Dárkový box Já a moje miminko

Dárkový balíček Já a moje miminko

Péče o novorozené miminko po porodu je jeden velký kolotoč. Buďte bez starostí – s péčí o miminko vám pomůžeme.

Díky našemu balíčku Happy Baby – Já a moje miminko, můžete z pohodlí domova vyzkoušet různé vzorky produktů pro děti, všechny potřebné  informace najít v naší knížce Happy Baby – Já a moje miminko a nakoupit se slevou u našich partnerů. Samotná papírová krabice/kufřík vám poslouží jako místo pro ukládání vzpomínek. Důležité momenty můžete zaznamenat do připravených políček na jejím obalu.

Co vše balíček Happy Baby – Já a moje miminko obsahuje?

Odborná publikace Happy Baby – Já a moje miminko

Společně s odborníky z pediatrie, porodnictví a gynekologie pravidelně připravujeme naší knížku Happy Baby – Já a moje miminko. Provede vás prvním rokem vašeho miminka a zodpoví všechny důležité otázky. Je rozdělena do přehledných kapitol. Najdete v ní informace týkající se nejen miminka a jeho vývoje, ale i všeho, co se týká po porodu vás.

Vzorky výrobků

Obsah našich balíčků se liší v různých regionech a časových období. Vždy se ale snažíme pro vás zajistit, co nejvíce vzorků, které vám v prvních měsících pomohou. Ukázky aktuálních vzorků, které do našich balíčků dáváme si můžete prohlédnout zde.

Slevy a nabídky

Pravidelně do našich balíčků přidáváme také katalogy dětských výrobků, slevové kupóny a další materiály pro váš lepší přehled.

Jak balíček Happy Baby – Já a moje miminko získat? 

Náš balíček získají maminky automaticky ve všech porodnicích kromě porodnice Mělník, Neratovice, Ústí nad Orlicí a Uherské Hradiště. V těchto městech můžete využít náhradní distribuční místa. 

 

 

Sdílejte
  1. maminka Magda

   Dobrý den, Petro, je nám líto, že na vás sestřičky v Podolí při odchodu zapomněli – někdy je dobré se nestydět a připomenout se, chápeme, že toho mají hodně a jejich práce je především péče o vás a vaše miminko. Ale bohužel nejste jediná, komu se to stalo😕 Pokud nejste déle jak 3 měsíce od porodu, zkuste prosím napsat na info@happybaby.cz a třeba vám kolegyně poradí, kde je možné ještě balíček zpětně získat. Děkujeme

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Petro, gratulujeme vám k miminku❤ V nemocnici Vyškov by měly být naše balíčky k dispozici, zřejmě na vás při odchodu zapomněli, což se bohužel stává a je nám to moc líto. Prosím, napište na náš email info@happybaby.cz, kolegyně vám poradí, zda je možné balíček vyzvednout i po porodu – případně vás nasměruje na naše nejbližší distribuční místo, pokud to nebude nemocnice. Děkujeme a mějte klidné adventní dny s vaším nejkrásnějším dárkem🎁🙂❤

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Kláro, ano, i ve Svitavské – balíčky nejsou pouze ve 4.nemocnicích, které uvádíme na našich stránkách. Můžetese tedy na balíček těšit a raději se o něj při odchodu připomenout!

  1. maminka Magda

   Hezký den, ano, i v ČB jej dostanete🙂 Kromě 4 porodnic (Mělník, Neratovice, Ústí nad Orlicí a Uherské Hradiště), které uvádíme ve více informacích pod boxem Já a moje miminko, jsou naše balíčky připraveny pro maminky ve všech porodnicích.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Jano, obraťte se prosím na náš email info@happybaby.cz. Neratovice jsou bohužel jedna ze 4 porodnic, která s námi zatím nespolupracují, ale o svůj balíček nepřijdete. Kolegyně vám poradí náhradní distribuční místo ve vašem okolí, kde bude možné balíček vyzvednout. Děkujeme

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Nikolo, nemám přesné informace, ale zřejmě o něj nemocnice nejevila zájem – snahou Happy baby je dostat naše balíčky do všech porodnic, ale někde je to zkrátka složitější. I my musíme mít trpělivost. Pokud budete rodit v Ústí nad Orlicí, balíček opravdu nedostanete, můžete se ale domluvit s kolegyní na emailu info@happybaby.cz a balíček si vyzvednout na jiném distribučním místě. Určitě vám pomůže!

  1. maminka Magda

   Dobrý den, to nás mrzí, zřejmě na vás sestřičky zapomněly – to se bohužel někdy stane. Pokud nejste déle než 3 měsíce po porodu (box Já a moje miminko obsahuje vzorky a produkty právě pro takto malá miminka), napište prosím na náš email info@happybaby.cz a zkuste se s kolegyní domluvit na možnosti vyzvednutí balíčku na některém z našich distribučních míst. Určitě vám pomůže.

  1. maminka Magda

   Hezký den, Deniso, nemocnice v JH s námi také spolupracuje. Rozumím tomu dobře, že jste nedostala balíček Já a moje miminko při odchozu z porodnice? Pokud na vás zapomněli, prosím, spojte se s naší kolegyní na info@happybaby.cz a balíček si můžete do 3 měsíců od porodu vyzvednout po domluvě na jiném distribučním místě.

 1. lenocka.tekauerova@gmail.com

  Dobry den. V pripade ak budem rodit na Slovensku v Nemocnici Ruzinov tiez mam narok na uvedeny balicek Ja a moje miminko? Prve dva balicky som dostala u mojej gynekologicky. Dakujem pekne za informaciu. Lenka

 2. j.mouckova@centrum.cz

  Dobrý den, balíček Já a moje mateřství už mám k vyzvednutí u své gynekoložky, ale sestřička ho prý vydává až ktátce před porodem :-). Ale chtěla jsem se zeptat, balíček Já a moje miminko vydáva Českobudějovická porodnice?Jana M.

  1. maminka Lucie

   Krásný den, ano, balíček Moje mateřství je vydáván v 6. měsíci těhotenství a balíček Já a moje miminko v ČB získáte tak, že na oddělení šestinedělí vám dají poukaz a balíček si vyzvednete v nemocniční lékárně. 🙂 Je to jedna z výjimek, jinak balíčky na maminky čekají v porodnici.

 3. Jaroslava K.

  Dobrý den ještě se chci zeptat, měla bych i zájem o balíček Mateřství ale koukala jsem že všechna vyzvedávací místa jsou pro mě strašně daleko,jen jedno z nich je dostupné pro moji sestřenici ta v tom městě bydlí a jezdí do mého bydliště bylo by o možné aby balíček za mě vyzvedla ona?

   1. Lauralili

    Pekny den, moc dekuji 😉

  1. maminka Lucie

   Krásný den, Annie, to nás moc těší! Balíček Já a moje miminko získávají všechny maminky v porodnici automaticky. Z 92 porodnic v ČR jen čtyři porodnice nechtějí naše balíčky maminkám dávat a tam si pak můžete balíček vyzvednout v alternativním distribučním místě. Kde budete rodit vy?

 4. Jaroslava K.

  Dobrý den,dneska jsem se poprvé zaregistrovala kvuli reklamě na FB a moc se mi tu líbí je tu hodně informací,které jako prvorodička ráda pročtu abych byla více informovaná.Ráda bych požádala pokud by byla možnost o vzorky :,,Já a moje miminko,,-Ráda bych vyzkoušela nějaké novinky abych věděla co je na co vhodné.Děkuji za informaci jak balíček získat.

  1. maminka Lucie

   Pěkný večer, to jste nám udělala velkou radost! 🙂 Určitě tady najdete spoustu zajímavostí, soutěží, testování. Chystáme spoustu novinek. 🙂 Nicméně balíčky neposíláme poštou. Pokud miminko čekáte, bude pro vás připraven v porodnici. Pokud už miminko máte, je mu méně jak 3 měsíce, a balíček jste v porodnici nedostala, můžeme vás nasměrovat na některé alternativní distribuční místo. 🙂

 5. Veronika B.

  Dobrý den, narazila jsem na vaše stránky a užitečné rady, které si zde pročítám. Je super, že tu jste a máte zde spoustu vychytávek. Ráda bych vás požádala o zaslání vzorků: Já a . moje miminko a Naše rodina. Předem moc děkuji
  S pozdravem
  Buchtová Veronika

reklama

Zapomenuté heslo

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě