Ambasadorky testovaly – Bi-Oil Pečující olej (Přírodní)

Ve chvíli kdy se vám začne zvětšovat bříško v těhotenství začnete řešit mnoho nových otázek. Jednou z nich je  – jak předejít striím?

Co jsou strie?

Strie vznikají nejenom v období těhotenství, ale i v době kdy se pokožka musí více napínat – třeba při kolísající váze. Hormonální změny a nedostatečná hydratace způsobí tvorbu drobných jizviček – známých právě jako strie. K tvorbě strií přispívá i věk, strava, nedostatečná hydratace pokožky, ale také dědičnost. Striím nedokážeme předejít, ale můžeme změnit jejich vzhled.

V rámci ambasadorského balíčku měly maminky možnost vyzkoušet i pečující olej Bi-Oil Pečující olej (Přírodní), který pomáhá v boji proti striím.

 

Bi-Oil Pečující olej (Přírodní)

Je vhodný pro citlivou pokožku, a pomůže vám snížit viditelnost nových i starých jizev. Snižuje pravděpodobnost vzniku strií během těhotenství, prudkého růstu v dospívání a období rychlých váhových přírůstků.

 

Používat lze i na již existujících strie. Napomáhá pokožku vyhladit, sladit tón stárnoucí a vrásčité pokožky na obličeji i těle a udržet pokožku hydratovanou. Díky jedinečnému složení se lehce roztírá a rychle se vstřebává.

 

Co říkaly maminky HappyBaby na těhotenský  Bi-Oil Pečující olej (Přírodní)? 

Maminka Veronika: Opravdu luxusní věc. Jizvy mizí, pokožka je hebká a vyživená a nové strie se netvoří. Ještě nezmizeli všechny, ale skvělé je to i na jizvu po operaci.

Maminka Lenka: Výborný olej, příjemná vůně, určitě budu nadále kupovat. Jeden z nejlepších produktů v balíčku.

Všechny recenze si můžete prohlédnout i naší galerii:

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Jakou kosmetiku používáte vy? Zapojte se do diskuze s dalšími maminkami. Připojte se do naší uzavřené skupinky na Facebooku a zeptejte se na další recenze maminek.

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě