Kontrastní kartičky pro všechny dětičky

Kontrastní produkty pro děti od narození až po školní věk.

Kontrastní kartičky

Jejich prvotním posláním je rozvoj zraku miminka a jeho motoriky – snaží se k obrázkům dostat, osahává je, předává z jedné ruky do druhé, cumlá. Jsou také skvělým pomocníkem při trénování pasení koníků, při otáčení hlavičky na strany, při snaze miminka otočit se na stranu či na bříško. Maminkám usnadňují přebalování či koupání miminka, ale také dokáží uklidnit v kočárku, postýlce nebo na cestě autem. V neposlední řadě poslouží i pro větší děti k učení zvuků zvířátek, názvů zvířátek či k jejich pojmenování v cizích jazycích.

Proč černá a bílá?

Černá a bílá barva jsou důležité pro rozvoj zraku, motoriky miminka. Snadno zaujmou a podpoří touhu objevovat již od prvních týdnů života dítěte. Černobílé produkty pomáhají uklidnit miminko, rozvíjí jeho duševní schopnosti, zlepšují schopnost koncentrace a napomáhají k vytváření nových mozkových spojení.

Proč je černá a bílá barva pro miminka tak důležitá?

Od druhého týdne života začínají miminka vnímat kontrastní prostředí.  V počátcích vidí svět v odstínech šedi. Černobílé hračky ho proto snadno zaujmou a povzbudí jeho touhu objevovat. Ostatní barvy rozeznávají až kolem šestého měsíce věku.

Černá na bílé

Najdete u nás kontrastní karty, mini knížky s říkankami, milníkové karty, rozvojové hry v kontrastním provedení – pexeso, domino , Černý Petr, látkové produkty jako interaktivní deky, kontrastní knížky, leporela, muchláčky, bodyčka a mnoho dalšího.

černá na bílé

Získejte slevu 10 % na nákup kontrastních kartiček. Stáhněte si slevový kód v naší klubové sekci.  

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě