Dárkový balíček Naše rodina

Happy Baby Naše rodina

Každý rok myslíme i na děti a rodiče školkových dětí s naším balíčkem Happy Baby – Naše rodina.

Dárkový balíček Happy Baby – Naše rodina obdrží každý rok 50.000 dětí v mateřských školkách. Seznam školek zapojených do našeho projektu se každý rok mění.

Co balíček obsahuje?

Obsah se mění každým rokem. Většinou jde o vzorky vitamínů, omalovánky, drobnosti pro děti a další materiály.

 

Balíček pro rok 2018 bude v České republice distribuován v podzimních měsících.

Sdílejte
  1. maminka Magda

   Dobrý den, Lucie, balíčky Naše rodina jsou určeny dětem v MŠ. Většinou jednou za rok vybíráme náhodně MŠ, kam poté balíčky pro děti putují. Tyto balíčky neposíláme a nejsou automaticky pro všechny děti v MŠ – počet balíčků je pro každý rok omezen. Seznam MŠ, kam balíčky dodáme pak uveřejňujeme na našich facebookových stránkách. Držíme palce, aby se dostaly i k vám do školky.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, seznam školek na našich stránkách neuvádíme, pokaždé se může jednat o jiné MŠ, kam se balíčky dostanou. Seznam tedy dodatečně uveřejňujeme na našem facebooku až po odeslání balíčků. Děti z MŠ zřejmě potěšíme až v únoru 2019.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Simono, dárkový balíček Moje rodina je určen pro děti z MŠ – většinou v adventním čase uděláme radost vybraným mateřským školkám z celé ČR a děti dostanou tyto balíčky. Ostatní balíčky jsou pro těhotné maminky a jejich miminka – pokud čekáte miminko, můžete si svůj balíček vyzvednout u svého lékaře nebo na jednom z našich distribučních míst – můžete si jej také rezervovat i na http://www.chcisvujbox.cz. Balíček Já a moje miminko dostanou maminky přímo v porodnici po porodu.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Kristýno, tímto balíčkem vždy potěšíme ke konci roku malé děti z vybraných MŠ. Dopředu nikdy nevíme, které MŠ to budou a tento balíček je určen pouze pro ně. Jinou cestou ho získat bohužel nelze.

 1. Lauralili

  Pěkný den, zaregistrovala jsem se a vyplnila prosbu o balíček pro maminku. Dále jsem se zapojila do všech soutěží. Je možné někde zjistit, zda jsem do soutěží zařazena a zda mám o balíček správně zažádáno?
  Děkuji

  1. maminka Lucie

   Krásný den přejeme, vždy po odeslání soutěže, se vám zobrazí, jestli jste formulář řádně odeslala. Věříme, že to tak bylo. Kontrolovali jsme namátkou soutěž o fusak a tam jste mezi soutěžícími. 🙂

reklama

Zapomenuté heslo

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě