Lysol podpořil projekt děkujeme sestřičkám

Lysol

Dezinfekční produkt Lysol  byl součástí dárkových balíčků pro sestřičky, v projektu Happy Baby s partnery děkuje sestřičkám. 

I účinná dezinfekce může hezky vonět

Lysol dezinfekce na prádlo likviduje 99,9 % bakterií a virů*, vč. viru způsobujícího onemocnění covid-19. Odstraňuje bakterie způsobující zápach a zanechává příjemnou vůni. Složení bez chloru je vhodné pro barevné i bílé oblečení. Od oděvů z práce, MHD, přes dětské oblečení či ložní prádlo a ručníky – Vaše prádlo bude hygienicky čisté!

Desinfekce ve spreji Lysol

Lysol dezinfekční sprej zabíjí 99,9 % bakterií, plísní a virů*, vč. viru způsobujícího onemocnění covid-19. Rychle a účinně likviduje choroboplodné zárodky a zároveň bojuje se zápachy.

Sprej je skutečně univerzální. Má snadné a pohodlné použití, NENÍ POTŘEBA STÍRAT. Je možné ho využít na více než 100 měkkých i tvrdých povrchů od toalet, kuchyňských ploch, dětského kočárku a mobilního telefonu až po polštáře, čalounění nebo vložky do bot.

Lysol dezinfekci na prádlo je možné použít na všechny tkaniny, barevné i bílé a navzdory vysoké účinnosti je k nim šetrná. DERMATOLOGICKY TESTOVÁNO.

Lysol*Lysol dezinfekční sprej: viry na tvrdých neporézních površích. Lysol dezinfekce na prádlo: specifické viry – RSV virus, koronavirus způsobující přenosné onemocnění zažívacího traktu (TGE) a SARS-CoV-2 virus způsobující onemocnění covid-19, herpes simplex virus typ 1 a virus chřipky H1N1. Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtete označení a informace o přípravku.

Poděkování od společnosti Lysol: 

Vážené sestřičky,
moc si ceníme Vaší práce. Z kanceláře si většinu z ní dokážeme představit jen těžko. Bezesporu se dennodenně setkáváte s dezinfekcí, samy víte, nakolik je důležitá. Rádi bychom Vám ale představili dezinfekci, jak ji možná neznáte – snadného pomocníka pro hygienicky čistou, ale voňavou domácnost.

Děkujeme Vám!

Děkujeme partnerovi Lysol  za účast v našem projektu “Happy Baby s partnery děkuje sestřičkám“.

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě