Aquila jako partner v projektu děkujeme sestřičkám

Aquila

Společnost Happy Baby již několikátým rokem společně se svými partnery připravuje projekt “Děkujeme sestřičkám”. Do tohoto projektu se mimo jiných partnerů zapojila i společnost Mattoni 1873 s kojeneckou vodu pod značkou Aquila. Moc děkujeme, že jste s námi a že společně můžeme potěšit sestřičky při jejich práci.

Aquila

Aquila je kojenecká pramenitá voda z panenské přírody v okolí Karlových Varů, která je vhodná pro každodenní pitný režim, a to nejen maminek, ale i miminek.

aquila

Značka Aquila se velmi ráda podílela na sestavení balíčku pro novopečené maminky. Do těchto balíčků poskytla pitný režim v 0,5l variantě tak, aby mohly maminky ochutnat kvalitu z panenské přírody Karlových Varů pro sebe nebo ji použít při přípravě kojenecké stravy pro své miminko.

Pro správnou funkci lidského těla a zdravý životní styl je důležité pít dostatek tekutin a jelikož Aquile velmi záleží na kvalitě, poskytuje pitný režim sestřičkám v porodnicích a na gynekologických odděleních, aby se i ony mohly co nejlépe starat o nastávající maminky a jejich novorozená miminka. V tomto pitném režimu poskytuje Aquila veškerému zdravotnickému personálu nejen panensky čistou Aquilu, ale i ostatní výrobky této značky, jako jsou kvalitní ledové čaje.

Pár slov na závěr

Za tým Aquila bychom rády vyjádřily podporu všem zdravotním sestřičkám a ostatnímu zdravotnímu personálu, kteří vykonávají tuhle nádhernou, obětavou a náročnou práci. Z celého srdce přejeme mnoho zdraví, lásky, štěstí, usměvavých a spokojených maminek a jejich novorozených miminek.

Děkujeme partnerovi společnosti Mattoni 1873 a týmu Aquila za účast v našem projektu “Happy Baby s partnery děkuje sestřičkám“.

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě