Dárkový balíček Moje těhotenství

Balíček Moje těhotenství

Provázíme těhotné ženy již od počátku těhotenství. Ve 3. měsíci obdržíte u svého gynekologa praktické desky, které obsahují těhotenskou průkazku a také odbornou publikaci/knížku Moje těhotenství.

Desky – Moje těhotenství

Na základě zkušeností našich i dalších maminek, jsme vytvořili tyto praktické desky. Jsou lehké, mají formát vhodný pro přeložený dokument A4 a díky zavírání na gumičku z nich nevypadne ani jedna fotka z ultrazvuku. 😊 Materiálů a dokumentů, které maminky v průběhu těhotenství musí nosit neustále při sobě, je velké množství ,a tak se snažíme jim v tomto pomoci.

Odborná publikace –  Moje těhotenství

Knížka, kterou pravidelně připravujeme s odborníky z oblasti gynekologie, porodnictví a pediatrie, vám zodpoví všechny vaše otázky. Je rozložena do jednotlivých kapitol pro jednoduchou orientaci a díky své velikosti i lehké váze ji můžete nosit v deskách po celou dobu těhotenství sebou.

Těhotenská průkazka – Moje těhotenství

Těhotenskou průkazku použije váš gynekolog k zapisování všech důležitých údajů, výstupů pravidelných lékařských prohlídek i dalších odborných vyšetření. Průkazku noste vždy při sobě. V případě jakýchkoliv komplikací pomůže s vaší identifikací a poskytne odbornému personálu důležité informace o miminku.

Jak balíček Happy Baby – Moje těhotenství získat?

Balíček Moje těhotenství lze získat pouze u spolupracujícího gynekologa, který vám balíček vydá automaticky. 

Prohlédněte si rozbalení našich těhotenských desek

Sdílejte
biogaia
reklama
 1. bukovacova@seznam.cz

  Dobry den,
  Někde jsem četla, ze by se mel dostávat balíček na zacatku tehu,
  poté v šestém měsíci a pak az v porodnici. Kdyz jsem se na to ptala u dr, říkal ze dostali pouze první radu balíčků a ze o radě v šestém měsíci nic nevi, tak se chci optat, jak to tedy je.
  Děkuji za odpověď Sandra

  1. maminka Magda

   Hezký den, Sandro, přehled všech našich balíčků vidíte na našich stránkách i s informacemi o jejich získání. V těhotenství se jedná tedy o dva balíčky Moje těhotenství a Moje mateřství – lze je získat u svého lékaře ve 3. a 6. měsíci těhotenství, případně rezervovat na http://www.chcisvujbox.cz a vyzvednout na distribučním místě. Balíček Já a moje miminko na vás bude čekat při odchodu z porodnice.

 2. Petra

  Byla jsem si pro průkazku a noc jsem nedostala ☹️ jak jsem byla za 3 týdny znovu tak paní dostávala kartu i s taškou a balíčkem . Úplně jsem se divila co to má a jakto že já ne ☹️ trochu to zamrzelo a mrzí ještě teď .

 3. Pavla S.

  Dobry den, jak bych mohla ziskat vsechny darkove balicky? Zila jsem v cizine, ale porodila syna doma v CR, kde jiz budeme zustavat. O Happy Baby jsem se dozvedela nedavno. Rada bych vyzkousela vzorky produktu pro mimi a byla (jiz jsem se registrovala) vasi clenkou. Dekuji za odpoved.

reklama

Zapomenuté heslo

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě