Společnost URGO podpořila projekt děkujeme sestřičkám

Urgo

Produkty společnosti URGO byly součástí dárkových balíčků pro sestřičky, v projektu Happy Baby s partnery děkuje sestřičkám. 

Spolupráce se společností URGO

V rámci spolupráce darovala společnost URGO sestřičkám, které pečují o naše nejmenší a čerstvě narozené děti, speciálně v této nelehké době produkty, které je potěší a v jejich domácí lékárničce se určitě neztratí.

Urgo

Produkty URGO pomáhají s ošetřením drobných poranění a dalších specifických problémů. Dále sestřičky potěšily produkty pod značkou HUMER, která se zaměřuje na rýmu, chřipku a nachlazení. Produkty HUMER jsou založené na přírodních ingrediencích a může je používat celá rodina.

V balíčku mohly sestřičky najít jednak náplasti Finger na povrchová poranění na prstech a také Náplast ve spreji. Náplast Finger je pružná a  vhodná i pro citlivou pokožku, Náplast ve spreji je určena na škrábance a odřeniny. Po nanesení vytváří na místě poranění průhledný film, který ránu chrání jako druhá kůže a podporuje proces hojení.

Urgo

Pro správnou desinfekci přidali i URGO Desinfekční gel a dále elastický návlek na prsty Hallux, který pomáhá k ochraně vbočeného palce. Z řady HUMER poslali produkty na bolest v krku – Sprej do krku a Pastilky, které mírní zánět, bolest a dráždění v krku. Pastilky obsahují účinnou látku přírodního původu Ectoin, která snižuje riziko bakteriální a virové infekce.

Pár slov závěrem

Vzkaz společnosti URGO pro zdravotnický personál:

Rádi bychom touto cestou chtěli poděkovat sestřičkám a celému zdravotnickému personálu, pro které byl tento rok hodně těžký. Moc si vážíme vaší práce, ochoty, radosti  i nasazení. Doufejme, že vás potěšíme a alespoň trošku usnadníme každodenní život. Děkujeme za všechno a přejeme hodně pozitivní nálady do budoucna.

Tým URGO

Děkujeme partnerovi URGO za účast v našem projektu “Happy Baby s partnery děkuje sestřičkám“.

 

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě