Dudlee – mámy, spojme se!

Dudlee hrošík Joník

Už je to tady zase. Miminko nespí a pláče. Všechny mámy řešíme stejný problém. Někdy si už říkáme, že snad musí být chyba v nás. Kdepak. Když miminko pláče i po tom, co jsme jej přebalili, nakrmili a udělali vše pro jeho pohodlí, na pomoc přichází novinka Dudlee!

Je dokázáno, že sání uvolňuje endorfiny, takzvané hormony štěstí, které miminku navozují příjemný pocit a konejší ho. Ne všechny ale můžeme nebo chceme dítko kojit do tří let kdykoli si řekne. Dudlíky Dudlee svým tvarem věrně napodobují matčinu bradavku při kojení a dokonale miminku padnou do pusinky. Kvalita a tvar saviček jsou důležité pro správný vývoj patra dětí.

Dudlee pomůže dítěti snížit jeho neklid a díky malému kamarádovi na mazlení mu také poskytne rozptýlení. Je prokázáno, že používání dudlíku snižuje riziko syndromu náhlého úmrtí kojence a pomáhá zabránit cucání prstů, což je pak obtížnější odnaučit.

Dudlee…nejen dudlík

Součástí dudlíku je odjímatelné plyšové zvířátko, které má miminko v dosahu svých ručiček. Plyšáček je lehký a ideální do malé dětské ručky. Dudlík miminko uklidní a uspokojí jeho sací potřebu a plyšový kamarád je první ideální hračka pro jeho rozvoj – uchopování a objevování. Miminko si na svého kamaráda rychle přivykne a stane se jeho věrným společníkem, který poroste s ním.

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Už nikdy žádné hledání dudlíku

Výrobky Dudlee jsou vyrobeny s péčí a láskou. Jsou jistou sázkou při výběru těch nejkvalitnějších produktů pro novorozence. Kombinace dudlíku a malého plyšáčka je obrovským pomocníkem také pro nás rodiče, protože už nikdy nebudeme muset dudlík miminka hledat. Později ho snadno najde i miminko samo.

Věrní zvířecí kamarádi

Dudlee jsou barevně sladěné s plyšovým kamarádem a vy si můžete vybrat ze tří typů – Hrošíka Joníka se zeleným dudlíkem, Kravičku Emičku s růžovým dudlíkem nebo Leopardíka Nika s béžovým dudlíkem. Nechme naše malé miláčky rozmazlovat věrnými zvířecími kamarády!

 

Více informací na

www.dudlej.cz

www.facebook.com/dudlej.cz

 

Komerční sdělení

Sdílejte

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě