Proti nachlazení a rýmě – testování pro maminky

nachlazení

Kratší dny, častější déšť přicházejícího podzimu se pojí i s takovým zpestřením jako je nachlazení a rýma. Právě proto přinášíme testování pro maminky, od společnosti Nosko.

Pomůcky při nachlazení

Rýma u novorozenců, kojenců, batolat i odrostlejších dětí může být velmi nepříjemnou zdravotní komplikací. Doporučuje se spánek se zvýšenou polohou hlavy a dostatek tekutin (hlavně čisté vody).

Ucpaný nos je vhodné čistit a zvlhčovat isotonickým roztokem mořské vody, který navíc ředí hlen. Naředěný hlen se odstraňuje pomocí odsávačky nosu.

Testování

Pro 10 maminek přinášíme možnost otestovat produkty společnosti Nosko. V každém balíčku je jak odsávačka nosu, tak isotonická mořská voda pro čistění nosu.

Isotonická mořská voda Nosko Baby and Kids

Isotonická mořská voda ve spreji je zdravotnický prostředek pro nosní hygienu a k ošetření sliznice nosní dutiny. Aplikuje se u děti od 3 měsíců věku a i u dospělých.

Nosko Basic Nosní odsávačka hlenů

Základní odsávačka hlenů, připojitelná k běžnému domácímu vysavači, účinně a rychle odstraní sekret z nosní dutiny. Vyhotovená z tepelně odolného, snadno čistitelného materiálu (možnost sterilizace odsávačky povařením).

Zapojit do testování se můžete zapojit vyplněním dotazníku zde:

Tento souhlas není povinný, je udělován dobrovolně, a může být kdykoliv vůči PROSAM odvolán, a to písemně na adrese jejího sídla, prostřednictvím nastavení profilu na webových stránkách www.happybaby.cz či e-mailem na adrese: [email protected] Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Zpracování osobních údajů je nezbytnou podmínkou pro Vaši účast v projektu testování produktů, bez udělení souhlasu bohužel není účast na testování možná.

Chcete se zapojit i do našich dalších testování? Všechna naleznete ZDE.

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě