Velký průzkum pro maminky

Maminky s miminkem

Milé maminky, velmi si vážíme vašeho názoru a proto vás chceme opět požádat o pomoc. Připravili jsme pro vás velký průzkum toho, co vás v období těhotenství i po narození miminka zajímá. Díky tomu tak můžeme dále zlepšovat naše služby.

Jako poděkování za vyplnění dotazníku máme odměnu pro 8 z vás:

3 x měsíční zásobu plen Pampers

5 x dárkový balíček od DM drogerie

5 x balíček kosmetiky Klorane

3 x balíček produktů Dettol v hodnotě 1.000,-

 

Dotaznik – velký průzkum pro maminky:

Pro účast v průzkumu budeme potřebovat vyplnění Vašich osobních údajů do formuláře níže a udělení souhlasu. Bez udělení souhlasu nebudeme moci Vaše osobní údaje použít a zařadit Vás do průzkumu . Nemějte obavy – Vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu je nepředáme a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měla naprostou jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů.

 

 

O vašem těhotenství

 

Pravidla účasti v průzkum

Odměnu za účast v průzkumu získá 13 registrovaných účastníků, kteří nám vyplní celý dotazník a budou v pořadí odeslaných správných odpovědí na 100., 200., 300., 400., 500., 600., 700., 800., 900., 1000., 1100., 1200. a 1300. místě.

Průzkum trvá od 10. 7. 2020 a končí 31. 8. 2020 ve 23,59.

Jaké jsou podmínky průzkumu? 

Průzkumu se může zúčastnit pouze registrovaný uživatel v klubu Happy Baby. Registrovat se můžete na webu: www.happybaby.cz.

V případě získání odměny v průzkumu budeme výherce  informovat prostřednictvím e-mailu. Pokud se nám výherce nepodaří kontaktovat do 30 dnů od ukončení průzkumu prostřednictvím e-mailu ani telefonu, ztrácí nárok na výhru. V případě jakéhokoliv porušení pravidel soutěže nebo snahy o zaslání více odpovědí do průzkumu bude účastník vyřazen.

Pro účast v průzkumu budeme potřebovat vyplnění Vašich osobních údajů do formuláře výše a udělení souhlasu. Bez udělení souhlasu nebudeme moci Vaše osobní údaje použít a zařadit Vás do průzkumu . Nemějte obavy – Vaše osobní údaje nikde nezveřejníme, nikomu dalšímu je nepředáme a zpracovávat je budeme vždy v souladu s platnými právními předpisy. Abyste však měla naprostou jistotu, přečtěte si nejprve naše podmínky zpracování osobních údajů.

Správcem Vašich osobních údajů je:

  • společnost PROSAM s.r.o., se sídlem Na Klaudiánce 1121/6a, 147 00 Praha 4, IČO: 494 51 821, tel: 241 771 596, email: info@happybaby.cz(dále jen „PROSAM“).
Sdílejte

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě