Topnatur se přidává k poděkování a posílá dárky sestřičkám

Je nám ctí předat vám sestřičkám, které jste v první linii a pomáháte maminkám a dětem na svět, dopis od TOPNATUR. Firma se tak připojuje k partnerům Happy Baby a posílá vám produkty, které jistě potěší v době snídaně, svačiny, volna či krátké pauzy. A také dodají sílu, posílí obranyschopnost a podpoří imunitu, kterou tolik potřebujete.

Milé sestřičky a milí lékaři, ošetřovatelé a ošetřovatelky,

rádi bychom Vám poděkovali za obětavou práci, kterou nyní vykonáváte v této těžké době. Vážíme si každé kapky potu, slz a především úsměvu, který věnujete pacientům. Dovolte, abychom Vás za společnost TOPNATUR odměnili produkty, které podpoří Vaši imunitu. Věříme, že Vám budou chutnat, uděláme Vám radost a doufáme v lepší zítřky. Děkujeme za vše, co pro nás v této době děláte.

SPOLEČNĚ TO ZVLÁDNEME!

Váš TOPNATUR


Co sestřičky potěší?

Některé sestřičky potěší granoly Müsli srdcem v několika příchutích, instantní Probio kaše s probiotiky, některé najdou v balíčku probiotika, jiné si ochutí kávu kokosovou smetánkou bez laktózy a lepku nebo si pochutnají na MATCHA čaji s kokosovým nápojem. Zelené superpotraviny na posílení obranyschopnosti jsou také připraveny.

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

 

Děkujeme partnerovi Topnatur Zdraví z přírody za účast v našem projektu “Happy Baby s partnery děkuje sestřičkám” více informací zde.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě