společnost Ceumed podpořila projekt děkujeme sestřičkám

Ceumed

Produkt Flexipure Original od společnosti Ceumed byl součástí dárkových balíčků pro sestřičky, v projektu Happy Baby s partnery děkuje sestřičkám. 

Flexipure original

S postupujícím věkem klesá obsah křemíku v organismu. Důsledkem toho se urychluje proces kornatění cév, pokožka je dříve zvrásněná, často dochází ke kožním zánětům, vazy jsou povolené a snadno zranitelné a klouby mohou bolet, užívání křemíku je proto na zvážení již ve věku 40 let. Doplňte křemík s nutričním roztokem Flexipure Original s kopřivou.

Ceumed

Jedná se o bioaktivovaný křemíkový nutriční roztok s kopřivou. Multifunkční ochrana zdraví, zvyšuje syntézu kolagenu, posilňuje imunitu a je nezbytný doplněk dlouhodobého aktivního zdraví a vitality.

Pár slov od společnosti Ceumed:

Sestřičky, velice si vážíme Vaší práce nejen v „první linii“, ale i ostatních činností, které v průběhu Vašeho pracovního dne obstaráváte. V naší společnosti Ceumed víme, že nejdůležitější je zdraví, a proto Vám přinášíme unikátní nutriční roztok Flexipure, který Vám pomůže zvýšit imunitu a současně díky obsaženému křemíku celkově prospívá aktivnímu životu.

Děkujeme našemu partnerovi společnosti Ceumed za účast v našem projektu “Happy Baby s partnery děkuje sestřičkám“.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě