Vzorky pro miminka a maminky ZDARMA

Maminka s miminkem

Každý rok rozdáme přes 300.000 balíčků těhotným maminkám a maminkám po porodu v gynekologických ambulancích a porodnicích. Nyní navíc získejte další vzorky výrobků až do vaší schránky zcela ZDARMA. Připojte se do klubu Happy Baby, bez jakýchkoliv závazků.

Jak vzorky zdarma získat?

Stačí vyplnit jednoduchý formulář níže a poté se jen v ten správný čas můžete těšit na vzorky pokračovací kojenecké výživy, prvních příkrmů a dalších výrobků. Navíc získáte možnost zapojit se do našich soutěží a testování o skvělé ceny!

Sdílejte
Ambasadorky po porodureklama
 1. Terka

  Dobrý den, mám takový problém. Objednávala jsem si také balíček ale jelikož můj gynekolog není ve vašem seznamu tak jsem to dávala muslim do Mělníka , ale bohužel si nepamatuji kam přesně. Dá se to prosím nějak zjistit?
  Předem děkuji za odpověď s pozdravem Pawlasová Tereza

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Jano, váš balíček by měl být připraven u tohoto lékaře:
   MUDr. Gartner Marcel; Na smyčce 317/5, Proskovice
   Necháme toto pracoviště znovu prověřit, zda naše boxy skutečně mají. Balíček nebude přímo na vaše jméno – jedná se obecně o box Moje mateřství..prověříme a ozveme se vám na email, děkuji 😉👍

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Pavlo, vzorky zasíláme průběžně po celý rok maminkám, které o ně projevily zájem…vždy posíláme podle toho, aby je mohli hned použít(věk dítěte apod.). Pokud jste se tedy o vzorečky přihlásila, určitě se na nějaké v budoucnu můžete těšit. Děkujeme za váš zájem 😉💕

Zapomenuté heslo

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě