Happy Baby Klub je jen pro přihlášené členy, přihlašte se a nebo se staňte členem pro získání členských výhod

Sleva 10% na všechny dětské produkty Origos

Sleva se týká všech produktů, které vás budou provázet při aktivním pohybu po venku s dětmi jako jsou přilby, koloběžky, odrážedla, cyklosedačky.

Učení nikdy nebylo jednodušší! Přinášíme nový rozměr svobody pro nejmenší cyklisty. S našimi odrážedly a koloběžkami si děti užijí spoustu zábavy, ale také osvojí koordinaci. S modely pedeX a flaX je přechod na kolo úplná hračka. Rovnováha, zábava a akce jsou zaručeny!

Odrážedla máme už pro nejmenší od 1 roku. Naše odrážedla a koloběžky jsou z ultralehkého materiálu s doporučenou výškou dítěte od 80 cm a nastavitelnými řídítky při koloběžkách od 60 cm.

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

 

Naše designové přilby jsou ultralehké. Hodí se i pro ty nejmenší od 1 roku (k dostání již od velikosti 44 cm).  Díky speciální technologii zpracování se pyšní lepší absorpcí nárazů až o 30 %. Magnetická přezka Fidlock nezachytává kůži na krku. Přilby u nás najdete ve velikosti XXS až XXL. Pomocí nastavitelného kolečka a vyměnitelným podložkám Coolmax nastavíte přilbu tak, že ji nebudete cítit na hlavě.

Díky přední cyklosedačce Urban Iki sedí ti nejmenší v první řadě. Ve vysoké pozici na kole mohou vidět cokoliv před sebou, vše komfortně a blízko vás. Zadní sedačka během jízdy kopíruje váš pohyb.  Dítě bude v bezpečí v pohodlné zadní i přední sedačce díky 5 bodovému bezpečnostnímu pásu a konstrukci z nelámavého a nárazuvzdorného materiálu.

Nevybrali jste si? Vytvořte si sedačku podle svých představ díky širokému výběru barev a barevných setů (voděodolný sedák, výplně na ramena a řemínky na nohy).

Slevu 10% uplatníte na našem eshopu www.origos.sk. 

Sleva se vztahuje na jakýkoli produkt pro děti v sekci přilby, cyklosedačky a odrážedla, koloběžky.

Slevový kód si stáhněte ZDE.

 

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě