Značka Canpol babies se pravidelně zapojuje do plnění dárkových balíčků Happy Baby

I naše dárkové balíčky Happy Baby, balené s láskou, se mohou pochlubit kvalitními produkty od Canpol babies a pevně věříme, že vás potěší.

Díky za Canpol babies, protože produkty jsou vážně kvalitní.

Poporodní vložky Canpol babies

Vysoce absorpční a tvarovaná vložka je tenká, měkká a zajišťuje diskrétnost během dnů po porodu. Maminky mohou vyzkoušet 1 ks denní vložky a 1 ks noční vložky, která je vysoce savá a vhodná pro ležící polohu (v noci, při kojení vleže).

Trochu diskrétní téma, ale řeší je všechny maminky čerstvě po porodu. Ačkoli to není zdaleka tak roztomilé jako oblečení vašeho miminka, poporodní vložky jsou nezbytnou součástí v tomto náročném období těsně po porodu. Pravdou je, že během pobytu v nemocnici po porodu vám nemocnice dodá spodní prádlo a velké vložky. Ale ruku na srdce, nejsou tak kvalitní a pohodlné. Poporodní vložky od Canpol babies jsou měkčí, mnohem savější, dostatečně dlouhé. Důvod, proč spotřebujete více vložek, je ten, že krvácení z dělohy začne po narození dítěte velmi brzy a krev pochází z místa, kde byla připevněna placenta. Krvácíte, ať už jste měla vaginální nebo císařský porod – a připravte se na několik dní i týdnů pokračování. Výhodou Canpol babies vložek je, že drží na místě, když chodíte, vstáváte, nebo ležíte. Vrchní vrstva je ohleduplná k ženám s citlivou pokožkou.

Podložka pod miminko Canpol babies

Jednorázovou hygienickou podložku ocení maminky hlavně při přebalování miminka. Jsou voděodolné, vysoce absorpční a měkoučké, tudíž nedráždí citlivou pokožku děťátka. To, že kojenci mají extra velkou spotřebu plenek, víme, jiné je to u podložek pro přebalování. Ještě nedávno se taková výbava mohla zdát zbytečným kouskem, ale ostřílení rodiče vám řeknou, že mít vyhrazený prostor pro výměnu plenek život nekonečně usnadňuje. Dětské výměnné podložky pomáhají udržet v pohodlí, v klidu a v bezpečí vaše dítě i přihlížející nebo asistující přebalování. Při nehodě při přebalování, podložku jednoduše sbalíte a vyhodíte. Podložka navíc změní kluzký, hladký povrch, po kterém by se vám malé rychle odplazilo, na plochu, která mu v úprku částečně zabrání.

 

Vložky do podprsenky Canpol babies s Aloe Vera

Jednorázové vložky chrání oděv maminky během období kojení. Vložky jsou měkké, savé, přiléhají k prsu a mají samolepicí pásek, který zabraňuje klouzání v podprsence. Výtažek z Aloe Vera navíc působí antibakteriálně a urychluje hojení bradavek. Většina kojících matek chápe nepohodlí unikajícího mléka z prsou. Jde o přirozený jev – připomínka, že kojení jde hladce a že mléka je dostatek, ale může to být stresující, zejména pokud jste na veřejnosti. Proto jsou tzv. kojící polštářky nezbytným a skvělým doplňkem, navíc zabraňují vlhkosti a díky tomu je zachována ta nejlepší hygiena pro vaše tělo. Kojící vložky jsou navrženy tak, aby se vešly dovnitř podprsenky a perfektní zadrží mléko –tedy již žádná mokrá kola na oblečení a žádné zvídavé oči kolemjdoucích.

 

 

Kromě dlouhodobé přítomnosti v našich dárkových balíčcích Happy Baby mohou kvalitu značky Canpol babies objevovat také maminky na našem webu HappyBaby.cz v testování široké škály výrobků. Podívejte se, jak dopadl jeden z našich testů – Výsledky testování kojeneckých láhví Haberman značky Canpol babies

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě