Ekologické jednorázové plenky MUUMI BABY

Jednorázové plenky, které jsou ekologické a zároveň šetrné k té nejcitlivější pokožce malých miminek?Ano, takové jsou plenky Muumi baby.

Příběh Muumi Baby

Papírenský průmyslový expert Raima Nuorti měl malého synka Oskariho, který trpěl při používání starého typu látkových plen. Jeho otec nelenil a rozhodl se vyvinout nový druh plenek s absorpčním jádrem z čisté celulózy.

Svůj vynález si nechal v roce 1978 patentovat a založil si vlastní firmu, která funguje až do dnešní doby. Přestože má společnost dlouhou historii, po celou dobu si zachovává ráz rodinné firmy.

Kromě plenek Muumi Baby zahrnuje sortiment doplňkové pečující výrobky Helmi Baby a výrobky pro ženskou intimní hygienu Vuokkoset.

Péče jako priorita

Maximální šetrnost k pokožce citlivých partií je absolutní prioritou. Společnost dlouhé roky spolupracuje s finskou federací pro alergii a astma.

„Po 40 letech vývoje a zlepšování charakterových vlastností plenek MUUMI BABY může říci, že cíl byl naplněn – měkkost, hebkost, výroba bez chemie, pohodlí, bezpečí, zdravotní nezávadnost a rozložitelnost materiálů je již samozřejmostí”.

Zároveň si uvědomuje, jaké dopady má lidská činnost na naši planetu. Péče o životní prostředí patří k cílům, které jsou pro každého jednoho zaměstnance důležité. To je také jeden z důvodů proč je jejich ekologická výroba každý rok oceněna oficiální eko-certifikací Nordic Swan.

Ekologie až na prvním místě

Rozklad jedné běžné syntetické plenky trvá zhruba 200-400 let a dítě jich v průměru za den 6 plen po dobu 2,5let (cca 5500 ks plenek). Je to neuvěřitelná zátěž pro planetu.

Pokud se zajímáte o životní prostředí a není Vám lhostejná budoucnost naše a našich dětí, varianta ekologických plenek MUUMI BABY či plenkových kalhotek MUUMI BABY Walkers je pro vás tou pravou.

Použitá 100% finská celulóza je vyráběna z certifikovaných stromů znovu-obnovitelných lesů, neobsahuje alergeny a výrobky. Plenky jsou vhodné i pro alergiky a astmatiky. Při výrobě je využívána vodní elektrárna ve Finsku!

Výhody plenek Muumi

  • Vysoká savost,
  • 100 % bez chlóru,
  • zdravotní nezávadnost,
  • peciální ochranný střih přes pupík u varianta MUUMI BABY starters – velikost 1 a 2,
  • extra měkký materiál,
  • dvojitá ochrana gumiček.

Všechny výrobky naleznete na webových stránkách Muumi Baby.

Nenechte si utéct žádnou novinku od Muumi, sledujte jejich Facebook nebo Instagram.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě