Novinka od Happy Baby – přebalovací batohy

Přebalovací batohy Happy Baby

Na přání maminek jsme přišli s novinkou – speciálním přebalovacím batohem. Navíc jsme ho spolu s našimi partnery naplnili nezbytnými produkty pro každou maminku. Jen hodnota produktů v batůžku je více než 2.000, -.

Proč právě přebalovací batoh?

Každé mamince se jistě hodí ruka navíc. To sice neumíme zařídit, ale díky našemu batůžku může mít vše potřebné jednoduše na dosah, a přitom v bezpečí na zádech, nebo připnuté na kočárku. Nemusí tak nosit nepohodlné tašky přes rameno, nebo lovit na jejich dně, to co právě potřebuje.

Přebalovací batohy Happy Baby

Mysleli jsme i na eleganci

Naše batůžky nejsou jen praktická záležitost na prvních pár měsíců vašeho miminka. Můžete je využít už jako zavazadlo do porodnice, nebo s většími dětmi na výlety. A díky elegantnímu neutrálnímu designu i když půjdete s kamarádkou do města na kávu.

Happy baby přebalovací batoh

Praktické příslušenství

Naše batůžky jsou vybaveny širokým vstupem s dvojcestným zipem, který je zpevněn pevnou výztuhou pro lepší manipulaci. Díky velkému zipu na zadní straně se jednoduše dostanete i k obsahu, který jste uložila až na dno batůžku. V přední kapse najdete termoizolační kapsy na dětskou výživu. Z boční strany vás překvapí speciální kapsa upravená pro vložení vlhkých ubrousků, nebo papírových kapesníčků. Nemusíte tedy ani otevírat žádnou z kapes, když nastane drobná nehoda. Na druhé boční straně najdete USB vstup, který je doplněn o napájecí kabel. V batohu můžete tak mít bezpečně uloženou powerbanku a můžete trávit dlouhé hodiny na procházkách s kočárkem.

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

 

Výběr barev

Mysleli jsme na výběr barev ke každému kočárku. Na své si přijdou milovnice růžové, neutrální mint i ty, které nedají dopustit na černou klasiku.

Happy baby přebalovací batoh

Všechny naše batůžky můžete objednat v našem klubu a to včetně náplně od našich partnerů.

Varianta MINT-ŠEDÁ

Varianta RŮŽOVO-ŠEDÁ

Varianta ČERNÁ

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě