Přenosné houpadlo kočárku – Vaše druhé ruce

Probudí se vaše děťátko, jakmile s kočárkem přestanete pohybovat?  Máte starší děti, kterým se potřebujete věnovat a nemůžete, protože miminko v kočárku pláče a vyžaduje houpání?  Tak právě pro vás je určeno houpadlo Rockit!

Jistě se Vám již stalo, že jste potřebovala další pár rukou. Jeden na houpání, druhý na vyndávání nákupu na pokladní pás či do auta. Nebo starší dítě potřebovalo vaši pomoc a to druhé v kočárku ne a ne to pochopit a stále vyžadovalo houpání. Určitě byste sama našla spoustu další situací, při kterých musíte mít ruce na kočárku, ale přitom je potřebujete mít i někde jinde. Tak přesně na takové situace je určen Rockit.

Vědecké testy dokazují, že úroveň vibrací houpadla Rockit napodobuje normální ruční houpání kočárku. Speciálně navržený pohyb houpadla je dokonce jemnější než pohyb kočárku při jízdě po dlažbě. Přenosné houpadlo Rockit je navíc mimořádně testováno podle nejpřísnějších bezpečnostních norem.

Rockit získal ve světě spoustu ocenění. V ČR a SR se prodává od července a i za tak krátkou dobu si získal spoustu maminek, které na něj nedají dopustit.

Na výstavě FOR KIDS  2018 v Letňanech dokonce získal ocenění nejvyšší. Porota jej shledala nejlepším výrobkem veletrhu a ocenila cenou Gran prix.

Jak se Rockit používá?

Jednoduše ho připevníte pomocí pásku k rámu kočárku, nastavíte intenzitu houpání a stisknete tlačítko pro houpání. Rockit pak začne houpat kočárek za Vás.

Získáte tak několik minut, abyste v klidu nakoupili, vyložili nákup, poklidili, uvařili nebo si v klidu vychutnali kávu, přečetli knihu či získali čas na jiné důležité aktivity. S tímto houpadlem se také vyhnete pozdním nočním procházkám kolem domu, aby Vaše dítě klidně usnulo.

Houpadlo je možné z kočárku jednoduše sundat při čemž pásek zůstává připevněn na madle.  Takže žádné složité odepínání pásku, když potřebujete kočárek někde nechat a hrozí odcizení Rockitu.

Jak a proč vlastně vznikl?

Byl navržen třemi tatínky z Velké Británie Nickem, Mattem a Mattem na základě zkušenosti Nicka s jeho tříměsíční dcerou. Ta spala v kočáru pouze tehdy, když se s ním pohybovalo. Probudila se ihned co Nick s kočárkem zastavil u pokladny supermarketu nebo při jiné činnosti. Všiml si, že tato situace trápí i jiné unavené rodiče a proto se rozhodl vytvořit automatické houpadlo, které bude kočárek udržovat v pohybu, když jsou rodiče zaneprázdněni jinou činností a nemohou kočárkem pohybovat.

Jaké jsou hlavní výhody ?

  • Můžete ho připnout na kterýkoliv kočárek, autosedačku, lehátko…
  • Můžete s ním cestovat, je malý a skladný- jeho velikost je 15x8x8 cm.
  • Můžete  ho použít v dešti.
  • Po třiceti minutách se sám vypne.
  • Zajistí delší spánek dítěti.
  • A samozřejmě tou hlavní výhodou je to, že vám usnadní život.

Více informací na www.houpadlokocarku.cz  nebo www.yookidoo.cz

Rockit najdete také na facebooku  https://www.facebook.com/rockitcesko/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě