Kosmetika Mustela pravidelně plní balíčky Happy Baby

Přírodní kosmetika Mustela je pro francouzské maminky číslem jedna při výběru dětské kosmetiky. Její oblíbenost stoupá i v Čechách.

V loňském roce jsme pro maminky připravovali 2 testování,  soutěže a řadu slev na tuto kosmetiku. I naše dárkové balíčky Happy Baby, které maminky dostávají v porodnicích se mohou pochlubit kvalitní kosmetikou Mustela a pevně věříme, že vás potěší.

 

Děkujeme Mustele za dlouhodobou spolupráci.

Jemný čisticí tělový a vlasový gel

Hypoalergenní mycí gel se pyšní z 90 % přírodním složením. Je vhodný pro každodenní hygienu vašeho děťátka již od narození. Vytvoří na tělíčku krémovou pěnu a dětskou pokožku účinně umyje, zklidní a zvláční.

Díky výtažku z Avocado Perseose® uchovává zásoby kmenových buněk, hydratuje a chrání pokožku, aby při koupání nedocházelo k vysoušení.

Kromě dlouhodobé přítomnosti v našich dárkových balíčcích Happy Baby mohou kvalitu značky Mustela objevovat také maminky na našem webu HappyBaby.cz v testování široké škály výrobků. Podívejte se, jak dopadlo testování řady pro normální pokožku nebo testování řady pro suchou pokožku.

Výhody pro maminky

Ve spolupráci s Happy Baby Mustela podporuje maminky v každém okamžiku. Využijte aktuálních výhod při nákupu v lékárnách Dr. Max. Jemný čisticí tělový a vlasový gel Mustela nyní pořídíte výhodněji.

Kupon Mustela

Kupon Mustela

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě