Získejte balíček pro děti u pediatra

Pediatr s miminkem

Líbí se vám naše balíčky Happy Baby a chcete získat pro vaše miminko také balíček u pediatra? Vyplňte kontakt na vašeho dětského lékaře a my ho budeme kontaktovat.

První balíčky budou zasílány do ordinací zdarma od dubna 2020 a určeny budou pro děti až do jednoho roku věku. Ať už tedy máte miminko na světě nebo ještě v bříšku, stačí vyplnit formulář níže a ostatní zařídíme my.

Dárkový balíček u pediatra bude obsahovat vzorky pro větší děti a zabalen bude v našem originálním “pytli”.  Ten je ideální na přenášení dětských hraček, náhradního oblečení a dalších nezbytností, které každá maminka s sebou stále s děťátkem nosí.

Balíčky Happy Baby

Sdílejte
  1. maminka Renata

   Dobrý den, Lucio, lékaři obdrží určitý počet balíčků podle počtu nahlášených dětí. Prosím zeptejte se svého lékaře, zdali má balíčky objednané. Vzhledem k tomu, že se jedná o nové dárkové balíčky nemáme zatím pokrytí u všech pediatrů. Obrátit se také můžete přímo na kolegyni Hanku Doležalovu, která se s vaším pediatrem spojí. Děkujeme.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Veroniko,

   pro pediatrické balíčky zatím nejsou zřízena náhradní výdejní místa. Prosíme vás, maminky, ptejte se u svých pediatrů po balíčcích, registrujte své pediatry na našich webových stránkách. Moc nám to pomůže. Čím větší bude váš zájem, tím větší množství pediatrů bude balíčky vám, maminkám, rozdávát. Děkujeme.

  1. maminka Renata

   Dobrý den,

   tento balíček bude u pediatrů k dostání od dubna 2020. Vzhledem k tomu, že jde o nový balíček, nemáme pokrytí u všech pediatrů, ale zatím pouze u 60 % z nich. Registrujte prosím svého pediatra na našem webu, kolegyni jej osloví vaším jménem. V každém případě nám moc pomůže, když se budete i vy, maminky, ptát po balíčcích. Chcete-li si ověřit, zda váš pediatr s námi spolupracuje, kontaktujte prosím kolegyni Hanku Doležalovou na e-mailu hana.dolezalova@happybaby.cz. Děkujeme.

 1. Natalie Š.

  Dobrý den, chci se zeptat vyplnila jsem formulář ohledně toho balíčku u pediatra a chci se zeptat zda s vámi spolupracuje pani doktroka MuDR Andrea Kučerová Pardubice ? Zda se můžeme tešit na balíček nebo ne. Děkuji vám za odpověď hezký zbytek dne

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Natálie, seznam pediatrů se neustále aktualizuje a doplňuje. Nejaktuálnější informace má k dispozici kolegyně Hanka Doležalová (hana.dolezalova@happybaby.cz), obraťte se prosím přímo na ni. Děkujeme

Zapomenuté heslo

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě