Rádi vás uvidíme na našem stánku na For Babies

Od 21. do 24. 10. probíhá veletrh For Babies, na kterém již neodmyslitelnou součástí je také velký stánek Happy Baby. Poznáte nás už na dálku, protože se u nás zastavuje spousta těhotných žen, maminek s kočárky nebo i celých mladých rodin. Pražské Letňany se tak stávají na čtyři dny domovem většiny týmu Happy Baby. Přijměte tak naše pozvání a zastavte se při návštěvě veletrhu také na našem stánku.

Co na vás bude u nás čekat?

Jako každý ročník máme pro vás připravenou soutěž o ceny v hodnotě více než 20 000,-. Mezi výhrami najdete ceny od Povlečení Matějovský, Apotheke, canpol babies, Lovi, Rohlíčku, dm drogerie, Breberek, Krásné mamky, Ezviz i mnoho dalších. Každá maminka, která se zapojí do soutěže pak ještě přímo na stánku získá naši speciální edici dárkových tašek, jejichž obsah je unikátní, právě pro tuto příležitost. Rovnou tedy odchází s krásným dárkem a my pak můžeme držet ještě palce ve velké soutěži, která běží do 8.11.

Podívejte se na pár momentek z prvního dne

Rozklikněte naší galerii a nasajte atmosféru, která panuje na našem stánku, který nabízí na 90 m2 spoustu dárků a radosti pro všechny maminky.

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

 

Ještě do neděle 24.10. máte také šanci zakoupit si náš plně vybavený batoh přímo na našem stánku. Nabídka je limitovaná tak neváhejte se zastavit a vyberte si tu správnou barvu pro vás. 🙂

 

Batoh Happy Baby

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě