Aurovitas jako partner v projektu děkujeme sestřičkám

aurovitas

Společnost Happy Baby již několik let za pomoci svých partnerů připravuje projekt “Děkujeme sestřičkám”. Do tohoto projektu se mimo jiných partnerů zapojila i společnost Aurovitas se svými produkty.Moc děkujeme, že jste s námi a že společně můžeme potěšit sestřičky při jejich práci.

Aurovitas

Společnost Aurovitas, spol. s r.o. jako součást skupiny Aurobindo Pharma patří celosvětově mezi top 10 společností na trhu v oblasti prodeje generických léků. Do balíčků HappyBaby určený pro naše sestřičky, přispěli vložením zdravotnického prostředku Aspecton tablety černý rybíz a doplňku stravy Apo-lactobacillus ATB.

ASPECTON TABLETY ČERNÝ RYBÍZ

Cucavé tablety s extraktem z islandského lišejníku, které díky obsaženým látkám vytvářejí ochrannou vrstvu na sliznici, brání jejímu vysychání a oslabují její dráždění, čímž se zabrání vzniku dalšího kašle. Aspecton tablety černý rybíz je bez cukru, s vitaminem C a díky aroma černého rybízu má osvěžující chuť. Je vhodný pro děti již od 4 let.

AurovitasAspecton tablety černý rybíz

 Zdravotnický prostředek. Pečlivě čtěte příbalovou informaci.

 

Apo-lactobacillus ATB

Moderní probiotický přípravek, který obsahuje 10 kmenů prospěšných bakterií v počtu 12 miliard. Navíc obsahuje i 100 mg extraktu kanadské brusinky v každé tobolce.V zažívacím traktu máme 1-2 kg bakterií, což je desetkrát více než počet buněk lidského těla.  Probiotika jsou prospěšné živé organismy, které se vyskytují přirozeně v zažívacím traktu a jsou jeho základní součástí.

APO-LACTOBACILLUS ATB

Doplněk stravy. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Pár slov závěrem

Za společnost Aurovitas bychom rádi poděkovaly celému zdravotnímu personálu, kteří vykonávají toto obětavé a náročné zaměstnání. Velice si vaší práce ceníme.

Děkujeme partnerovi Aurovitas za účast v našem projektu “Happy Baby s partnery děkuje sestřičkám“.

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě