Dárkový balíček u pediatra

Pediatr s miminkem

Líbí se vám naše balíčky Happy Baby a chcete získat pro vaše miminko také balíček u pediatra?

Nejmladší z portfolia dárkových balíčků Happy Baby, látkový pytel z netkané textilie “A… jsme komplet!” ,je od června dostupný v ordinacích vašich pediatrů.

Dárkový balíček u pediatra obsahuje vzorky pro větší děti. Je zabalen v našem originálním “pytli”.  Ten je ideální na přenášení dětských hraček, náhradního oblečení a dalších nezbytností, které každá maminka s sebou stále s děťátkem nosí.

Balíčky Happy Baby

Dárkový balíček maminka obdrží z rukou svého pediatra / zdravotní sestřičky na 6. měsíční prohlídce. Obsah balíčků a seznam spolupracujících lékařů postupně rozšiřujeme. Ověřte si, zda s námi váš pediatr již zahájil spolupráci:

Aktuální seznam spolupracujících pediatrů najdete ZDE.

Děkujeme všem lékařům a lékařkám, kteří se rozhodli s námi spolupracovat, našli prostor a čast svého volného času věnují společně s námi tomu, aby Vám, maminkám, rozdávali radost.

Nenašla jste na mapě svého pediatra? Víte, že by také rád předával maminkám naše balíčky? Nebo jste jej našla v seznamu a aktuálně mu balíčky chybí? Napište prosím kolegyni naší kolegyni Hance (hana.dolezalova@happybaby.cz), která se s vaším lékařem spojí a zařídí vše potřebné.

Sdílejte
 1. Lenka M.

  Dobrý den, včera jsem byla u paní doktorky Drahoňovské (Český Brod) a o žádných balíčcích prý neví. Ale pokud mi ho prý pošlete na jméno k ní, tak ona ho převezme a předá mi ho. Šlo by to prosím nějak zařídit. Děkuji maminka Lenka

 2. Monika

  Dobrý den, dostala jsem balíček u svého pediatra pediatra a popravdě jsem dost zklamaná. Jako mít tam 2 plinky a vzorek intim gelu, jinak nějaký letáček a 1 časopis – no docela bída. Kdyby to obsahovalo aspoň to co ten balík v porodnici (ten byl super). A ten pytlík jsem čekala že bude aspoň z plátna tady ten papírový asi moc dlouho nevydrží.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Moniko,

   děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Balíčky u pediatra jsou novinkou, která odstartovala v červnu 2020, proto jejich obsah ještě není takový jako u balíčků v porodnici. Hledáme další partnery, kteří se zapojí do projektu a budou balíčky plnit. Co se týče materiálu, jedná se o netkanou textilii, která je nepropustná. Můžete do ní bez obav dát např. vlhké oblečení. Děkujeme

 3. Šárka

  Dobry den, u své gynekolozky jsem dostala desky na začátku těhotenství ale další těhotenský balíček nikoli. Dle vašich stránek s vámi nespolupracuje. Tak jsem zmatená jak je možné že jsem dostala ty desky

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Šárko,

   na webu dochází k aktualizacím lékařů, někteří se mohou zobrazovat špatně. Pokud jste dostala desky na začátku těhotenství, druhý balíček byste také měla dostat. Nevím, v kolik týdnů máte do porodu, ale lékaři balíčky předávají od konce druhého trimestru. Není výjimkou, že balíček dají v momentě, kdy maminku předávají do péče porodnice. Zeptejte se prosím své gynekoložky, může se stát, že jen zapomněla. 😉

 4. rzacharova@seznam.cz

  Dobrý den byli jsme na 6mesicni prohlídce ale balíček jsme v červnu nedostali můžeme si o něj zeptat teď v srpnu na 8mesicni prohlídce nebo se musim zaregistrovat abych ho dostala děkuji maminka Renata

 5. Aneta

  Dobrý den, byli jsme na 6-ti měsíční prohlídce u pediatra, avšak balíček jsme nedostali. Paní doktorka Eva Havelková je zde na seznamu, že s Vámi spolupracuje. Můžeme si říci o balíček na 8-mi měsíční kontrole v říjnu?

   1. Irena k.

    Já, bych tento kompletní balíček chtěla ale bohužel je nedostupný bude ještě dostupný, dekuji

   2. maminka Renata

    Dobrý den, Ireno,

    kompletní portfolio bude opět dostupné od 24.8.2020. Děkujeme

 6. Kristýna

  Dobrý den, o balíček jsem si zažádat už před nějakou dobou a chtěla bych se zeptat kde se o něj přihlásit nás pediatr s vama myslím nespolupracuje byla by možnost vyzvednout někde jinde děkuji. Kristýna

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Kristýno,

   podívejte se prosím na naše webové stránky a ověřte, zda pediatr spolupráci potvrdil či nikoliv: http://www.happybaby.cz/pediatri.
   Pokud svého pediatra v seznamu nenajdete, za 3 týdny opět uvolníme alternativní distribuci všech našich balíčků v klubu Happy Baby. Za cenu poštovného a balného si je budete moci objednat domů. Děkujeme

 7. Petra V.

  Dobrý den, o balíček jsme se přihlásily už někdy v květnu, ale balíček pořád nikde ? Naše pediatrická lékařka je i na seznamu spolupracujících. Jelikož dcera 1.8.2020 dosáhla věku 12 měsíců, tak už má smůlu? Děkuji za odpověď

   1. Petra V.

    Dobrý den, spolupráci podle seznamu přijala, na roční prohlídce se zeptám, pokud by je neměla je možnost si ještě balíček někde vyzvednout i když dcera 1.8. dovršila 1 roku? Děkuji za odpověď

   2. maminka Renata

    Dobrý den,

    je tu možnost alternativní distribuce skrze Klub maminek. Zatím je možné za cenu poštovného a balného objednat pouze kompletní portfolio našich balíčků. Děkujeme.

 8. mirurunka@seznam.cz

  Dobrý den už sem zjistila doktorka mejch děti svami spolupracuje ale když sem se ptala na nějaký balíček tak odpověď zněla že žádné nedávají a ani nemají že žádné delší dobu nebrali zduvodu koronavyru tak se chci zeptat jak to tedy je a bude byla bych ráda kdyby má dcera 3 měsíční miminko dostala balíček děkuji.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Petro,

   v květnu jsme zjišťovali zájem vás maminek o balíček a mohla jste přihlásit svého pediatra. Prosím ověřte, zda s námi skutečně spolupracuje happybaby.cz/pediatri.
   Pokud vaše lékařka je v seznamu spolupracujících pediatrů a vaše miminko dosáhlo věku 6 měsíců, požádejte ji o balíček. Děkujeme.

   1. Eva K.

    Dobrý den. Máme si u pediatra o balíček říct. Nebo nám ho dá automaticky prosím. Náš pediatr s vámi spolupracuje. Ale minulý týden jsme tam byli ,a balíček nám nedal. Přeji hezký den. A děkuji předem za odpověď.

   2. maminka Renata

    Dobrý den, Evi,

    pokud vám pediatr balíček nedá, prosím požádejte jej o něj. Pokud by byl jakýkoliv problém, neváhejte se obrátit přímo na naši kolegyni Hanku (hana.dolezalova@happybaby.cz). Děkujeme.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, objednávání balíčků běží zatím ve zkušebním provozu. Sledujte prosím naše facebookové stránky, kde kolegyně Lucka pravidelně zveřejňuje možnost objednat si balíček.
   Seznam spolupracujících lékařů si můžete snadno ověřit na https://happybaby.cz/gynekologove/ a https://happybaby.cz/pediatri/.
   Pokud miminko ještě čekáte a zjistíte, že váš gynekolog s námi nespolupracuje, můžete si balíček po telefonické rezervaci vyzvednout v některém z našich náhradních distribučních míst https://happybaby.cz/alternativni-distribuce/. Děkujeme

 9. Monca.Sefrova@seznam.cz

  Dobrý den,

  naše paní doktorka (MUDr. Helena Gastová – Prostějov) s Vámi spolupracuje, o balíček jsem cca. před měsícem požádala, a přesto ho paní doktorka nemá. Jak mám nyní postupovat, prosím? Děkuji za odpověď.

 10. Michaela A.

  Dobrý den, spolupracuje pan doktor Petrášek s Vámi? Na adrese Janského 45, Praha 13 máte dvě jména pediatrů a 2x napsáno lékař pro děti a dorost. A pokud přímo pan Petrášek nespolupracuje, je možné balíček objednat k vedlejší paní doktorce, která dle seznamu spolupracuje?

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Michaelo,

   obraťte se prosím s tímto dotazem na kolegyni Hanku (hana.dolezalova@happybaby.cz). Hanka má na starost distribuci našich balíčků a komunikaci s lékaři, nejlépe tedy poradí s vaším dotazem. Děkujeme.

 11. Anna H.

  Dobry den, muzu se zeptat zda spolupracujete s pediatrem z Polikliniky Prosek MUDr. Ctiborem Dostálem? Pozadala jsem o balicek ale Pan Doktor tvrdi ze o tom nikdy neslisel🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ Pripadne da se balicek vyzvednout jinde? Dekuji🌷🌷🌷🌷

 12. j.lim97@seznam.cz

  Dobrý den .. vím že máte spoustu dotazů na balíčky ale i já bych nerada něco z meškala… od vás JSEM dostala balíček až ve třetím trimetru a potom po porodu.. ale ve druhém těhotenství u prvniho JSEM nic nedostala..

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Markéto,

   seznam spolupracujících lékařů stále aktualizujeme, den za dnem se přidávají další 🙂 Vaši zprávu jsem předala naší kolegyni Hance, která má na starost komunikaci s lékaři a distribuci balíčků, ozve se vám na e-mail.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Lucie,

   seznam spolupracujících lékařů stále aktualizujeme, den za dnem se přidávají další 🙂 Vaši zprávu jsem předala naší kolegyni Hance, která má na starost komunikaci s lékaři a distribuci balíčků, ozve se vám na e-mail.

 13. Guzel T.

  Dobry den,
  jsme dostali náš první kufřík v porodnici, kde jsme vyplnili žádost o balíček u pediatra (v listopadu). 5. května jsme znovu vyplnili žádost online, ale od pediatra jsme nic neobdrželi.

  Je nám již 7 měsíců. Naše pediatr – MUDr. Iva Fardová, dětská ambulance – Praha 12 – Modřany.

  Kdy můžeme očekávat ten balicek?
  Děkuji předem,
  Kira a její máminka

  1. maminka Renata

   Dobrý den,
   doručení balíčků k pediatrům bylo kvůli karanténě o několik měsíců odloženo. Předala jsem vaši zprávu kolegyni Hance, která s vámi ověří, zda vaše lékařka souhlasila se zasíláním balíčků. Děkujeme.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Silvio,
   doručení balíčků k pediatrům bylo kvůli karanténě o několik měsíců odloženo. Předala jsem vaši zprávu kolegyni Hance, která s vámi ověří, zda vaše lékařka souhlasila se zasíláním balíčků. Děkujeme.

   1. maminka Renata

    Dobrý den, Romano,

    seznam spolupracujících lékařů stále aktualizujeme, den za dnem se přidávají další 🙂 Vaši zprávu jsem předala naší kolegyni Hance, která má na starost komunikaci s lékaři a distribuci balíčků, ozve se vám na e-mail.

   2. Petra S.

    Dobrý den,
    také by mně zajímalo jestli s Vámi spolupracuje Mudr Sedlák z Kroměříže.

   3. maminka Renata

    Dobrý den, Petro,

    ano, pan doktor s námi spolupracuje.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Veroniko,

   těší nás, že máte o balíček zájem. Snažíme se zapojit co největší počet lékařů. Nejaktuálnější informace má naše kolegyně Hanka, která s nimi aktivně komunikuje. Předala jsem jí váš dotaz. Budeme vás kontaktovat e-mailem. Děkujeme.

 14. Pokisek

  Dobrý den, ráda bych ziskala pro svého prcka vás balíček. 1.7. mu bude rok,máme ještě šanci ho získat? Naši dětskou Dr. Je skvělá paní Papoušková z Vysokého Mýta . Moc vám děkuji za odpověď, Péťa a Kubík

  1. maminka Renata

   Dobrý den,

   těší nás, že máte o balíček zájem. Záleží na domluvě s lékařkou. Snažíme se zapojit co největší počet lékařů. Nejaktuálnější informace má naše kolegyně Hanka, která s nimi aktivně komunikuje. Předala jsem jí váš dotaz. Budeme vás kontaktovat e-mailem. Děkujeme.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Deniso,

   těší nás, že máte o balíček zájem. Snažíme se zapojit co největší počet lékařů. Nejaktuálnější informace má naše kolegyni Hanka, která s nimi aktivně komunikuje. Předala jsem jí váš dotaz. Budeme vás kontaktovat e-mailem. Děkujeme.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Míšo,

   těší nás, že máte o balíček zájem. Snažíme se zapojit co největší počet lékařů. Nejaktuálnější informace má naše kolegyni Hanka, která s nimi aktivně komunikuje. Předala jsem jí váš dotaz. Budeme vás kontaktovat e-mailem. Děkujeme.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Radko,

   myslím, že je to především na domluvě s lékařem. Případně zkuste kontaktovat kolegyni Hanku (hana.dolezalova@happybaby.cz), má na starost distribuci balíčků i komunikaci s lékaři. Děkujeme.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Anno,

   těší nás, že máte o balíček zájem. Snažíme se zapojit co největší počet lékařů. Nejaktuálnější informace má naše kolegyni Hanka, která s nimi aktivně komunikuje. Předala jsem jí váš dotaz. Budeme vás kontaktovat e-mailem. Děkujeme.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Deniso,

   těší nás, že máte o balíček zájem. Snažíme se zapojit co největší počet lékařů. Nejaktuálnější informace má naše kolegyni Hanka, která s nimi aktivně komunikuje. Předala jsem jí váš dotaz. Budeme vás kontaktovat e-mailem. Děkujeme.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Lucio,

   distribuci balíčků a spolupráci s pediatry má na starost naše kolegyně Hanka Doležalová. Seznam pediatrů se neustále doplňuje. Hance jsem vaši zprávu předala. Spojí se s vámi i s Dětským centrem a domluvíte se na balíčku. Děkujeme

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Mariio,

   pediatrický balíček budeme je spolupracujícím lékařům zasílat v červnu (bohužel se dodání opozdilo kvůli pandemii koronaviru). Máte-li dotaz ke konkrétnímu pediatrovi, obraťte se prosím na kolegyni Hanku (hana.dolezalova@happybaby.cz), která má komunikaci s nimi na starost. Děkujeme.

 15. Lucie

  Dobrý den, chci se zeptat, zda s Vámi spolupracuje Dr. Vondráčková v Jihlavě? Vyplňovala jsem ji tady již a zatím prý ji nikdo nekontaktoval 🤔 Balíčky jsou již distribuovány, nebo ještě ne? Děkuji za odpověď

 16. Veronika V.

  Dobrý den. V sekci gynekologů jsem svého doktora nenašla (MUDr Černá Poděbrady), bohužel výdejní místa jsou od mého bydliště celkem daleko (Kolín)
  Dalo by se domluvit vyzvednutí balíčku v těhotenství u jiného gynekologa?
  Děkuji Veronika

  1. maminka Renata

   Dobrý den,

   pokud si balíček rezervujete předem, není nutné, abyste se vypravila vyzvednout balíček sama, může jej vyzvednout kdokoliv vaším jménem. Na vaši otázku neumím jednoznačně odpovědět. Záleží na ochotě konkrétního lékaře. Prosím obraťte se přímo na kolegyni Hanku Doležalovou (hana.dolezalova@happybaby.cz).

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Moniko,

   seznam, který jste našla na našich webových stránkách se týká balíčků v těhotenství. Seznam pediatrů brzy také přidáme na naše webové stránky. Předala jsem váš dotaz kolegyni Hance, která je s pediatry v kontaktu a spojí se s vámi. Děkujeme.

 17. Kateřina

  Pěkný večer,
  spolupracujete prosím s Mudr. Kateřinou Malcherovou, Opava Kylešovice? Pokud ano, dcera bude mít 6.6.2020 rok, mohu si tedy u doktorky říci o balíček nebo si ho musím nějak objednávat?
  Díky za odpověď.

 18. Helena

  Moje doktorka balíčky k dispozici měla, ale musela jsem si o něj sama říct a moc nadšené z mého zájmu nebyli. V balíčku byly zajímavé věci, ale prošlá voda a vypršené slevové kupony. To mě mrzelo. Ale i tak udělal balíček radost. Děkuji

 19. Lejla

  Dobrý den,
  dnes jsem se ptala pana doktora Mudr. Pospíšila ze Zubří, jestli už jej někdo od Vás kontaktoval a bylo mi řečeno, že se mu nikdo neozval. Nevím jak registrace lékaře u Vás probíhá. Budu ráda za odpověď.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Kristýno,

   všechny vámi registrované lékaře oslovuje kolegyně Hanka, která má k dispozici také aktuální seznam spolupracujících lékařů. Prosím obraťte se přímo na ní (hana.dolezalova@happybaby.cz).

  1. maminka Renata

   Seznam spolupracujících lékařů bude dostupný na našich webových stránkách, stejně jako tomu je u gynekologů. Aktuální seznam potvrzených spolupracujících pediatrů má k dispozici kolegyni Hanka (hana.dolezalova@happybaby.cz). Neváhejte se na ní obrátit. Děkujeme

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Lucio, lékaři obdrží určitý počet balíčků podle počtu nahlášených dětí. Prosím zeptejte se svého lékaře, zdali má balíčky objednané. Vzhledem k tomu, že se jedná o nové dárkové balíčky nemáme zatím pokrytí u všech pediatrů. Obrátit se také můžete přímo na kolegyni Hanku Doležalovu, která se s vaším pediatrem spojí. Děkujeme.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Veroniko,

   pro pediatrické balíčky zatím nejsou zřízena náhradní výdejní místa. Prosíme vás, maminky, ptejte se u svých pediatrů po balíčcích, registrujte své pediatry na našich webových stránkách. Moc nám to pomůže. Čím větší bude váš zájem, tím větší množství pediatrů bude balíčky vám, maminkám, rozdávát. Děkujeme.

  1. maminka Renata

   Dobrý den,

   tento balíček bude u pediatrů k dostání od dubna 2020. Vzhledem k tomu, že jde o nový balíček, nemáme pokrytí u všech pediatrů, ale zatím pouze u 60 % z nich. Registrujte prosím svého pediatra na našem webu, kolegyni jej osloví vaším jménem. V každém případě nám moc pomůže, když se budete i vy, maminky, ptát po balíčcích. Chcete-li si ověřit, zda váš pediatr s námi spolupracuje, kontaktujte prosím kolegyni Hanku Doležalovou na e-mailu hana.dolezalova@happybaby.cz. Děkujeme.

 20. Natalie Š.

  Dobrý den, chci se zeptat vyplnila jsem formulář ohledně toho balíčku u pediatra a chci se zeptat zda s vámi spolupracuje pani doktroka MuDR Andrea Kučerová Pardubice ? Zda se můžeme tešit na balíček nebo ne. Děkuji vám za odpověď hezký zbytek dne

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Natálie, seznam pediatrů se neustále aktualizuje a doplňuje. Nejaktuálnější informace má k dispozici kolegyně Hanka Doležalová (hana.dolezalova@happybaby.cz), obraťte se prosím přímo na ni. Děkujeme

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě