko. Provede vás prvním rokem vašeho miminka a zodpoví všechny důležité otázky. Je rozdělena do přehledných kapitol. Najdete v ní informace týkající se nejen miminka a jeho vývoje, ale i všeho, co se týká po porodu vás.

 

Publikace Happy Baby Já a moje miminko

Vzorky výrobků

Obsah našich balíčků se liší v různých regionech a časových období. Vždy se ale snažíme pro vás zajistit, co nejvíce vzorků, které vám v prvních měsících pomohou. Ukázky aktuálních vzorků, které do našich balíčků dáváme si můžete prohlédnout zde.

Slevy a nabídky

Pravidelně do našich balíčků přidáváme také katalogy dětských výrobků, slevové kupóny a další materiály pro váš lepší přehled.

 

Jak balíček Happy Baby – Já a moje miminko získat? 

Náš balíček získají maminky automaticky ve všech porodnicích kromě porodnice Mělník, Neratovice, Ústí nad Orlicí a Uherské Hradiště. V těchto městech můžete využít náhradní distribuční místa. 

Balíčky Happy Baby

 

Sdílejte
  1. Kateřina – maminka Happy Baby

   Dobrý den, jaké taštička? Balíčky, které uvádíme jsou balíčky, které zasíláme přes naše stránky. Obsah balíčků do porodnic se může lišit, do hodně porodnic nemůžeme například dodávat vzorky – jako dudlíky a lahvičky, kvůli podpoře kojení..

 1. Sonia

  Kateřina – maminka Happy Baby:
  Lékárna u nemocnice v Č.Budějovicích
  Od své gyn. jsem dostala také jen pár vzorků v igelitovém pytlíčku tak jsem se těšila aspoň na ten z porodnice a ono to bylo ještě horší. 😅🤦🏼‍♀️

 2. Sonia

  Dobrý den, když dáváte do balíčku z 90% jen letáky tak by bylo dobré na to upozornit. Byla jsem pro něj přes celé město. 🤦🏼‍♀️ Kdybych to věděla tak tam ani nejdu. Všude propagujete krásné tašky a pak mám jen samé papíry. Děkuji pěkně.

  1. Kateřina – maminka Happy Baby

   Dobrý den, všechna naše náhradní distribuční centra byla v průběhu covidové situace uzavřená. Možnost pro maminky získat naše boxy mimo porodnice je již pouze přes naše webové stránky.

  1. Kateřina – maminka Happy Baby

   Dobrý den,
   v současné době díky pandemické situaci, jsou všechna distribuční místa uzavřená. Možnost, pokud jste nedostala naše balíčky a máte o ně zájem, je objednat si je přímo přes naše webové stránky.

 3. Karolína H.

  Dobrý den, chci se zeptat, zda mám na kufřík ještě nárok. Měla jsem mít termín porodu 16.3. ale nakonec to bylo už 7.3. Krátce před tím jsem se u vás registrovala a v porodnici tak dostala balíček za třetí trimestr, který jsem měla dostat u svého gynekologa, kde už jsem to nestihla 🙂 ale timpadem jsem nedostala balíček, já a moje miminko a ani žádný pytliček jak jsem se na stránkách dočetla. Je ještě možnost to nějak získat? Děkuji a hezký den, Karolína.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Markéto, občas se může stát, že sestřičky zapomenou pod návalem pracovních povinností. V případě, že balíček nedostanete automaticky, je potřeba se o něj přihlásit. Případně ihned kontaktovat nás. Děkujeme.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Martino,

   v které porodnici jste rodila? Balíček Já a moje miminko dostávají maminky ve všech porodnicích, kromě 4 (Ústí nad Orlicí, Havlíčkův Brod, Neratovice a Mělník). V těchto městech je ale možné balíček vyzvednout v náhradním odběrném místě. Na našem webu pravidelně vyhlašujeme soutěže a testování, soutěžit můžete i o naše balíčky. Případně se za námi zastavte na některém z veletrhů (Pro dítě, Kouzlo nošení, For Babies, Balancefest). Děkujeme

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Veroniko,

   dá. V případě, že vámi vybraná porodnice spadá mezi 4 v ČR se kterými nespolupracujeme, v blízkosti funguje náhradní výdejní místo. Prosím spojte se prosím přímo s kolegyní Hankou Doležalovou, která má balíčky na starost. Předá vám kontakt na výdejní místo, aby jste se s nimi po porodu domluvila. Děkujeme

 4. DeadlyWhispers

  Dobrý den. Dne 20.1. jsem obdržela váš
  balíček Já a moje miminko. Na krabici bylo uvedeno, že po registraci na vaše stránky na mě bude u pediatra čekat další balíček. Zatím mi nebyl žádný předán a ani nikde jsem neuvedla jméno pediatra. Jak to tedy funguje? Děkuji za odpověď.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Romano,

   balíčky u pediatra dostavájí maminky od půl roku věku dítěte. Obraťte se prosím na kolegyni Hanku Doležalovou ([email protected]), která má distribuci balíčků na starost. Hanka má nejaktuálnější seznam spolupracujících lékařů. Napište ji prosím jméno svého pediatra, Hanka ověří, zda s námi spolupracuje. Hezký den. Renata, Happy Baby

 5. [email protected]

  Dobrý den. 20.1. mi byl předán balíček Já a moje miminko v porodnici. Na krabici je napsáno, že po registraci tady na stránkách na mě bude další balíček čekat u pediatra. Zatím mi žádný balíček nebyl předán a nikde jsem ani nevyplnovala adresu pediatra. Jak to tedy je? Děkuji za odpověď

 6. MT23

  Dobrý den, dne 11.11. jsem si rezervovala Váš balíček Já a moje miminko na adresu své paní doktorky v Havířově (adresa byla i ve Vaší nabídce). Bohužel doteď balíček k paní doktorce nedorazil. Chystám se rodit v Neratovicích, kde není možno si balíček vyzvednout, jsou ještě, prosím, nějaké jiné možnosti? Mockrát děkuji! Tereza

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Kristýno,

   ano, ve Slaném byste náš balíček měla dostat. Pokud byste jej neobdržela automaticky, neváhejte se o něj přihlásit. V případě potřeby také můžete kontaktovat kolegyni Hanku Dolažalovou ([email protected]), která má distribuci balíčků na starost. Děkujeme a přejeme hodně štěstí.

 7. Tereza Š.

  Dobry den, v porodnici jsme dostali uz novy kufrik s carovym kodem, je tam uvedeno, ze dalsi balicek se dostane u pediatra po registraci. Kdyz najedu na carovy kod, nabizi mi to odkaz na novou registraci.. Jak to ale udelat, kdyz uz u vas zaregistrovana jsem s prvnim ditetem a jak zjistit, jestli nas pediatr s vami spolupracuje. Predem dekuji za odpoved Tereza

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Mirko,

   Kdy jste prosím rodila? Přechodně došly kufříky Já a moje miminko. Vzhledem k tomu, že se měnil vzhled kufříků nechtěly jsme nechávat tisknout další várku starých kufříků. Obsah byl pro maminky po porodu. Děkujeme.

   1. Miroslava N.

    22.11. V Jindřichově Hradci 🤷‍♀️a paní co byla ssmnou na pokoji kufřík dostala

   2. maminka Renata

    Děkuji za odpověď Mirko. Předpokládám, že opravdu došlo k vydání všech kufříků Já a moje miminko a vy jste dostala kufřík Moje mateřství, přesto s obsahem pro maminky po porodu. Doporučuji se však pro jistotu obrátit na naší kolegyni Hanku ([email protected]), která pomůže objastit celé nedorozumění. Děkujeme.

 8. Dagmar R.

  Dobrý den,

  rodila sem prosím 5.11.2019 v Motole, ale balíček já a moje miminko jsem neobdržela. Chtěla bych se prosím zeptat, jak a kde si o něj mohu požádat? Psala jsem na email paní Doležalové, ale email nebyl doručen.

  Děkuji

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Gabrielo,

   děkujeme za zprávu. To nás velmi mrzí. V balíčku v porodnici jsou věci primárně určené novorozencům. Obávám se, že byste jej už nevyužila. Sledujte nás na facebooku a zapojte se do soutěží a testování. Začátkem příštího roku uveřejníme, kde nás můžete v příštím roce potkat, a jak už bývá naším zvykem, maminky neodejdou z prázdnou. Děkujeme.

 9. Lada S.

  Dobrý den,
  měla jsem rodit v Ústav pro péči o matku a dítě v Podolí. Bohužel kvůli komplikacím jsem rodila předčasně v Motole (Necelé 2 měsíce zpět) a balíček jsem nedostala. Je možné balíček získat či ne? Děkuji

 10. Alena Pelouchová

  Hrozně se mi líbí tento balíček, už ta krabice, která se dá využít na vzpomínky se mi moc líbí 🙂 jen škoda, že jsem tenhle box nedostala i za prvního syna, protože by se mu také líbilo mít do budoucna svůj box vzpomínek z dětství ❤️

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Sabino,

   to nás velmi mrzí. Kufřík já a moje miminko obsahuje věci určené novorozencům, tudíž by pro vás neměl hodnotu. Sledujte ale naše webové stránky, sociální sítě a uzavřenou skupinu Maminky Happy Baby na facebooku. Vyhlašujeme testování a soutěže s velmi zajímavým obsahem, brzy zveřejníme, kde nás můžete potkat v příštím roce. Jistě najdete vhodnější dáreček pro své miminko. Děkujeme.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Petro,

   v které porodnici jste rodila? V tomto případě by nejlépe poradila kolegyni Hanka ([email protected]). Každopádně v balíčku jsou potřeby pro novorozená miminka. Sledujete naší uzavřenou skupinu Maminky Happy Baby na facebooku? Pravidelně v ní vyhlašujeme soutěže a testování pro maminky, přidáme také seznam plánovaných akcí pro příští rok. Vyjedeme i mimo Prahu, budete nás moci potkat osobně a získat mimo jiné něco pěkného pro sebe i své miminko.

 11. Michaela K.

  Dobrý den , boxík jsem nedopatřením zapomněla v porodnici u Apolináře, kde jsem minuly tyden rodila. Bohužel se tam již nedostanu, jelikož bydlime v okolí Kolína, je možné vyzvednout náhradní box na náhradním místě v Kolíně? Děkuji za odpoveď

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Míšo,

   omlouváme se,že reagujeme až nyní. Zkusila jste kontaktovat kolegyni Hanku ([email protected]), kterou v souvislosti s balíčky zmiňujeme? V balíčku jsou primárně věci pro novorozené miminko, nejsem si jistá, že byste nyní ještě využila. Po novém roce je ale možné získat balíček pro děťátko u pediatra. Kolegyni můžete oslovit a zeptat se, zdali právě váš pediatr je na seznamu spolupracujících (případně jej můžeme oslovit). Děkujeme

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Sáro, jeho předání by mělo být automatické, ale bohužel nám často sestřičky na boxy zapomínají – nemáme jim to za zlé, samozřejmě péče o vás a vaše miminko je prioritou❣ Určitě se ale o boxík připomeňte, děkujeme.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Markéto, náhradní distribuci balíčků pro nás v Neratovicích zajištuje:

   Rodinné Centrum Myšák, Hamplova 1482, 277 11 Neratovice, http://www.rcmysak.cz. Kontaktní osoba je paní Jana Zmeková, tel. 723589614, [email protected].

   Nejdřív tam prosím předem zavolejte a po domluvě si pro kufřík zajděte.

   Děkujeme za Váš zájem o naše produkty pro maminky, přejeme Vám i miminku vše dobré.

   1. Markéta H.

    Děkuji moc za informaci. Je možné případně vyzvednout i v jiném městě v okolí? Nejsem přímo z Neratovic. Děkuji.

   2. maminka Magda

    Dobrý den, Markéto, a odkud prosím jste? Které město vám vyhovuje? Ještě je možný i Mělník, určitě i Praha, ale pro Prahu se prosím spojte s kolegyní Hankou ([email protected]). Děkuji.

   3. Markéta H.

    Jsem z Čelákovic. Necháme to na ty Neratovice, stavím se tam cestou z porodnice. Děkuji!

   4. maminka Magda

    Také děkujeme Markéto za vaši přízeň a přejem vám i miminku vše dobré💕🙂

 12. Lucie P.

  Dobrý den, prosím, rodila jsem minulý týden v nemocnici Na Bulovce a žádný kufřík jsem bohužel nedostala 😐 ani žádná z maminek kolem mě, je možné kufřík získat? 😊🙏🏻 Moc jsem se na nej těšila. Moc děkuji a přeji krásný večer. Maminka Lucie

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Šárko, já se obávám, že by vám už balíček asi k ničemu nebyl😕, neboť vzorky a věci v něm jsou určené pro děti do 3 měsíců. Je mi to moc líto, ale asi byste ho už opravdu nevyužila. Určitě se ale zkuste zapojit do našeho testování a do soutěží, které jsou pravidelně na našich stránkách a soutěžíme vždy o krásné a zajímavé ceny🙂💕

 13. Monika

  Dobrý deň,
  17.7.2019 som porodila dcéru v Nemocnici Třebíč. Balíček som nedostala a nevidela som ho ani u ostatných maminiek (v 12/2016 balíček dostali všetky čo boli v tej dobe v pôrodnici). Zrušila nemocnica spoluprácu s vami? Ak nie a mám stále záujem o balíček kde si ho môžem vyzdvihnuť? Môj trvalý pobyt je v ČR, mestečko Dačice.
  Ďakujem za informáciu.
  Monika Javurkova [email protected]

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Moniko, ne, Nemocnice Třebíč s námi stále spolupracuje. Je mi líto, že na vás v porodnici při odchodu zapomněli. Prosím, pokud se jedná o zpětné vyzvedntí balíčku, kontaktujte kolegyni Hanku ([email protected]), poradí vám, kde je možné si balíček zpětně vyzvednout, děkuji moc.

 14. Kristýna G.

  Dobrý den, u první dcery jsem dostala po porodu box ve Vítkovicích a teď když jsem rodila druhou dceru ve fakultní nemocnici Ostrava tak jsem žádný box nedostala je ještě možné nějak box získat ? Děkuji K.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Marie,
   v Ústí nad Orlicí vydáváme maminkám kufříky prostřednictvím náhradního distribučního místa – Mateřské centrum MEDVÍDEK.
   (Až se miminko narodí) / Zavolejte jim dopředu, abyste se domluvili na termínu, kdy si můžete pro kufřík přijít.
   Kontaktní údaje:
   Mateřské centrum MEDVÍDEK, Ústí nad Orlicí, z.s., Polská 1308, 562 06 Ústí nad Orlicí, http://www.medvidekuo.cz
   Míla Crhonková, 732681858, [email protected]

   Kdyby byl nějaký problém, ozvěte se nám.
   Děkujeme za Váš zájem o naše produkty pro maminky, přejeme Vám i miminku vše dobré💕👣

 15. Martina Š.

  Dobrý den měla bych dotaz. Holky se narodily minuly měsíc ve frýdku místku, ale žádný balíček od Vás jsem nedostala, když jsme odchazely z porodnice. Navíc procházíme z jiného kraje než je frýdek, tak jsem se chtěla zeptat zda by bylo možné dodatečně si balíček vyzvednout v Brně?

  1. maminka Magda

   Dobrý den, pan MUDr. Dominec s námi nespolupracuje, ale v UH je možné vyzvednout boxy na této adrese:
   Předporodní kurzy
   Hlavsová Vlaďka
   Masarykova 1232
   tel. 739 010 949

   Doporučujeme předem zavolat (jsou prázdniny) a ptejte se obecně na boxy Moje mateřství a Já a moje miminko po porodu od Happy baby. Děkujeme.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Pavlíno, ptala jste se prosím svého lékaře na box? Rezervovaný jej máte, ale často lékaři zapomínají…Ptejte se obecně na box Moje mateřství, boxy nejsou na jména maminek. Děkujeme. Vašeho lékaře jsme kontaktovali v červnu, boxy by mít měl…děkujeme. Box Já a moje miminko se dostává až v porodnici…

 16. Miroslava S.

  Dobrý den. Jsem 13 dní po porodu a balíček jsem nedostala, protože jsem rodila v nemocnici v Chebu, a hned druhý den jsem byla pro komplikace s miminkem převezena do nemocnice v Karlových Varech. Ve Varech jsem se na balíček ptala, a bylo mi řečeno, že na něj nemám právo, protože jsem rodila jinde. Mohu ještě balíček nějak dostat? Porodnice v Chebu je nyní uzávřena z důvodu malování

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Radko, kromě 4 porodnic, které uvádíme na stránkách s námi ostatní porodnice spolupracují😉 I v Pardubicích tedy maminky dostávají náš balíček Já a moje miminko. Pokud by na vás při odchodu zapomněli, určitě se připomeňte, děkujeme.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Karolíno, děkujeme za upozornění, bohužel se to stává na více místech, nejen v Mostě, že sestřičky na maminky zapomenou a při odchodu balíček nedostanou😕 Moc nás to mrzí, ale určitě sledujte naše stránky a zapojte se do soutěží a testování!

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Ivano, pokud je vaše lékařka mezi spolupracujícími lékaři (MUDr. Kozlíková z Písku ANO), tak byste balíček měla dostat automaticky – ve 3. a 6. měsíci těhotenství. Ovšem pokud na vás paní doktorka zapomene, určitě se připomeňte – vidím, že jste si již rezervaci balíčku udělala😉, bude pro vás připraven koncem července (upozorňujeme, že balíčky nejsou na jména maminek, ptejte se tedy obecně na box Moje mateřství od Happy baby). Více informací také najdete pod jednotlivými boxy na našich stránkách! Děkujeme za zájem o naše produkty🙂👍💕

 17. Kristýna Z.

  Dobrý den, jsem 30tt a dnes jsem narazila na váš balíček. Moje doktorka Slezáková Letohrad od Vás neodebírá a v Ústí nad Orlicí v porodnici také ne. Je jiná možnost balíček získat? Děkuji za odpověď.

 18. Lucie R.

  Dobrý den, 7.5.2019 jsem předčasně (31tt) akutním císařem porodila dceru v Chrudimské porodnici, dcerka mi byla převezena do Hradce Králové do inkubátoru. 10 května mě propustili lékaři domů a bohužel jsem nedostala novorozenecký balíček 😔 je možné poslat mi ho třeba poštou? Děkuji za odpověď

  1. maminka Magda

   Dobrý den, kromě 4 porodnic, která uvádíme na stránkách pod tímto boxem, by měly náš balíček mít všechny další porodnice v ČR. Jen bohužel někdy sestřičky na jejich výdej při odchodu maminek zapomínají, připomeňte se prosím, děkujeme👍💕

 19. Gabriela

  Dobrý den, v úterý 30.4.2019 jsem rodila v porodnici Znojmo a balíček jsem nedostala já ani dvě mé kamarádky, které rodily pár dní přede mnou. Máme ještě na balíček nějaký nárok, jak bychom ho mohly získat? Děkuji za odpověď

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Šárko, ano, box Já a moje miminko dostávají maminky přímo v porodnici při odchodu! Kdyby na vás zapomněli, určitě se připomeňte – chápeme, že toho sestřičky někdy mají hodně a může se to stát😉👍💕

  1. maminka Magda

   Náhradní distribuci balíčků pro nás v Uherském Hradišti zajištuje:

   Dobrý den, Nikolo, v UH máme toto výdejní centrum:
   BABOČKA – Centrum péče o ženu, matku a dítě, Masarykovo náměstí 1232, 686 01 Uherské Hradiště, http://babocka-uh.cz. Kontaktní osoba je paní Vlaďka Hlavsová, tel. 739 010 949, [email protected]

   Až se miminko narodí, určitě si tam zavolejte a po domluvě si pro kufřík zajděte.

   Děkujeme za Váš zájem o naše produkty pro maminky, přejeme Vám i miminku vše dobré.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Dominiko, náhradní distribuci balíčků pro nás v Mělníku zajištuje Rodinné centrum Kašpárek Mělník, z. s., Na Vyhlídce 18, 276 01 Mělník, kontaktní osoba je paní Frýdlová, tel. 777 573 442 (www.kasparek-melnik.cz).

   (Až se miminko narodí) / Zavolejte jim dopředu, abyste se domluvili na termínu, kdy si můžete pro kufřík přijít.

   Děkujeme za Váš zájem o naše produkty pro maminky, přejeme Vám i miminku vše dobré🙂💕👣

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Míšo, v ČL by naše balíčky mít měli – maminky je dostávají při odchodu z porodnice, pokud by na vás sestřičky zapomněli, nestyďte se připomenout – určitě vám udělá radost, děkujeme 😉💕

 20. Jiřina S.

  Dobrý den, 10.4.2019 jsem předčasně porodila syna Štěpánka v Thomayerove nemocnici v Praze. Termín porodu měl až 9.6.2019. Při odchodu z nemocnice jsem dostala tento balíček, já a moje miminko. Jelikož nepochází z Prahy a domů jsem to měla 60km,prijel partner se staršíma detma, aby mne vyzvedli. Ještě než jsme odjeli, jsem se byla rozloučit s naším miminkem, které leží na odd. nedonosenych. Jenže partnerovi a dětem jsem nechala na hlídání své věci, včetně kufříku. Při odjezdu domu, jsem si všimla, že kufřík nemají. Pánové ho nechali na lavičce v nemocnici a nějaké nenechave ruce si ho vzali…. Krabičku jsem ani nerozdelala, takže nevím ani co tam bylo. Moc mě to mrzí, za synem moc často jezdit nemůžu a na kufricek jsem se těšila… Ptala jsem se na recepci i odd. sestinedeli, kde mi sestřička oznámila, že kufřík viděla roztrhání a vyhizeny za autobusovou zastávkou…. Šlo by od vás získat kufřík ještě jednou? Velmi děkuji. JS Kolín

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Jiřinko, gratulujeme vám k miminku a přejeme vám, ať je brzy s vámi a vaší rodinou doma💕🙂 Vaši situaci naprosto chápu a je nám líto, že balíček skončil tak jak píšete😕 Nicméně, pokud při další návštěvě v porodnici vysvětlíte, jak ke ztrátě boxu došlo, možná by vám sestřičky mohly dát nový – ano, není to zvykem, pro každou maminku je jen jeden balíček… Nicméně, za zeptání nic nedáte. My bohužel nedokážeme nový balíček zaslat poštou😕

 21. Monika V.

  Dobrý den ,
  rodila jsem v Nemocnici Děčín 10.4.2019 a nedostala jsem dárkový box Já a moje miminko ,pouze blahopřání od Vaší firmy. Je možné ještě ten box získat? Předem děkuji za odpověď. Monika Veselá

   1. Barbora M.

    Děkuji 🙂

 22. Jana K.

  Dobrý de, 4.4.2019 jsem porodila syna a dostala v nemocnici klinik box a jsou tam slevove kupony, ktere jsou uplne všechny už neplatné. Byli jen do roku 2018. Je to trochu škoda. Potom jsem tam dostala jen vodu a 4 plenky a spoustu reklamních letaku. Je nejaka možnost získat platné slevové kody ? dekuji 🙂

 23. Karolina

  Dobrý den,
  je možné dostat balíček za předpokladu, že jsem již 21.2.2019 porodila? Jednalo se o předčasný porod oproti předpokládanému termínu v průkazce (10.3.2019) a nestihla jsem se včas zaregistrovat.
  Děkuji, Karolina

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Karolino, registrace není podmínkou pro získání našich boxů. Box Já a moje miminko by měly maminky dostat automaticky od spolupracujích porodnic, takže ani změna termínu porodu by v tom neměla hrát roli. Prosím, napište kolegyni na [email protected] jestli je ještě nějaká šance zpětně balíček získat, protože jak se zdá, zapomněli na vás v porodnici při odchodu 😕 Děkuji

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Deniso, obávám se, že je již pozdě – neboť jste již skoro půl roku od porodu a naše balíčky obsahují většinou vzorky pro miminka do 3 měsíců. Škoda, že jste se neozvala dříve. Zkuste ještě případně napsat kolegyni, která má tyto balíčky na starosti – [email protected]. Zapojte se ale do našich soutěží a testování, také naše klubová sekce nabízí spoustu výhod např. v podobě slevových kuponů😉👍💕

 24. Nikola K.

  Dobry den muzu se zeptat kdebych si mohla vyzvednout dárkový box Já a moje miminko ? Budu rodit v Ústi nad orlici a vim ze snimy zatim jeste nespolupracujete tak se otam kde bych si ho mohla vyzvednout ? Dekuji za odpověď

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Patricie,
   máme jen 4 porodnice, které s námi zatím nespolupracují – porodnice Mělník, Neratovice, Ústí nad Orlicí a Uherské Hradiště. Stodská nemocnice by tedy boxy mít měla a je mi moc líto, že na vás při odchodu zapomněli😞

  1. maminka Magda

   Dobrý den,

   prosím získání našich boxů ani není registrace nutná, boxy by měly maminky dostávat po porodu automaticky, při odchodu z porodnice, ale od našich maminek bohužel víme, že tomu tak není. Určitě se ale nestyďte a box se v porodnici přihlaste, určitě vás potěší🙂❤

  1. maminka Magda

   Dobrý den, je nám to moc líto, že se nám stále s nemocnicí Mělník nepodařilo navázat spolupráci a rozumím vám. Zkuste se zeptat naší kolegyně na emailu [email protected], zda je nějaká možnost, jak tento balíček získat jinde (pokud je tedy vaše miminko do 3 měsíců od porodu). Děkuji.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, nemocnice Neratovice je bohužel jedna ze 4 porodnic, kde se naše boxy nevydávají. Je nám to moc líto, ale spolupráce s nimi se nám zatím nepodařila. Zkuste se na našich stránkách zapojit do testování a do soutěží o zajímavé ceny! Třeba se na vás usměje štěstí a udělá vám radost některá z našich výher🙂

  1. maminka Magda

   Dobrý den, balíček Já a moje maminko dostávají naše maminky po porodu přímo v porodnicích – pokud tedy budete rodit v zahraničí, bohužel jej nedostanete – gynekologové mají k dispozici jen první dva balíčky – Moje těhotenství a Moje mateřství. Zkuste se ale zapojit do našich soutěží a nebo testování, třeba se na vás usměje štěstí a udělá vám radost některá z našich výher🙂👍

 25. Tereza K.

  Dobrý den, balíček jsem si vyzvedla v Ústí n.Orl. v distribučním místě už v prosinci (paní byla ochotná a dala mi ho dřív, že prý abych to pak nemusela řešit s miminkem 🙂 ). Doma jsem ho odložila s myšlenkou, že když se dává až při odchodu z porodnice, nechám si překvapení také až na tu dobu, že ten měsíc už počká. Jaké bylo zklamání, že slevové poukazy platily do konce srpna, stejně tak expirace některých vzorků 🙁

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Terezo, je nám moc líto, že se k vám dostal takto “prošlý” balíček. Pro nás je velmi složité expirace balíčků ohlídat, pokud jsou již ve výdejních místech, ale určitě to napravíme, děkujeme za upozornění. Prosím, buďte tak hodná a napište na [email protected], kolegyně vám na email pošle platné kupony, abyste je mohla hned uplatnit a domluvíte se také na možnosti odběru “čerstvého” balíčku🙂 Děkujeme

  1. maminka Magda

   Dobrý den, porodnice Krnov je také mezi našimi spolupracujícími porodnicemi, tudíž opravdu nevím, proč jste box nedostala. Je možné, že na vás sestřičky při odchodu zapomněli. Pokud jste 3 měsíce od porodu (právě pro max. tak stará miminka je náš box určen), zkuste se prosím domluvit s kolegyní, jestli je možné ještě zpětně box v porodnici vyzvednout – napište prosím na email [email protected]. Děkujeme

 26. Hana H.

  Dobrý den, už jsem získala box v těhotenství na základě vaší registrace a box jsem si vyzvedla u gynekologa, udivení bylo, jak jsem se o tom boxu dozvěděla že mi ho museli vydat, to už jsem tady psala. A udělala jsem i registraci na box po porodu. Termín měla 28.12. porodila min. týden v úterý, takže 25.12. Za celou dobu pobytu jsem box nedostala, 28.12. mě propustili a tak jsem se zeptala sestry na box, a že to mají na starosti z novorozeneckého a ne z šestinedělí, tak jsem se šla zeptat. Jelikož jsem čekala že to rozdávaj po přijetí. Říkám, že bych tady měla mít box, jelikož jsem registrovaná, opět bylo vidět, jak box nechtějí vydat, pak řekla, že je i kolikrát nemají, že pokud je mají, samozřejmě vydávaj, a já čekala, a zrovna otevřela skříň, kde jsem stála naproti a boxů tam bylo docela dost. Říkám si, kde končí tyto těhu a porodní boxy, zda si to sestry rozebíraj mezi sebou. Jelikož po rozbalení těhotenského boxu jsem pochopila, že v ordinaci to rozbalují a v čekárně mají ponožky xxl lutz pro miminka, ale to je všechno, zbytek si asi rozdají. A v porodnici zřejmě se nic nedostane maminkám, záleží na setře, která chce zřejmě dát nebo ne. Rodila jsem u Apolináře. Jako maminka jsem měla radost z těhu boxu, potěšilo a těšila jsem se na poprodní. Jak to tady čtu, zapomínaj běžně, ale myslím, že vědomě. Ano, mají práci, ale je tam i prostor, kdy sedí a povídají si :-).

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Hanko, děkujeme vám za váš příspěvek a postřehy, určitě se tím budeme dále zabývat. Máte pravdu, je to všechno o lidech a sami někdy nechápeme, proč se naše boxy k maminkám nedostanou automaticky😕 Gratulujeme vám k miminku a přejeme do nového roku především zdraví, štěstí a radost ze společných chvil💕 Váš dotaz předám dále a budeme vás informovat, kde je možné si box zpětně vyzvednout. Rozhodně se s tímto chováním sester neztotožňujeme a je nám líto, že vám box nevydali (box by měl být mamince automaticky vydán při propouštění z porodnice!). Celou situaci prověříme! Děkujeme

   1. Hana H.

    Já ho ale dostala, jak píšu. Ale nedostala jem ho automaticky a to jsem se registrovala. Jak jsem psala, při propuštění jsem nic neměla a tak jsem si pro něja zašla, s tím, že bych ho tam měla mít. A právě vůbec netušily a teda že někdy se stává že je nemají a otevřela skříň a tam zásoba boxů, tudíž jsem nepochopila, proč je tedy nedávaj automaticky. A ne že musím sama dojít a ještě se moc netvářily.

   2. maminka Magda

    Dobrý den, Hanko, registrace na našich stránkách není podmínkou pro to, abyste balíček dostala. Ano, jak píšete, mělo by to být automatické – tedy, snažíme se o to, aby naše boxy, které pro maminky připravujeme zdarma s co největší péčí a láskou, byly při každém odchodu z porodnice maminkám předány a ne aby se schovávaly ve skříních a čekaly na konec exspirace! Děkujeme ještě jednou za váš postřeh, ale bohužel je to všechno o lidech. Je nám moc líto, že se toto děje😕

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Petro, je nám líto, že na vás sestřičky v Podolí při odchodu zapomněli – někdy je dobré se nestydět a připomenout se, chápeme, že toho mají hodně a jejich práce je především péče o vás a vaše miminko. Ale bohužel nejste jediná, komu se to stalo😕 Pokud nejste déle jak 3 měsíce od porodu, zkuste prosím napsat na [email protected] a třeba vám kolegyně poradí, kde je možné ještě balíček zpětně získat. Děkujeme

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Petro, gratulujeme vám k miminku❤ V nemocnici Vyškov by měly být naše balíčky k dispozici, zřejmě na vás při odchodu zapomněli, což se bohužel stává a je nám to moc líto. Prosím, napište na náš email [email protected], kolegyně vám poradí, zda je možné balíček vyzvednout i po porodu – případně vás nasměruje na naše nejbližší distribuční místo, pokud to nebude nemocnice. Děkujeme a mějte klidné adventní dny s vaším nejkrásnějším dárkem🎁🙂❤

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Kláro, ano, i ve Svitavské – balíčky nejsou pouze ve 4.nemocnicích, které uvádíme na našich stránkách. Můžetese tedy na balíček těšit a raději se o něj při odchodu připomenout!

  1. maminka Magda

   Hezký den, ano, i v ČB jej dostanete🙂 Kromě 4 porodnic (Mělník, Neratovice, Ústí nad Orlicí a Uherské Hradiště), které uvádíme ve více informacích pod boxem Já a moje miminko, jsou naše balíčky připraveny pro maminky ve všech porodnicích.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Jano, obraťte se prosím na náš email [email protected]. Neratovice jsou bohužel jedna ze 4 porodnic, která s námi zatím nespolupracují, ale o svůj balíček nepřijdete. Kolegyně vám poradí náhradní distribuční místo ve vašem okolí, kde bude možné balíček vyzvednout. Děkujeme

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Nikolo, nemám přesné informace, ale zřejmě o něj nemocnice nejevila zájem – snahou Happy baby je dostat naše balíčky do všech porodnic, ale někde je to zkrátka složitější. I my musíme mít trpělivost. Pokud budete rodit v Ústí nad Orlicí, balíček opravdu nedostanete, můžete se ale domluvit s kolegyní na emailu [email protected] a balíček si vyzvednout na jiném distribučním místě. Určitě vám pomůže!

  1. maminka Magda

   Dobrý den, to nás mrzí, zřejmě na vás sestřičky zapomněly – to se bohužel někdy stane. Pokud nejste déle než 3 měsíce po porodu (box Já a moje miminko obsahuje vzorky a produkty právě pro takto malá miminka), napište prosím na náš email [email protected] a zkuste se s kolegyní domluvit na možnosti vyzvednutí balíčku na některém z našich distribučních míst. Určitě vám pomůže.

  1. maminka Magda

   Hezký den, Deniso, nemocnice v JH s námi také spolupracuje. Rozumím tomu dobře, že jste nedostala balíček Já a moje miminko při odchozu z porodnice? Pokud na vás zapomněli, prosím, spojte se s naší kolegyní na [email protected] a balíček si můžete do 3 měsíců od porodu vyzvednout po domluvě na jiném distribučním místě.

  1. maminka Lucie

   Krásný den, ano, balíček Moje mateřství je vydáván v 6. měsíci těhotenství a balíček Já a moje miminko v ČB získáte tak, že na oddělení šestinedělí vám dají poukaz a balíček si vyzvednete v nemocniční lékárně. 🙂 Je to jedna z výjimek, jinak balíčky na maminky čekají v porodnici.

 27. Jaroslava K.

  Dobrý den ještě se chci zeptat, měla bych i zájem o balíček Mateřství ale koukala jsem že všechna vyzvedávací místa jsou pro mě strašně daleko,jen jedno z nich je dostupné pro moji sestřenici ta v tom městě bydlí a jezdí do mého bydliště bylo by o možné aby balíček za mě vyzvedla ona?

   1. Lauralili

    Pekny den, moc dekuji 😉

  1. maminka Lucie

   Krásný den, Annie, to nás moc těší! Balíček Já a moje miminko získávají všechny maminky v porodnici automaticky. Z 92 porodnic v ČR jen čtyři porodnice nechtějí naše balíčky maminkám dávat a tam si pak můžete balíček vyzvednout v alternativním distribučním místě. Kde budete rodit vy?

 28. Jaroslava K.

  Dobrý den,dneska jsem se poprvé zaregistrovala kvuli reklamě na FB a moc se mi tu líbí je tu hodně informací,které jako prvorodička ráda pročtu abych byla více informovaná.Ráda bych požádala pokud by byla možnost o vzorky :,,Já a moje miminko,,-Ráda bych vyzkoušela nějaké novinky abych věděla co je na co vhodné.Děkuji za informaci jak balíček získat.

  1. maminka Lucie

   Pěkný večer, to jste nám udělala velkou radost! 🙂 Určitě tady najdete spoustu zajímavostí, soutěží, testování. Chystáme spoustu novinek. 🙂 Nicméně balíčky neposíláme poštou. Pokud miminko čekáte, bude pro vás připraven v porodnici. Pokud už miminko máte, je mu méně jak 3 měsíce, a balíček jste v porodnici nedostala, můžeme vás nasměrovat na některé alternativní distribuční místo. 🙂

 29. Veronika B.

  Dobrý den, narazila jsem na vaše stránky a užitečné rady, které si zde pročítám. Je super, že tu jste a máte zde spoustu vychytávek. Ráda bych vás požádala o zaslání vzorků: Já a . moje miminko a Naše rodina. Předem moc děkuji
  S pozdravem
  Buchtová Veronika

Přihlášení

Na našich webových stránkách HappyBaby.cz používáme soubory cookie, abychom vám poskytli, co nejvíce pohodlí při jejich prohlížení. Kliknutím na „Souhlasím s použitím všech cookies“ vyjadřujete souhlas s použitím VŠECH souborů cookie. Můžete také pomocí nastavení poskytnout kontrolovaný souhlas nebo zamítnout použití cookies kromě nezbytných.

Povolit všechny cookies Nastavit cookies

Níže najdete kategorie cookies používané na našich webových stránkách, které můžete povolit nebo zakázat. Funkční cookies není možné zakázat, protože jsou pro bezproblémové procházení webu nezbytné. Vaše nastavení cookies je v budoucnu možné měnit pomocí odkazu v patičce webu.

Zavřít

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě