S ekologickými plenami vstříc veselejší budoucnosti našich dětí

Plenky patří mezi základní výbavu každého miminka. Ty běžné však mohou obsahovat chemické látky, na které citlivější kůže dětí nereaguje dobře. A navíc se výrazně podílejí na znečišťování naší planety. Pohodlné, ale zodpovědnější řešení nabízejí jednorázové eko plenky. V čem tkví jejich výhody?

Pokud jste dovedly bezplenkovou metodu k dokonalosti, upřímně vám gratulujeme. Jestli ale patříte k většině maminek, které musí svým dětem dávat plenky, určitě jste se zamýšlela nad tím, jaké zvolit. Je jasné, že každá máma chce pro své děťátko to nejlepší. A uvážlivá máma přemýšlí také o budoucnosti, ve které bude její dítě vyrůstat. Tu bohužel pohodlné, ale běžné plenky se spotřebou v průměru 10 kusů za den zrovna růžově nemalují.

 

Zkuste zlatou střední cestu

Není žádnou ostudou vzít zodpovědnost do svých rukou a přispět svou troškou do mlýna pro slibnější budoucnost nás všech. Neříkáme, že musíte miminku pořizovat látkové pleny, které je nutné každý den prát a jejich údržba vyžaduje dost času. Začít můžete s jednorázovými eko plenami. V praktickém použití a spolehlivosti se neliší od plenek běžných, ale jejich dopad na znečišťování přírody je výrazně menší. Navíc jsou šetrné k pokožce a hypoalergenní, a můžete si tak být jisti, že citlivá kůže vašeho dítka je v naprostém bezpečí.

Pokud tápete ve výběru vhodné značky, vyzkoušejte ekologické plenky Moltex Pure & Nature. Jsou vyrobené v Německu, takže k vám neputují přes půl světa. Pyšní se množstvím certifikací, které zajišťují 100% bezpečnost pro vaše miminko, a také skutečnost, že pro ně výrobci použili přírodní suroviny. Ty pocházejí z ekologického hospodaření a byly také ekologicky zpracované. Označení „Allergy Certified“ potvrzuje vhodnost pro děti se sklonem k alergiím a citlivou pokožkou.

Zdraví šetrné plenky Moltex Pure & Nature můžete zakoupit v e-shopu distributora babystart.cz, který se věnuje udržitelným produktům pro děti i dospělé, ale také ve větších online obchodech jako např. na mall.cz, alza.cz, lekarna.cz apod.

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Autor: Veronika Gazdová

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama
  1. hanilka@centrum.cz

    Plenky Moltex jsme dostali jako dárek. Bohužel mne nepřesvědčily. Jednak byly na pohmat nepříjemně “papírové” jako recyklovaný toaletní papír a jednak strašně protékaly, takže měl malý téměř vždy mokré dupačky.

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě