Dobrý deň, balíček Moje těhotenství som dostala u môjho gynekológa, balíček Moje mateřství som si nechala poslať k RC Myšák do Neratovic, pani mi miesto neho vydala balíček Ja a moje miminko a po dohovore s ňou, vraj iný balíček nedostala. V ponuke zaslania Moje mateřství nemáte môjho gynekológa. Kam si mám poslať balíček alebo u koho ho zaručene dostanem? Ďakujem

balíček Moje těhotenství som dostala u môjho gynekológa, balíček Moje mateřství som si nechala poslať k RC Myšák do Neratovic, pani mi miesto neho vydala balíček Ja a moje miminko a po dohovore s ňou, vraj iný balíček nedostala. V ponuke zaslania Moje mateřství nemáte môjho gynekológa. Kam si mám poslať balíček alebo u koho ho zaručene dostanem? Ďakujem

maminky Happy Baby

Dobrý den, paní to tedy spletla – v Neratovicích v porodnici bohužel nedávají naše boxy Já a moje miminko a maminky si pro něj mohou přijít právě sem.

Pokud jste ale dostala box Moje těhotenství u svého lékaře, měl by mít také boxy Moje mateřství – ptala jste se na něj? Děkujeme.

Prověříme přesto, jestli mají dostatek boxů Moje mateřství v RC Myšák a kdy tam budou,, pak byste si tam pro něj mohla také dojít…děkuji. Pošleme vám informaci na váš email.

Stále máte otázky

Sdílejte

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě