Získejte balíček pro děti u pediatra

Pediatr s miminkem

Líbí se vám naše balíčky Happy Baby a chcete získat pro vaše miminko také balíček u pediatra? Vyplňte kontakt na vašeho dětského lékaře a my ho budeme kontaktovat.

První balíčky budou zasílány do ordinací zdarma od dubna 2020 a určeny budou pro děti až do jednoho roku věku. Ať už tedy máte miminko na světě nebo ještě v bříšku, stačí vyplnit formulář níže a ostatní zařídíme my.

Dárkový balíček u pediatra bude obsahovat vzorky pro větší děti a zabalen bude v našem originálním “pytli”.  Ten je ideální na přenášení dětských hraček, náhradního oblečení a dalších nezbytností, které každá maminka s sebou stále s děťátkem nosí.

Balíčky Happy Baby

Sdílejte
  1. maminka Renata

   Dobrý den, Lucio,

   distribuci balíčků a spolupráci s pediatry má na starost naše kolegyně Hanka Doležalová. Seznam pediatrů se neustále doplňuje. Hance jsem vaši zprávu předala. Spojí se s vámi i s Dětským centrem a domluvíte se na balíčku. Děkujeme

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Mariio,

   pediatrický balíček budeme je spolupracujícím lékařům zasílat v červnu (bohužel se dodání opozdilo kvůli pandemii koronaviru). Máte-li dotaz ke konkrétnímu pediatrovi, obraťte se prosím na kolegyni Hanku (hana.dolezalova@happybaby.cz), která má komunikaci s nimi na starost. Děkujeme.

 1. Lucie

  Dobrý den, chci se zeptat, zda s Vámi spolupracuje Dr. Vondráčková v Jihlavě? Vyplňovala jsem ji tady již a zatím prý ji nikdo nekontaktoval 🤔 Balíčky jsou již distribuovány, nebo ještě ne? Děkuji za odpověď

 2. Veronika V.

  Dobrý den. V sekci gynekologů jsem svého doktora nenašla (MUDr Černá Poděbrady), bohužel výdejní místa jsou od mého bydliště celkem daleko (Kolín)
  Dalo by se domluvit vyzvednutí balíčku v těhotenství u jiného gynekologa?
  Děkuji Veronika

  1. maminka Renata

   Dobrý den,

   pokud si balíček rezervujete předem, není nutné, abyste se vypravila vyzvednout balíček sama, může jej vyzvednout kdokoliv vaším jménem. Na vaši otázku neumím jednoznačně odpovědět. Záleží na ochotě konkrétního lékaře. Prosím obraťte se přímo na kolegyni Hanku Doležalovou (hana.dolezalova@happybaby.cz).

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Moniko,

   seznam, který jste našla na našich webových stránkách se týká balíčků v těhotenství. Seznam pediatrů brzy také přidáme na naše webové stránky. Předala jsem váš dotaz kolegyni Hance, která je s pediatry v kontaktu a spojí se s vámi. Děkujeme.

 3. Kateřina

  Pěkný večer,
  spolupracujete prosím s Mudr. Kateřinou Malcherovou, Opava Kylešovice? Pokud ano, dcera bude mít 6.6.2020 rok, mohu si tedy u doktorky říci o balíček nebo si ho musím nějak objednávat?
  Díky za odpověď.

 4. Helena

  Moje doktorka balíčky k dispozici měla, ale musela jsem si o něj sama říct a moc nadšené z mého zájmu nebyli. V balíčku byly zajímavé věci, ale prošlá voda a vypršené slevové kupony. To mě mrzelo. Ale i tak udělal balíček radost. Děkuji

 5. Lejla

  Dobrý den,
  dnes jsem se ptala pana doktora Mudr. Pospíšila ze Zubří, jestli už jej někdo od Vás kontaktoval a bylo mi řečeno, že se mu nikdo neozval. Nevím jak registrace lékaře u Vás probíhá. Budu ráda za odpověď.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Kristýno,

   všechny vámi registrované lékaře oslovuje kolegyně Hanka, která má k dispozici také aktuální seznam spolupracujících lékařů. Prosím obraťte se přímo na ní (hana.dolezalova@happybaby.cz).

  1. maminka Renata

   Seznam spolupracujících lékařů bude dostupný na našich webových stránkách, stejně jako tomu je u gynekologů. Aktuální seznam potvrzených spolupracujících pediatrů má k dispozici kolegyni Hanka (hana.dolezalova@happybaby.cz). Neváhejte se na ní obrátit. Děkujeme

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Lucio, lékaři obdrží určitý počet balíčků podle počtu nahlášených dětí. Prosím zeptejte se svého lékaře, zdali má balíčky objednané. Vzhledem k tomu, že se jedná o nové dárkové balíčky nemáme zatím pokrytí u všech pediatrů. Obrátit se také můžete přímo na kolegyni Hanku Doležalovu, která se s vaším pediatrem spojí. Děkujeme.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Veroniko,

   pro pediatrické balíčky zatím nejsou zřízena náhradní výdejní místa. Prosíme vás, maminky, ptejte se u svých pediatrů po balíčcích, registrujte své pediatry na našich webových stránkách. Moc nám to pomůže. Čím větší bude váš zájem, tím větší množství pediatrů bude balíčky vám, maminkám, rozdávát. Děkujeme.

  1. maminka Renata

   Dobrý den,

   tento balíček bude u pediatrů k dostání od dubna 2020. Vzhledem k tomu, že jde o nový balíček, nemáme pokrytí u všech pediatrů, ale zatím pouze u 60 % z nich. Registrujte prosím svého pediatra na našem webu, kolegyni jej osloví vaším jménem. V každém případě nám moc pomůže, když se budete i vy, maminky, ptát po balíčcích. Chcete-li si ověřit, zda váš pediatr s námi spolupracuje, kontaktujte prosím kolegyni Hanku Doležalovou na e-mailu hana.dolezalova@happybaby.cz. Děkujeme.

 6. Natalie Š.

  Dobrý den, chci se zeptat vyplnila jsem formulář ohledně toho balíčku u pediatra a chci se zeptat zda s vámi spolupracuje pani doktroka MuDR Andrea Kučerová Pardubice ? Zda se můžeme tešit na balíček nebo ne. Děkuji vám za odpověď hezký zbytek dne

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Natálie, seznam pediatrů se neustále aktualizuje a doplňuje. Nejaktuálnější informace má k dispozici kolegyně Hanka Doležalová (hana.dolezalova@happybaby.cz), obraťte se prosím přímo na ni. Děkujeme

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě