Balonix med uleví bříšku miminek

Testování Balonix Med

V průběhu léta jsme vyzvali maminky s čerstvými miminky k testování přípravku Balonix med na dětskou koliku. Do testování bylo vybráno 20 maminek s miminky narozenými mezi červnem a říjnem. Některé už věděli, že kojenecká kolika jejich miminko trápí, jiné nosily svá miminka ještě pod srdcem.

Balonix med

balonix med

Balonix med

Balonix med zmírňuje svíravou bolest bříška malých dětí, kojeneckou koliku nebo větry v důsledku zachyceného vzduchu.

Jaká byla situace maminek ještě před zahájením testování?

30% z maminek ještě před zahájením testování zkoušeli jiné přípravky na koliku a tak mohli řádně porovnávat. 😊25% miminek mělo příznaky mírné koliky, ale téměř 70% bříško bolelo opravdu hodně. Maminky je několik hodin denně museli nosit na rukou a snažili se jim ulevit. 35% maminek dokonce uvádělo, že jejich miminka trápila kolika více jak 6 hodin každý den. Celých 70% miminek mělo neklidný a často i velmi neklidný spánek.

Testování Balonix Med

Výsledky testování Balonix Med

Postřehy maminek před testováním Balonix Med

“Dcera byla neklidná, pořád sebou šila a plakala.”

 

“Přes den se to ještě docela dalo zvládnout tím, že se pohyboval a cvičili jsme s nožičkami, ale v noci a večer se budil a byl velice neklidný. Pomohl nám až Balonix, který přišel v den, kdy jsme byli rozhodnutí , že jdeme dokoupit něco na “prdíky“.”

 

 “Před zahájením testování jsme používali jiný přípravek, který byl účinný prvních pár dní. Poté bylo užívání bez účinku. Po nasazení Balonixu byla vidět okamžitá úleva.”

 

Jak se zlepšila kolika u miminek během testu přípravku Balonix Med?

Každá z maminek zvolila trochu jinou metodu užívání. Některé dávali přípravek Balonix Med několikrát za noc, jiné před každým kojením a některé jen jednou za den. První úleva přišla u 30% miminek hned první den užívání. U dalších nejpozději do týdne. Jen dvě maminky z našeho testu museli hledat pro úlevu kojenecké koliky jiný přípravek. U všech maminek se z plačících uzlíčků stali klidně spinkající miminka, které v noci už nebudí bolest bříška, ale občas jen hlad po maminčině mlíčku.

Testování Balonix Med

Postřehy maminek po testování Balonix Med

“Dcera je klidná a krásně spí. Křeče jsou pryč.”

 

“Během testování jsme překonali nejhorší období a po vypotřebování testovacího balení jsme nemuseli na koliky už nic používat.”

 

“Maminka dvojčátek – kluci se hned uklidnili.”

 

Pěstounka MartinaPři podávání Balonix med nás koliky netrápí a když ano, tak pouze mírně.”

Díky tomuto jednoduchému kouzlu v podobě přípravku Balonix naše Karolinka má klidne spaní bez bolaveho bříška. Moc děkujeme a doporučujeme ❤️😇

Zveřejnil(a) Petra Čtvrtečková dne Pátek 24. srpen 2018

 

Zapojte se i vy do některého z našich dalších testování. Sledujte náš Facebook a žádná novinka vám neunikne.

Sdílejte
  1. sandraberishaj@gmail.com

    Tak nám koliky bohužel akorát zhoršil. =-( Nejvice nam pomohl Enticon. Vyzkoušeli jsme snad vse, co je na trhu a až Enticon bříško naší holčičky zklidnil. Jinak to byl vzdy spíše opačný účinek.

  2. DHornychova@seznam.cz

    Taky Balonix med mohu jen a jen doporučit. Dcerku trápilo nafouklé břiško a když pediatr balonix doporučil, nikde ho v dubnu neměli (nikdo ho neznal). Používali jsme do půl roku a paráda. Hlavně v noci je skvělý dávkovač – když dcerku prdíky zlobily, rychle naplnit dávkovač, stříknout do pusy a hned bylo po řevu.

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě