Happy Baby Klub je jen pro přihlášené členy, přihlašte se a nebo se staňte členem pro získání členských výhod

20% na nosní odsávačku BNA 100 a ušní teploměr IRT 6520

20% na nosní odsávačku BNA 100 a ušní teploměr IRT 6520 1

Nosní odsávačka BNA 100

Nosní odsávačka hlenů pro snadné a rychlé uvolnění ucpaného nosu pro děti i dospělé. Není třeba používat nehygienické manuální odsávačky hlenů, vše za vás vyřeší nosní odsávačka hlenů Braun BNA100.

Zvolte si jeden ze dvou komfortních nástavců, který vyhovuje vašim potřebám. Nástavec šetrně zasuňte na okraj nosu a zvolte úroveň sání. K dispozici jsou dvě úrovně sání – normální a šetrná. Odnímatelné části snadno opláchnete pod tekoucí vodou, nebo je lze dát do myčky na nádobí.

Ušní teploměr IRT 6520

Přesný a rychlý digitální teploměr od značky Braun provádí měření infračerveným paprskem. Jedná se o typ využívající ušní měření, které je velmi přesné a vhodné pro každého včetně kojenců. Měřicí špička je po zapnutí automaticky předehřáta, takže nedochází ke zkreslení výsledků a nepůsobí nijak nepříjemně.

O správné poloze v uchu vás informuje světelná i zvuková signalizace, po níž následuje už samotné měření. To trvá pouhých pět vteřin, po nichž se vám ukáže teplota na přehledném displeji, který se navíc zbarví v závislosti na naměřené teplotě. Zelená signalizuje normální teplotu, žlutá zvýšenou a červená horečku, při měření je navíc brán v úvahu věk pacienta. Teploměr si poslední naměřenou hodnotu vždy ukládá, takže máte přehled o jejím vývoji. V balení najdete i sadu výměnných hygienických nástavců.

 

Platnost akce do 31.03.2020.

Sleva platí při nákupu nosní odsávačky BNA 100 a ušního teploměru IRT 6520.

Slevový kupón si stáhněte ZDE.

Zapomenuté heslo

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě