Dárkový balíček Moje mateřství

Balíček Moje mateřství

Příprava na mateřství je náročná. Pro všechny těhotné maminky v 6. měsíci, jsme připravili balíček Happy Baby – Moje mateřství. Můžete si tak vyzkoušet různé výrobky, ještě předtím, než se vaše miminko narodí.

Jak balíček Happy Baby – Moje mateřství získat?

Balíček si můžete rezervovat na našem rezervačním webu www.chcisvujbox.cz. Z pohodlí vašeho domova si vyberte vyzvednutí balíčku u vašeho gynekologa nebo na některém z našich alternativních distribučních míst. Balíček potom pro vás bude připraven přibližně v 6. měsíci těhotenství.

Rezervujte si raději balíček již před 20. týdnem těhotenství. 

Rezervovat balíček na www.chcisvujbox.cz

 

Co vše balíček Happy Baby – Moje mateřství obsahuje?

Obsah balíčku se liší podle regionu i podle období. Vždy se ale snažíme maminkám přinášet, co nejvíce vzorků. Balíček může být v podobě igelitového pytlíku nebo papírové krabice.

 • Dárkový balíček Moje mateřství 1
 • Dárkový balíček Moje mateřství 2
 • Dárkový balíček Moje mateřství 3
 • Dárkový balíček Moje mateřství 4
 • Dárkový balíček Moje mateřství 5
Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Podívejte se rozbalení našeho balíčku Happy Baby – Moje mateřství

 

Sdílejte
  1. maminka Renata

   Dobrý den, Kateřino,
   zeptejte se prosím na naše dárkové balíčky svého gynekologa. V případě, že by byl jakýkoliv problém, můžete se také obrátit přímo na kolegyni Hanku Doležalovou (hana.dolezalova@happybaby.cz). Děkujeme

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Katko,

   po zadání města vám systém nabídne konkrétní výdejní místa, kde balíček vyzvednout. Než se vypravíte vy osobně, nebo kdokoliv z rodiny pro balíček, prosím předem tam zavolejte. Děkujeme.

 1. Hanna H.

  Dobrý den když jsem si teď objednala druhý balíček ke svému gynekologovi a už mám pár dnů před porodem, mohu si jej vyzvednout hned při první kontrole u něj? Dostala jsem od Dr.Sadílek jen ten první balíček ale druhý už po tom 6 měsíci ne :/ Nebo jde přeposlat na nějaké odběrové místo? Děkuji za odpověď 🙂

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Hanko,

   první balíček jsou těhotenské desky, průkazka a publikace Můj průvodce těhotenstvím. Balíček na konci těhotenství vydávají gynekologové v rozmezí od ukončeného druhého trimestru do doby předání maminky do porodnice. Balíčky nechodí na jméno. Prosím zeptejte se svého gynekologa, kdy balíček dostatnete. Děkujeme.

 2. Klárka

  Dobrý den,

  balíček jsem si objednala ke svému gynekologovi a žádný jsem nedostala. 🙁 Teď jsem již 35.tt a už začínám chodit do porodnice. Mohu se zeptat co mohu dělat proto, abych balíček obdržela? Děkuji za odpověď

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Kláro,

   obraťte se prosím na kolegyni Hanku Doležalovou (hana.dolezalova@happybaby.cz), která má distribuci balíčků přímo na starost. Hanka vám pomůže zajistit balíček do náhradního odběrného místa. Děkujeme.

 3. Zdenka D.

  Dobrý den, u prvního syna jsem dostala balíček až v porodnici ten poslední a byl super, proto jsem si teď u druhého dítěte rezervovala balíček hned na začátku. Dostala jsem ale jen desky a brožurku moje těhotenství, kterou jsem si vyzvedla v 5 měsíci a nic víc. Žádné vzorky, sáček ani kufřík jak tu je uvedeno. Prosím dorazí v 6 měsíci ještě nějaký tedy? Moc děkuji Zdenka

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Zdeňko,

   balíček Moje mateřství dávají maminkám gynekologové, kteří s námi spolupracují na konci druhého / začátkem třetího trimestru. Pokud jste tedy od svého gynekologa dostala desky a brožurku, balíček moje mateřství také dostanete. V případě, že by bylo potřeba s balíčkem cokoliv řešit (gynekologovi by chyběly apod.), neváhejte kontaktovat kolegyni Hanku Doležalovou (hana.dolezalova@happybaby.cz), která má distribuci balíčků na starost. Děkujeme.

   1. Zdenka D.

    Takže pokud moje doktorka nespolupracuje, nic nedostanu? Já si balíček právě vyzvedávala na jiném místě, protože má doktorka nebyla v seznamu doktorů. To mi přijde jako škoda.

   2. maminka Renata

    Pokud vaše lékařka s námi nespolupracuje, můžete využít náhradní odběrné místo. Zároveň můžete kontaktovat kolegyni Hanku Doležalovou (hana.dolezalova@happybaby.cz). Hanka má distribuci balíčků na starost a může oslovit vaši lékařku, zda by měla zájem s námi spolupracovat. Děkujeme.

 4. Hana P.

  Hezký den. Potřebovala bych poradit, registrovala jsem se k získání balíčku Moje mateřství ale u mého gynekologa nic není, ani mu prý nic nechodí. Jsem v 8 měsíci a stále nic☹️ můžete mi prosím poradit? Píšu navíc už podruhé a nebylo mi odepsano☹️tak zkousim znovu. Moc děkuji. Hanka

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Hanko,

   podmínkou je, aby s námi váš gynekolog spolupracovat. To snadno ověříte na stránkách http://www.chcisvujbox.cz. Pokud jej v seznamu spolupracujících lékařů nenajdete, zvolte prosím možnost MŮJ GYNEKOLOG V SEZNAMU NENÍ. Systém vás následně vyzve k zadání města, aby pro našel náhradní odběrné místo, které vám bude nejblíže. Zároveň pokud má váš gynekolog zájem s námi spolupracovat, můžete předat kontakt / sama kontaktovat kolegyni Hanku Doležalovou (hana.dolezalova@happybaby.cz), která má distribuci balíčků na starost. Děkujeme.

 5. Martina M.

  Dobrý den, v 31.tt jsem si rezervovala balíček,který jsem ale bohužel nedostala. Nyní jsem již 3 týdny po porodu a ráda bych vyzkoušela výrobky Fred&flo,které byly součástí tohoto balíčku. Je možné obdržet balíček zpětně?

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Martino,

   obraťte se prosím na kolegyni Hanku Doležalovou (hana.dolezalova@happybaby.cz), která má distribuci balíčků na starost. Prověří s vámi podrobnosti, proč jste nedostala balíček a poradí, jak postupovat dále. Děkujeme.

 6. Králová

  Dobrý den, ráda bych se informavala na mudr. Černaje z Jirkova. První balíček jsem od něj dostala. Když jsem si však chtěla zažádat o balíček v 6 měsíci tak mi to napdalo že doktor není ve vašem registru a bohužel všechny ostatní výdejní místa mám daleko. Děkuji

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Sandro,

   doporučuji se v tomto případě přímo obrátit na kolegyni Hanku Doležalovou (hana.dolezalova@happybaby.cz), která má distribuci balíčků na starost. Hanka je člověkem, který má nejaktuálnější informace o spolupracích s lékaři. Děkujeme.

  2. Hana P.

   Hezký den. Potřebovala bych poradit, registrovala jsem se k získání balíčku Moje mateřství ale u mého gynekologa nic není, ani mu prý nic nechodí. Jsem v 8 měsíci a stále nic☹️ můžete mi prosím poradit? Píšu navíc už podruhé a nebylo mi odepsano☹️tak zkousim znovu. Moc děkuji. Hanka

   1. maminka Renata

    Dobrý den, Hanko,

    a váš gynekolog s námi spolupracuje? Pokud nikoliv, na stránkách http://www.chcisvujbox.cz zvolte možnost MŮJ GYNEKOLOG V SEZNAMU NENÍ. Systém vás vyzve k zadání města, aby pro vás našel nejbližší náhradní odběrné místo. Pokud by váš gynekolog rád balíčky pro maminky dostával nebo mu nyní jen chybí, můžete Vy sama kontaktovat kolegyni Hanku Doležalovou (hana.dolezalova@happybaby.cz), která má distribuci na starost, případně předat kontakt. Děkujeme.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Iveto,

   podmínkou je, aby s námi Váš gynekolog spolupracoval. Lze ověřit na stránkách http://www.chcisvujbox.cz. V případě, že byste svého gynekologa nenašla v seznamu, zvolte prosím možnost MŮJ GYNEKOLOG V SEZNAMU NENÍ. Následně vás systém vyzve k zadání města, aby našel nejbližší náhradní odběrné místo. V případě, že by byl jakýkoliv problém s registrací balíčku, můžete se také přímo obrátit na kolegyni Hanku Doležalovou (hana.dolezalova@happybaby.cz), která má distribuci balíčků přímo na starost. Děkujeme.

 7. Nikoletta

  Dobrý den, už od listopadu jsemsi rezervovala balíček v Pardubicích ve sportlife a do dneška mi nepřišel žádný email ani sms že tam je k vyzednuti. Byla jsem tam dnes a dostala jsem pouze desky a žádný box jak je na obrázku. Chci se tedy zeptat jak to je? Předem děkuji.

  1. maminka Renata

   Dobrý den,

   záleží v jakém stádiu těhotenství právě jste. Balíček Moje mateřství dostávají maminky od ukončeného druhého trimestru (někdy ve třetím trimestru) těhotenství. Případně doporučuji přímo se obrátit na kolegyni Hanku Doležalovou (hana.dolezalova@happybaby.cz), která má distribuci na starost a nejlépe Vám poradí, či případně zajistí náhradu. Děkujeme.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Dagmar,

   balíčky ke gynekologům nedoručujeme přímo na jméno, ale vždy dle rezervací a domluvy s gynekology v dostatečném zásobě. Zpravidla maminky dostávají balíčky od ukončeného druhého trimestru těhotenství. Může se ale také stát, že jej gynekolog mamince předá v době, kdy si ji přebírá do péče porodnice. Zeptejte se prosím svého gynekologa, kdy balíček moje mateřství dostanete. V případě, že by byl jakýkoliv problém, neváhejte se prosím obrátit na kolegyni Hanku Doležalovou (hana.dolezalova@happybaby.cz), která má distribuci balíčků na starost. Děkujeme.

 8. Žaneta R.

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jsem v 28 týdnů a u svého gynekologa jsem balíček nedostala. Když jsem se ptala tak mi bylo odpovězeno, že tyto balíčky pro 6. měsíc těhotenství gynekolog nevydává. Děkuji

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Žaneto.

   Každý gynekolog vydává balíčky malinko jinak. Zpravidla je to od ukončené druhého trimestru, ale není výjimkou, že jej maminky dostávají až ve třetím trimestru. Na stránkách http://www.chcisvujbox.cz ověříte, zda s námi váš gynekolog spolupracuje. Pokud ano, zeptejte se jej prosím, kdy balíčky moje mateřství vydává. Pokud byste potřebovala pomoci, neváhejte se obrátit na kolegyni Hanku Doležalovou (hana.dolezalova@happybaby.cz), která má distribuci balíčků přímo na starost. Děkujeme

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Lucie,

   rezervovala jste si balíček ke svému gynekologovi? Zeptejte se jej prosím, kdy přesně balíčky Moje mateřství vydává. Balíčky neposíláme gynekologům na jméno, ale zaváží je ze skladu podle dohodnutého plánu distribuce. Gynekologové balíčky vydávají cca od konce druhého trimestru. V případě, že by byl s balíčkem jakýkoliv problém, neváhejte se obrátit na kolegyni Hanku Doležalovou (hana.dolezalova@happybaby.cz). Děkujeme

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Kateřino,

   prosím obraťte se přímo na kolegyni Hanku Doležalovou (hana.dolezalova@happybaby.cz). Na gynekologie vozí balíčky z centrálního skladu. Mohlo se stát, že před novou dodávkou nestihly vyčerpat předchozí zásoby a braly balíčky nové místo dočerpání starších. Kolegyně Hanka má distribuci přímo na starost, prověří stav na konkrétní gynekologii a zajistí vám náhradu. Děkujeme.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Kamilo,

   v Chrudimi máme odběrné místo v Mama klubu. Doporučuji zavolat předem než se vypravíte do Mama Klubu. V případě, že by balíček náhodou pro vás neměly připravený, obraťte se prosím přímo na kolegyni Hanku Doležalovou (hana.dolezalova@happybaby.cz). Hanka má distribuci balíčků na starost a případně zajistí dodání. Děkujeme.

 9. Kateřina C.

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat na balíček.Jsem ve 34.tt.Moje doktorka je u vás registrovaná.Přišlo mi i potvrzení k vyzvednutí.Sestřička mi rekla,že nejsem první kdo se ptá,ale k nim prý nic nechodí a nepřišlo.Můžu se tedy zeptat jak je to možné?Děkuji Katka

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Kateřino,

   našla jste svého gynekologa v seznamu spolupracujících, ano? Balíček Moje mateřství posíláme spolupracujícím gynekologům v dostatečné zásobě, aby jej mohli vydávat maminkám. Většinou je to na konci 2. trimestru, popř. ke konci těhotenství než si maminku přebírá do péče porodnice. V případě, že by gynekolog pro vás balíček připravený neměl, obraťte se přímo na kolegyni Hanku (hana.dolezalova@happybaby.cz). Děkujeme.

  1. maminka Renata

   Dobrý den Jiřino,

   našla jste vaší gynekoložku v seznamu na stránkách http://www.chcisvujbox.cz? Pokud nikoliv, znamená to, že paní doktorka s námi nespolupracuje. Zvolte prosím možnost MŮJ GYNEKOLOG V SEZNAMU NENÍ. Formulář vás vyzve k zadání města, aby vám mohl nabídnout nejbližší náhradní odběrné místo. Pokud jste paní doktorku v seznamu našla, balíček dostanete. Zeptejte se jen paní doktorky, v kterém týdnu balíček Moje mateřství vydává. Děkujeme.

 10. Barbora U.

  Dobrý den, svůj Mama box jsem si rezervovala již před nějakou dobou, ale u mé paní doktorky Staré (Medistar Praha) byly všechny již rozebrané. Je možné je tam doplnit? Jsem 30. týden, tak už tam dlouho chodit nebudu, jak často doplňujete boxy k doktorům? Předem děkuji za odpověď

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Báro,

   děkujeme za informaci. Předala jsem vaši zprávu kolegyni, která komunikuje přímo s lékaři. Zařídíme zásobu u paní doktorky, a kolegyně se rovněž ozve i vám, abyste si balíček stihla vyzvednout. Děkujeme.

 11. Peťa

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda spolupracujete s Mudr. Jitkou Krouželovou (www.znamed.cz) ve Znojmě. Desky Moje těhotenství jsem u ní dostala, ale když si chci objednat box Moje mateřství, nemůžu ji najít v seznamu. Děkuji za odpověď.

  1. maminka Renata

   Dobrý den,

   s paní doktorkou spolupracujeme. Balíček moje mateřství gynekologové vydávají cca od ukončeného druhého trimestru, někdy v průběhu třetího. Zkuste se lékařky zeptat, kdy balíček dostanete. Děkujeme.

 12. Nikola D.

  Dobrý den, registrovala jsem si u Vás baliček již dávno. Nyní jsem už 28tt a u gynekologa mi bylo řečeno že žádný balíček nedorazil a ani jím tam nic takového nechodí tak se chci ujistit jestli dorazí nebo čekám zbytečně. Děkuji.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Nikol,

   je potřeba se ujistit, že váš gynekolog s námi skutečně spolupracuje. Prosím napiště jméno gynekologa, případně jednoduše sama ověříte na webových stránkách http://www.chcisvujbox.cz.
   Gynekologům nedodáváme boxy na jméno konkrétní maminky, ale vždy v dostatečné zásobě, aby je maminkám mohly rozdat. V případě, že s námi Váš gynekolog nespolupracuje, na výše zmiňovaných stránkách lze zvolit náhradní odběrné místo. Děkujeme

 13. Linda T.

  Dobrý den,
  registrovala jsem se zde až po porodu, tak jsem bohužel nezarezervovala balíček “Moje mateřství” mylně jsem se domnívala, že jej mám obdržet u lékaře. Ve Vašem seznamu je, ale registrace nejspíš je podmínkou, je to tak?
  Je možné získat balíček dodatečně po porodu?
  Děkuji za Váš čas.

 14. mon1711

  Dobrý deň, prosím Vás, ako zistím, že sa k Vám formulár dostal, mailom mi neprišlo žiadne potvrdenie. Keďže moj lekár taktiež nie je v zozname uviedla som adresu doručenia; Rodinné centrum Mátata, Brno – Husovice. Bude tam na mňa balíček čakať alebo si mam vybrať iné distribučné miesto? Ďakujem za odpoveď

  1. maminka Renata

   Dobrý den,

   pokud jste vybrala Rodinné centrum Mátata jako náhradní odběrné místo, balíček tam na vás bude čekat. Doporučuji však do centra předem zavolat, aby věděli, kdy se pro balíček zastavíte. Děkujeme

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Martino,

   pokud s námi Váš gynekolog spolupracuje, balíček byste měla dostat. Zkuste se ho zeptat. Je možné, že jej vydává maminkám v konkrétním týdnu. Balíčky se vydávají od konce druhého trimetru / začátku třetího, přesto finální rozhodnutí je na samotném gynekologovi. Děkujeme.

 15. Terezie S.

  Dobrý den, u svého gynekologa jsem dostala pouze box těhotenství, box mateřství jí prý zrovna došel a že si jej mám objednat na chcisvujbox.cz . To jsem udělala a jelikož už ke svému lékaři nepůjdu vypsal mě do porodnice tak jsem si vybrala odběrové místo, ale v e-mailu mi přišlo vyzvednout v RC Slůně, Sv. Čecha 1090, Bohumín, ale já vím i internet píše, že Slůně je na adrese Nerudova 1156, Bohumín, tak kde si tedy mám box vyzvednout? A ještě jsem se chtěla zeptat, když čekám dvojčata zda pořád dostanu jeden box nebo dva? Děkuji

 16. Markéta B.

  Dobrý den, už ve 21 t.t. Jsem si balíček objednala a už jsem 28tt a stále nic . Doktor v databázi je na začátku těhotenství jsem dostala – Moje těhotenské desky. Tak nevim proč jsem nedostala ten další.. 🤔😞

 17. Megí

  Dobrý den,
  mám dotaz. Balíček jsem si rezervovala kolem 12.8.2019, neboť jsem od své doktorky nic nedostala. Po nějaké době jsem šla ke své doktorce na kontrolu. Poté,co jsem se zeptala sestřičky, bylo mi řečeno, že tyto kufříky a balíčky neberou, protože to musí do ordinace nosit ručně a je to těžké. Poté sáhla kamsi pod stůl a podala mi těhotenské desky a igelitový balíček Moje Mateřství. Bohužel jsem kromě plenky a kapesníčků měla v balíčku už jen rok starý časopis maminka a spoustu letáčků, plus prošlé kupony. Na balíčku je nálepka 5 2018, což by odpovídalo i tomu, že je v balíčku vše staré (obal stále mám, mohu vyfotit). Přijde mi to nějaké divné. Opravdu byl tento balíček pro mě, nebo je možné, že sestřička prostě jen sáhla po nějakém starém balíčku, který ji někde zůstal, aby mi zkrátka něco dala? Lze to nějak zjistit? Případně lze získat aktuální balíček u někoho jiného u svého doktora pravděpodobně nemám šanci). Omlouvám se za sloh, ale ráda bych jen popsala situaci.
  S pozdravem

  Lucie

 18. štěpánka m.

  Dobrý den, balíček jsem měla rezervovaný k vyzvednutí u své lékařky MUDr. Novotné v Mladé Boleslavi, bohužel mi řekla, že se maminky na balíčky ptaji, ale lékařka je nedostává. Je možnost vyzvednout ho na jiném místě nejlépe v Mladé Boleslavi? Díky Morchová

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Štěpánko,

   zkuste se prosím podívat na stránky http://www.chcisvujbox.cz, kde se balíčky rezervují a při zadávání lékaře vyberte možnost – MŮJ GYNEKOLOG NENÍ V SEZNAMU – poté můžete napsat město a objeví se vám vždy výdejní místa (vyhledejte takto tedy vám nejbližší místo pro vyzvednutí boxu). Děkujeme.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Lucie,

   dostala jste od svého gynekologa průkazku a těhotenstké desky? Pokud ano, zkuste se prosím s balíčkem připomenout. Pokud nikoliv, pravděpodobně s námi lékař nespolupracuje. Zkuste se prosím podívat na stránky http://www.chcisvujbox.cz, kde se balíčky rezervují a při zadávání lékaře vyberte možnost – MŮJ GYNEKOLOG NENÍ V SEZNAMU – poté můžete napsat město a objeví se vám vždy výdejní místa (vyhledejte takto tedy vám nejbližší místo pro vyzvednutí boxu). Děkujeme.

 19. Dorota J.

  Dobrý den, objednala jsem si balíček začátkem září, ale vůbec zadný jsem nedostala ikdyz paní doktorka je na Vašem seznamu. Ptala jsem se sestřičky ale prý nic nebylo doručeno. Prosím o informaci kdy bude na vyzvednutí. Děkuji.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Doroto,

   balíčky dodáváme gynekologům v dostatečné zásobě, aby je mohly maminkám rozdávat. Nejsou bohužel na jméno. Zkuste se paní doktorky zeptat, třeba jste si jen neporozuměly. Děkujeme.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Ester,

   paní doktorka s námi bohužel nespolupracuje. Zkuste se prosím podívat na stránky http://www.chcisvujbox.cz, kde se balíčky rezervují a při zadávání lékaře vyberte možnost – MŮJ GYNEKOLOG NENÍ V SEZNAMU – poté můžete napsat město a objeví se vám vždy výdejní místa (vyhledejte takto tedy vám nejbližší místo pro vyzvednutí boxu). Děkujeme.

 20. Mikacu

  Dobry den, objednavala jsem si balicek do Opavy k MUDr. Kuřitka. Psali jste, ze by je tam mel mit skladem. Dneska jsem se ptala sestricky a ta mi rekla, ze balicky dostavaji tak 1x rocne. Posledni meli ze zacatku jara a to se hned rozdalo. Kdy tam tedy budou balicky opet k dispozici? Dekuji

 21. spunt.21@centrum.cz

  Dobrý den už jsem to tu jednou řešila. Nedávno jsem byla v poradně a chtěla si vyzvednout balíček moje mateřství u paní doktorky Hany Veselé z Pardubic a bylo mi tvrzeno,že rozdávají jen balíček moje těhotenství. A že paní od vás tvrdila,že nejsou registrovaní což nejde na rozum. No ale se sestřičkou se už nehodlám dohadovat. Tak jsem se chtěla zeptat zda-li je jiná možnost jak si ho vyzvednout. Děkuji za odpověď

  1. maminka Renata

   Dobrý den,
   Zkuste se prosím podívat na stránky http://www.chcisvujbox.cz, kde se balíčky rezervují a při zadávání lékaře vyberte možnost – MŮJ GYNEKOLOG NENÍ V SEZNAMU – poté můžete napsat město a objeví se vám vždy výdejní místa (vyhledejte takto tedy vám nejbližší místo pro vyzvednutí boxu). Děkujeme.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Nikol,

   balíčky nedoručujeme ke gynekologům na jméno, ale vždy v dostatečné zásobě, aby je mohly maminkám rozdávat. Zkuste se prosím na balíček zeptat, třeba jste si jen neporozuměly. Děkujeme.

 22. Martina L.

  Dobrý den, už jednou jsem vám psala, že jsem bohužel váš kufřík MOJE MATEŘSTVÍ u paní dokrorky nedostala ( dr. Huspeninová , Zlín ) .Což mě velmi mrzí. Teď už jsem i po porodu. Je ještě nějaká možnost, jak kufřík dostat ? Děkuju za odpověď

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Marti,

   Kufřík Moje mateřství je určen maminkám před porodem a jsou v něm mimo jiné i potřeby pro novorozené miminko. Nezoufejte, od nového roku bude k dostání náš balíček u pediatra. Také finalizujeme seznam akcí, kde nás budete moci potkat a třeba něco zajímavého dostat / vyhrát. Tentokrát vyjedeme i mimo Prahu. Sledujte nás, ať vám žádná z připravovaných akcí, ale také soutěží a testování neuteče. Děkujeme.

 23. Hana R.

  Dobrý den, psala jsem dotaz 12.9., ale nedostala jsem odpověď. Zaregistrovala jsem se a poslala žádost o balíček,ale teď nevím, kdy si ho budu moci vyzvednout v MC Maceška ve Znojmě a jestli dostaneme i balíček následný v porodnici ve Znojmě?
  Děkuji

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Hanko,

   mrzí mně, pokud zpráva zapadla. Pokud jste si vybrala náhradní odběrné místo MC Maceška, balíček na vás bude čekat. Doporučuji předem zavolat, aby s vámi počítali. Ve Znojmě balíček dostanete. Děkujeme.

  1. maminka Renata

   Dobrý den,

   mrzí mně, že zpráva zapadla. Zkuste se prosím podívat na stránky http://www.chcisvujbox.cz, kde se balíčky rezervují a při zadávání lékaře vyberte možnost – MŮJ GYNEKOLOG NENÍ V SEZNAMU – poté můžete napsat město a objeví se vám vždy výdejní místa (vyhledejte takto tedy vám nejbližší místo pro vyzvednutí boxu). Děkujeme.

 24. Lenka

  Dobrý den,
  1.7. jsem si rezervovala váš balíček moje mateřství na této adrese, jelikož moje gynekoložka v seznamu není –
  RC Srdíčko, Ústí nad Orlicí, M.J.Kociána , 56601, Daniela Dostrašilová (604313249) tak jsem se chtěla zeptat zda tam balíček bude, jelikož mě neprošel žádný e-mail.

 25. Patricie N.

  Dobrý den, měla bych zájem o balíček Moje mateřství, ale moji doktorku nemate v seznamu spolupracujících gynekologu a všechny vaše distribuční místa jsou daleko. Jaké mám tedy možnosti, nelze poslat i poštou? Děkuji.

 26. Tereza O.

  Dobrý den chci se zeptat na balíček moje těhotenství. Jsou ve dvou provedení v sáčku a v papírovém boxu zjistila jsem že v tom boxu je mnohem více věci než v sáčku podle toho videa které jsem viděla tady na stránkách. Tak se chci zeptat jestli je možno požádat o ten papírový box nebo nejde?děkuji za odpověď

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Terezo,

   omlouváme se, že reaguje až nyní. Podoba balíčku závisí na konkrétním gynekologovi. Někteří papírové boxy nechtějí (zaberou více místa). Kufřík jako takový na vás bude čekat v porodnici. Děkujeme.

 27. Petra B.

  Dobrý den, vytvářela jsem si objednání balíčku s vyzvednutím u svého registrovaného gynekologa, ale bohužel se mi nepodařila udělat registrace do konce – osmý krok (nelze zakliknout nepovinné údaje a dál to na nic neodkáže). Neukázala se tak zpráva, že bylo dokončeno. Zkusila jsem podruhé, ale stále stejná chyba. Můžete prosím zkontrolovat, zda proběhlo objednání úspěšně? Děkuji moc.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Petro,

   omlouváme se, že reaguje až nyní. Povedlo se nakonec? V případě, že bude jakýkoliv problém s balíčky, neváhejte se také obrátit na kolegyni Hanku (hana.dolezalova@happybaby.cz), která je má na starost. Děkujeme.

 28. Jana M.

  Dobrý den,
  chtěla bych si vyplnit formulář pro balíček Moje mateřství, ale formulář pro vyplnění nefunguje, nelze zde zadat termín předpokládaného porodu a zřejmě proto ani dál pokračovat. Poraďte mi prosím, jak na to. Děkuji.

 29. Iveta B.

  Dobrý den,

  dnes jsem balíček obdržela, bohužel má tak 20% obsah než tento na videu. Byl to balíček “Moje mateřství”, tento větší balíček je možné si vyzvednout ještě dodatečně, nebo se opravdu tak liší obsah? Děkuji. 🙂

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Iveto,

   obsah balíčku se liší v závislosti na sezónně, ale i s ohledem na kraje. Snažíme se zajistit pro vás, maminky, maximum vzorečků, které jsou distribuovány napříč regiony. Bohužel ne vždy je to možné. Děkujeme.

 30. Veronika

  Dobrý den chtěla bych balíček moje mateřství ale můj gynekolog není v seznamu a jsem z Postřelmůvka u Zábřeha na Moravě nikdo není poblíž tak mám asi smůlu že nejde to poštou děkuji pěkný den Crhová

 31. Michaela N.

  Dobrý den,
  jsem porodní asistentka a ráda bych se Vás zeptala, zda je možné získat Vaše balíčky Moje mateřství a Já a moje miminko (novorozenecké) pro distribuci těhotným a maminkám po porodu, které mám ve své péči. Děkuji.

 32. Ivelina K.

  Dobrý den dnes jsem jsi šla vyzvednout balíček od paní Lenka Cimlerová v Roudnice nad Labem ale paní mi řekla že ne dostává od vas žádný balíčky. Odkud jsi můžu vzít balíček? Dame poslat k mem lékaře?

 33. Patrície

  Dobry den, narok na balicek mam uz pristi mesic tak bych se chtela jen zeptat kde si to mam ted vyzvednkut. K doktorce kam jsem to objednavala uz nechodim, preobjednavala jsem to tedy jinam ale zadny potvrzujici e-mail mi neprieel ze to tam pro me bude. Muzete mi prosim zjistit kde to tedy budu mit k vyzvednuti?

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Patrície, váš balíček bude připraven na této adrese:
   Rodinné centrum Parníček, Lysá nad labem, Jedličkova 1398, 28922, Kateřina Pavlíčková (606409589)

   Datum od kdy bude balíček připraven 14.10.2019
   Děkujeme.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Michaelo, balíčky do centra jsou momentálně na cestě, zkuste se tam zastavit koncem příštího týdne, snad již budou skladem, případně předem volejte. Děkujeme
   Centrum Cvrček, Plzeň, Jablonského 11, 32600, Lenka Kraystková (777893134)

  1. maminka Magda

   Dobrý den, ano, Mudr. Kuřitka s námi spolupracuje. Balíček si maminky mohou vyzvedávat od 5. měsíce těhotenství, váš lékař by je měl mít určitě skladem, takže se pak o něj připomeňte, děkujeme.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Petro, vaše doktorka s námi spolupracuje a balíčky by mít měla – ptejte se prosím obecně na box Moje mateřství od Happy baby, neboť balíčky nejsou přímo na konkrétní jméno maminky. Zkuste to prosím při další návštěvě, případně se na nás obraťte, děkujeme.

 34. Markéta H.

  Dobrý den, psala jsem Vám asi před měsícem ohledně propadlých slevových kupónů. Slíbili jste mi zaslat nové, bohužel zatím nedorazily a na email mi nikdo už neodpověděl. Chci se tedy ještě jednou, naposledy, zeptat, zda mohu kupóny očekávat? Děkuji.

 35. Natalie Š.

  Ptala jsem se 19.8. Když jsem byla na kontrole pak jsem se ptala ve čtvrtek a ona mi paní sestřička rekla tohle ukazovala jsem ji email. Řekla mi ze u Vás nejsou registrovány a ze dostávají jen ten první. Nerozumím tomu. Prý už se na to ptali hodně maminek u mé doktorky ale vždy stejná odpověď. A nejde to jinde rezervovat ? Protože jak tak koukam od me doktorky to asi nedostanu. Děkuji za odpověď

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Natalie, je mi to moc líto, ale této doktorce zavážíme i boxy Moje mateřství, takže opravdu už nevím, jak víc vám mohu poradit, neboť naše boxy mít MUSÍ…V Pardubicích je možné box vyzvednout také v tomto centru:
   FITNESS CLUB SPORTLIFE s.r.o. Kubelková Veronika Jana Zajíce 982
   Jediné co tedy doporučuji, udělat si novou rezervaci boxu na toto výdejní místo, děkujeme za pochopení a zkusíme tuto ordinaci ještě jednou prověřit.

   1. Natalie Š.

    Tak já vytvoříme novou rezervaci. Mě toto mrzi. Nevím proč mi paní tvrdila ze ji nechodí ze nejsou u Vás registrovány ale prý se a to ptá hodně maminek a vždy stejná odpověď prý dostávají jen ten první. Víc ne

   2. maminka Magda

    Dobrý den, Natalie, děkujeme za vaši přízeň a snad se k vám balíček brzy dostane😉

   3. Natalie Š.

    Tak jsem vytvořila novou registraci balíčku a ještě nepřišel email. Nevím zda mam jed teda na to místo co jsem si registrovala nebo mám počkat? Děkuji

   4. maminka Magda

    Dobrý den, Natálie, bohužel tu žádnou rezervaci nevidím, jste si jistá, že se vám odeslala? Zkuste to prosím ještě jednou, opravdu nám nic nepřišlo…děkuji.

 36. PájaV.

  Dobrý den, hned jsem si o tento box zažádala na stránkách a sestřička i moje doktorka řekla, že box dostanu od 36tt teď jsem 26tt tak jsem ráda, že o tom ví a těším se až box dostanu a budu si v něm pročítat a listovat přeji krásný víkend.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, výborně, ale boxík je možné vyzvednout už od 5. měsíce, tak se zeptejte i dříve, určitě už v něm najdete nějaké užitečné vzorečky a rady právě pro toto období těhotenství😉💕

 37. jenny246

  Dobrý den,
  již na konci března jsem si rezervovala balíček “moje mateřštví” s vyzvednutím na adrese: Happy Life Pilates, Hradec Králové, Velké náměstí 148, 50003, Soňa Šplíchalová (702010039)
  Bylo mi na mail potvrzeno, že už tam balíček je, avšak několikrát jsem na dané adrese nikoho nenašla. Později jsem se dovolala p.Šplíchalové a řekla mi, že vůbec o žádných balíčcích neví, nikdy žádné neodebírala, ale že nejsem první kdo je u ní shání. Nevím tedy, kde můj balíček je… 🙁 Prosím o radu.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, ano, toto centrum s námi bohužel mezitím přestalo spolupracovat😕V HK je možné balíčky vyzvednout na dalších dvou výdejních místech:
   Domeček HK o.s.
   Mádlíková Marie
   Slezská 368

   nebo
   Fitness Violeta
   Kopp German
   Veverkova 1631

   Udělejte si tedy prosím novou rezervaci na http://www.chcisvujbox.cz a zadejte jedno z těchto míst. Děkujeme za pochopení.

   1. jenny246

    Dobrý den, musím čekat na potvrzení e-mailem nebo mohu jít na danou adresu jen tak? Zatím mi totiž nic nepřišlo… Objednala jsem na Veverkova 1631…

 38. Natalie Š.

  Dobrý den , dneska jsem se ptala u Mudr Veselá Hana Pardubice zda tam mám svůj balíček a sestřička mi řekla že to od Vás nedostávají jen ten první. A že oni u vás nejsou registrovány. Nějak tomu nerozumim. Děkuji za odpověď

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Natálie, nerozumím tomu tedy ani já, neboť s vaší lékařkou spolupracujeme a boxy od nás odebírá pravidelně…8.8. jsme jí kontaktovali, takže pokud již boxy neměla, jsou na cestě, ale bere je pravidelně. Neptejte se prosím na box na vaše jméno, ale obecně na box Moje mateřství a pokud jsou boxy od 8.8. a cestě, určitě už tam musí být každým dnem – většinou to trvá tak 14 dní. Zkuste se při další návštěvě ještě jednou prosím zeptat, děkujeme.

 39. Eva K.

  Dobry den objednala som si balicek k doktorke Marie Farkasovej alenedostala som nic. dostala som ten prvy stehotenskou knizkou a tehotenskou doskou.som uz v siedmom mesiaci tak sa chcem informovat ci su nejake podmienky na ziskanie ostatnych balickou.vcera som si skusila objednat znovu a k pani doktorke idem 2.9. mam si on nejako zvlast poziadat?

 40. Alena

  Dobrý den, objednala jsem si box k mému doktorovi Jaromír Berka, Halasovo náměstí, Brno. Box sice měly, ale dva roky prošlý, poznáno podle prošlé kojenecké vody. Sestřička mi to nechtěla prošlé dát. Chtěla jsem se zeptat, zda by k nim nemohl dojít také aktuální 🙂 Prý už dva roky jiné boxy nedostaly.
  Mockrát děkuji za odpověď.
  Mockrát

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Aleno, tak bohužel MUDr. Berku u nás na seznamu spolupracujících lékařů nevidím…je možné, že s námi již přestal spolupracovat a proto mají i staré boxy😕 Jediný lékař z Halasova náměstí Brno, kterého tu mám je MUDr. Linhart Libor… Box Moje mateřství můžete rezervovat přes stránky http://www.chcisvujbox.cz a nechat zaslat v Brně na Rodinné centrum MaTáta, což je naše výdejní místo…děkujeme.

 41. Dagmar H.

  Dobrý den, včera jsem dostala sáček (balíček), jenže většina slev platí pouze do konce měsíce, ale například slevu na plenky Pampers Premium Care Newborn vel. 1 (88 ks) + Mini vel. 2 (80 ks) – měsíční zásoba, kde na kuponu je uvedena platnost také do konce měsíce, není možné využít, protože na stránkách alza.cz je napsáno, že prodej již skončil, jak je to možné?

  Předem děkuji za odpověď.

  1. Dagmar H.

   Dobrý den, dnes jsem bohužel zjistila, že ani slevy, které jsou také platné do 31.8.2019, do e-shopu prodeti.cz nefungují, protože tento e-shop už nefunguje a je součástí MALL.cz, kde tyto slevy nelze uplatnit.

   1. maminka Magda

    Dobrý den, Dagmar, je mi to moc líto, zjištuji u kolegy, které platné kupony ještě máme k dispozici a pošleme! Děkuji a omlouvám se, prosím, pošlete mi vaši korespondenční adresu na online@happybaby.cz, děkuji. (pokud by nešlo poslat emailem)

  2. maminka Magda

   Dobrý den, je mi to velmi líto, ale je to zřejmě tím, že prodejce již vyčerpal zásoby zboží určeného na tuto akci😕 Bohužel platnost kuponů je vždy, když je dáváme do balíčků dostatečná, ale neovlivníme vydávání boxů na gynekologiích – tam se bohužel někdy boxy hromadí ve špatném pořadí a maminky tak dostanou například box, kde jsou již prošlé kupony. V tuto chvíli vám bohužel nemůžu nabídnout nový platný kupon s touto akcí, moc se omlouvám. Zkuste se ale určitě podívat na naše stránky do klubové sekce, kde je spousta kuponů ke stažení, tak třeba se vám některý podaří uplatit a získat tak zajímavou slevu. Děkuji za pochopení a mějte krásný den🙂💕
   https://happybaby.cz/klub/

 42. Zuzye

  Dobrý den, žádala jsem o balíček 26.3., pří poslední návštěvě jsem se gynekologa informovala. Dostala jsem odpověď, že to byl právě ten balíček (sacek), který jsem dostala na začátku těhotenství. Že vypadá jinak a vlastně je to nesmysl, protože jsem až na základě letáku z toho sáčku žádala o těhotenský box, mi došlo až doma. Už je mi trapné se připomínat a ptát, když o ničem nevědí. Je možné nic si někde vyzvednout-Praha?

  1. maminka Magda

   Dobrý den, pokud ale popisujete, že jste dostala sáček, tak se opravdu jedná o box Moje mateřství – jak uvádíme na našich stránkách, někdy se jedná o sáček, někdy o box – záleží vždy na tom, jak se nám podaří box “naplnit”. Někteří lékaři box Moje mateřství dávají už na začátku těhotenství spolu s boxem Moje těhotenství (desky, brožura), a vypadá to, že tomu tak bylo i ve vašem případě… Další box, který na vás čeká, je Já a moje miminko. Ten maminky dostávají až v porodnici, tak se o něj určitě připomeňte! Děkujeme za vaši přízeň a přejeme krásný den🙂

 43. Veronika S.

  Dobry den, rezervovala jsem si balicek asi pred dvemi tydny do Rodinného centra Matáta, Brno-Husovice (protoze muj gynekolog neni na Vasem seznamu), ale doted nemam zadne informace o vyzvednuti. Mohla bych se zeptat na aktualni stav moji rezervace?

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Veroniko, v tuto chvíli jsou balíčky Moje mateřství na cestě do RC MaTáta. Dodání trvá zhruba dva týdny, prosím, zeptejte se na box začátkem září, děkujeme. Můžete jim i předem zavolat, ptejte se obecně na box Moje mateřství, balíčky nechodí přímo na konkrétní jméno maminky, děkuji.
   Rodinné centrum Matáta, Brno-Husovice, Dukelská , 61400, Jitka Svobodová (732752818)

 44. Lucie F.

  Dobrý den, již v květnu jsem žádala o balíček Moje mateřství. Doposud mi nepřišel email s pokyny k vyzvednutí, které by mělo probíhat v Českých Budějovicích na Máji. Je tedy k dispozici? Termín se mi blíží 🙂

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Lucie, je možné, že email spadl do spamu😕 Váš balíček by měl být k dispozici již dávno, prosím, kontaktujte předem raději toto centrum telefonicky pro ověření pracovní doby, děkujeme.
   Mateřské centrum Máj, České Budějovice, A.Barcala 1791, 37005, Jitka Plojharová (720252816)
   Datum od kdy bude balíček připraven 29.05.2019

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Veroniko, pokud jim balíčky došly – určitě nové zavezeme. Nechám to kolegyni prověřit a nové boxy by tam měly být max do 3 týdnů, tak se tam zkuste začátkem září zastavit, děkujeme👍😉

   1. maminka Magda

    Dobrý den, Veroniko, tak akorát včera si objednávali nové balíčky – cca do 14 dní tam budou, tak se tam zastavte, děkujeme🙂

 45. Lucie D.

  Dobrý den, dnes jsem si chtěla vyzvednout balíček Moje mateřství v Centrum péče o ženu v Třebíči a sestřička mi říkala že tyto boxy nevydavají. Bylo by možné vyzvednout v Třebíči někde jinde a nebo mi box zaslat? Děkuji za odpověď.

   1. Lucie D.

    Chodím k panu doktorovi Bistákovi. Děkuji

   2. maminka Magda

    Dobrý den, Lucie, ano, pan MUDr. Peter Bisták s námi spolupracuje👍 Zkuste se tam ještě jednou na box zeptat – mít by je měly (nejsou přímo na jméno maminky, ptejte se obecně na box Moje mateřství od Happy baby). Děkujeme

   3. Lucie D.

    Ano, i email mi přišel že bych si ho tam mohla vyzvednout a ptala jsem se na tento box a sestra říkala že dávají pouze ty první Moje těhotenství a že jiné už pak nevydávají.

   4. maminka Magda

    Dobrý den, Lucie, prověříme tuto ordinaci a ozvu se vám, děkuji.

   1. Lucie D.

    Tak u nás to byl taky prý ten sáček hned na začátku, ale z dárků tam nebylo nic co je ukázáno ve videu, co by měl obsahovat.

   2. maminka Magda

    Dobrý den, Lucie, obsah sáčků se může lišit – upozorňujeme na to na našich stránkách, ale věřte mi, vždy se snažíme, aby tam maminky našly nějaké malé potěšení, inspiraci a rady, které jim v době těhotenství pomohou👍🙂🤰

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Natálie, rezervovala jste si balíček přes stránky http://www.chcisvujbox.cz? Bohužel tu žádnou rezervaci u vás nevidím😕Nicméně, pokud jste již minimálně v 5 měsíci, o balíček se při další prohlídce připomeňte – ptejte se obecně na box Moje mateřství – balíčky nejsou přímo na konkrétní jméno maminky, děkujeme😉

 46. Veve

  Dobrý den,
  jsem v 6. měsíci těhotenství a doufala jsem, že dnes u lékaře obdržím automaticky balíček Moje mateřství. Nicméně sestra mi řekla, že balíček ve 3. měsíci Moje těhotenství dávali automaticky, ale teď už s vámi nespolupracují a tudíž jich balíčky nechodí a nic tedy nedostanu. Já jsem si jej ani neobjednávala, myslela jsem, že si ho jen vyzvednu u lékaře, až nastane 6. měsíc. Co teď? Je možné si jej přes formulář objednat a nechat zaslat jinam? Děkuji za odpověď

   1. Veve

    Dobrý den, právě jsem provedla rezervaci balíčku, jméno mého gynekologa v nabídce nebylo, tak jsem zadala jiné místo doručení. Jaký bude, prosím, další postup? Kdy mohu balíček očekávat? A jak to bude s dalšími balíčky? Musím si jej každý objednat zvlášť? Děkuji za odpověď

   2. maminka Magda

    Dobrý den, Veroniko, váš balíček Moje mateřství tedy bude připraven na této adrese:
    Centrum pohybu, Olomouc, Purkyňova 42, 77900, Pavla Königová (721 612 780)
    Datum od kdy bude balíček připraven 09.08.2019
    Doporučuji předem zavolat ohledně otevírací doby (dovolené, prázdniny) a ptejte se prosím obecně na box Moje mateřství – balíčky nejsou přímo na jména maminek. Balíček Já a moje miminko se dostává až po porodu, připomeňte se o něj při odchodu z porodnice, děkujeme.

 47. Michaela V.

  Dobrý den!
  Asi před dvěma měsíci jsem si nechala zaslat balíček moje mateřství k panu doktorovi Jantačovi do Říčan u Prahy. Teď mi sestřička řekla, že tam balíčky na jména nechodí a, že mají jen balíčky moje těhotenství. Je možné si balíček vyzvednout někde jinde?
  Děkuji 🙂

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Michaelo, ano, sestřička má pravdu – boxy nechodí na jména maminek, proto je nutné se ptát obecně na box Moje těhotenství nebo Moje mateřství😉 Nicméně MUDr. Jantač s námi spolupracuje a měl by mít oba tyto těhotenské boxy, pokud jim box Moje mateřství došel, určitě jsou už na cestě nové…nechám stav balíčků v této ordinaci prověřit. Zeptejte se tedy při další návštěvě, případně boxy chodí tak do 14 dnů od objednání. Děkujeme

 48. Petra B.

  Dobrý den,

  objednala jsem si balíček moje mateřství se zasláním k mému ošetřujícímu gynekologovi. Balíček mu ale nedorazil a lékař mi tvrdí, že mu od vás tyto balíčky nechodí a nikdy nechodily. Přestože jsem od něj obdržela startovací balíček. Tak tomu nerozumím. Děkuji Petra Brychová.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Petro, ptala jste se prosím obecně na box Moje mateřství? Balíčky totiž nechodí na jména maminek…nicméně, vašemu lékaři jsme koncem června volali a boxy ještě měl, zřejmě došlo k nějakému omylu a nepochopil vás. Ale boxy od nás určitě má…prosím, dejte mi vědět, jestli jste se zkoušela ptát obecně – někdy chápeme, že toho lékaři mají hodně a v množství informací se můžou ztrácet, případně prověříme znovu tuto ordinaci telefonicky. Děkuji vám.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Hanko, ano, balíčky nejsou na jména maminek,ptejte se proto obecně na box Moje mateřství. Prosím, jen doporučujeme předem volat – jsou prádzniny, otevírací doba může být upravená, nebo mohou být na dovolené, tak ať nejedete zbytečně. Děkujeme

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Kristýno,
   balíček si již můžete vyzvednout – nebude prosím přímo na vaše jméno, ptejte se obecně na box Moje mateřství. Předem raději do centra zavolejte, jsou prázdniny a mohou mít dovolenou. Děkuji
   Rodinné centrum Lodička, Prostějov, Netušilova 15, 79601, Jana Valentová (602313741)
   Datum od kdy bude balíček připraven 03.08.2019

 49. Aneta K.

  Dobrý den chtěla bych se zeptat jsem už v 27.tt Bohužel jsem zjistila že můj Mudr. Bohumil Svoboda z Jablonce s vámi nejspíš nespolupracuje a ani naše nemocnice. Je možné balíček dostat někde jinde popřípadě zaslat?

 50. Petra K.

  Dobry den tak sem si dle níže uvedeného objednala balíček moje těhotenství, zadala jsem výdejní místo Rodinné centrum Lodička Prostějov. Ale nepřišel mi žádný potvrzovací email. Jak se dozvím, kdy bude pro mě balíček nachystaný? Děkuji Petra k.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Petro, balíček je možné vyzvednout od 3.8., pro jistotu raději volejte – je doba prázdnin a dovolených, tak aby měli v centru otevřeno, děkujeme.
   Rodinné centrum Lodička, Prostějov, Netušilova 15, 79601, Jana Valentová (602313741)
   Datum od kdy bude balíček připraven 03.08.2019

 51. Petra K.

  Dobry den paní Magdo, jak to popisujete vy tak jsem žádný plastový sáček ani papírový box nedostala, paní mi předala jen těhotenské desky a v ní byli 2 vzorky produktů a katalog. Proto jsem byla zklamaná. Zřejmě došlo k nějakému omylu. Paní v Heřmánku říkala, že dávají pouze toto. Je tedy možné ještě těhotenské desky i se vzorečky vrátit a obdržet někde papírový box moje mateřství, popřípadě jestli mi ho pošlete vy? Děkuji za odpověď

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Petro, moc se omlouvám za pozdní odpověď,ale nějak mi tu vaše zpráva zapadla😕 Bohužel není v našich možnostech posílat boxy na jednotlivé maminky, ale prosím, v Olomouci je ještě jedno výdejní místo – Centrum pohybu, Königová Pavla, Sokolská 7. Zkuste si tedy udělat novou rezervaci na stránkách http://www.chcisvujbox.cz a zadat toto výdejní místo. Děkuji a snad se k vám box Moje mateřství dostane. I když nerozumím, proč vám jej nedali už v Heřmánku, kde od nás boxy také berou…(přes léto tedy mají zavřeno, ale jinak berou…).

 52. Petra K.

  Dobrý den, už asi před 2 měsíci jsem si nechala zaslat k lékaři MUDr. Feitovi balíček Moje těhotenství, dnes jsem se ptala sestřičky a bylo mi řečeno, že oni to tam nechtějí, že by tam byli zaskládaní. Je možné si tedy balíček nechat zaslat někam jinam? Děkuji Petra K

  1. maminka Magda

   Dobrý den, ano, v těchto dnech byste si již box Moje mateřství mohla vyzvednout. Mudr. Feit s námi spolupracuje a boxy by měli mít k dispozici, nicméně v Prostějově je možné si box vyzvednout i v Rodinném centru Lodička. Udělejte si prosím na toto výdejní místo novou rezervaci přes stránky http://www.chcisvujbox.cz. Děkujeme

   1. maminka Magda

    Dobrý den, Petro, kolegyně do ordinace MUDr.Feita volala, balíčky mají momentálně objednané, jsou již na cestě, budou u nich v ordinaci cca za 14 dní. Pokud jste si tedy neudělal novou rezervaci do centra Lodička, zkuste se za 14 dní na box optat, děkuji vám.

 53. kastmiki

  Dobrý den, balíček Moje mateřství bych měla mít rezervovaný a připravený k vyzvednutí, ovšem u doktory mi bylo řečeno, že o ničem nevědí a balíček pro mě nemají. Mohu se tedy zeptat, kde se stala chyba? Balíček Moje těhotenství jsem dostala automaticky. Děkuji za odpověď.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, 16.7. kolegyně tuto ordinaci volala a balíčky ještě mají…Není možné, že vám tento box dali již zároveň s boxem Moje těhotenství? Zkuste se případně při další návštěvě zeptat – obecně na box Moje mateřství, balíčky nejsou na jména maminek, děkuji.

   1. kastmiki

    Zároveň s průvodcem Moje těhotenství jsem určitě nic dalšího nedostala a ptala jsem se konkrétně na box od Happy Baby. Každopádně se při příští návštěvě zeptám znova. Děkuji.

   2. maminka Magda

    Dobře, zeptejte se, případně se na nás opět obraťte😉

   3. kastmiki

    Dobrý den, tak podle informací od sestřiček, nejsem jediná, kdo se na balíček Moje mateřství ptal. Nicméně vydávají jen průvodce Moje těhotenství a nic jiného nedostávají. Byla by tedy možnost, nechat si balíček Moje mateřství zaslat na jiné výdejní místo v Plzni? Děkuji za odpověď.

   4. maminka Magda

    Dobrý den, Michaelo, ptala jste se obecně na tento box? Balíčky nejsou přímo na jména maminek…mám tu poznámku, že boxy skutečně mají (kolegyně jim 16.7. volala), tak možná jen došlo k omylu. Nicméně v Plzni je možné také využít toto výdejní místo:
    Centrum Cvrček, Freya centrum – obě místa najdete při opětovné rezervaci na stránkách http://www.chcisvujbo.cz. Tak snad se již podaří😉

 54. Petra K.

  Dobrý den, dnes jsem si jela vyzvednout balíček moje mateřství a byla jsem zklamaná, že balíček obsahoval jen těhotenské desky a 2 vzorky produktů. Chápu, že píšete, že se může obsah lišit, ale čekala jsem aspoň maličkost pro mimčo…tady ve videu toho ukazujete spousty pro miminko a pak si vyzvednete jen těhotenské desky s katalogem, který jsem obdržela už u své g.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Petro, jak to popisujete, tak to vypadá spíše na box Moje těhotenství..jste si jistá, že vám opravdu dali box Moje mateřství?
   Desky s brožurkou, vzorečky a těhotenská průkazka – to je box Moje těhotenství. Moje mateřství je buď plastový sáček nebo papírový box…Děkuji za prověření, případně zjistíme..vybírala jste v Rodinném centru Heřmánek Olomouc? Děkuji.

   1. maminka Magda

    Balíček máte koukám rezervovaný, k vyzvednutí bude až v půlce září…ale zjistíme, jestli mají dost těchto boxů, případně zavezeme😉

   2. maminka Magda

    Dobrý den, kolegyně tuto ordinaci prověřovala a dávají oba balíčky najednou…, dostala jste tedy oba balíčky? V srpnu od nás dostanou další zásilku boxů i desek, váš by měl být připraven kolem 13.9., zeptejte se tedy v ordinaci, pokud jste již oba dva balíčky nedostala, děkujeme.

 55. Patrície

  Dobrý den, již jsem si rezervovala balíček moje mateřství ke své gybekoložce jenomže jsem doktorku změnila. Jak to tedy udělat abych o balíček nepřišla? Je možné to nějak přerezercocat k druhé paní doktorce nebo si pro to budu muset ke své staré doktorce? Děkuji za pochopení a případnou odpověď

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Patrície, pokud vaše nová lékařka s námi spolupracuje, udělejte si novou rezervaci, nebo se rovnou na box zeptejte…Lékaři by naše boxy měli dávat automaticky ve 3. a 6. měsíci, ale často zapomínají…
   Děkujeme.

   1. Patrície

    Děkuji za odpověď. Jen se chci zeptat, pokud s vámi moje nová lékařka nespolupracuje ale balíček mám zarezervovaný? V seznamu jsem ji nenašla. Je to paní doktorka Viktória Čepeláková. Děkuji

   2. maminka Magda

    Dobrý den, Patrície, pokud vaše lékařka s námi nespolupracuje, zkuste si najít jiné nejbližší výdejní místo…nevím, jestli bývalá lékařka by vám ho dala, když už u ní nejste vedená?!
    Na druhý balíček máte nárok až v říjnu, zkuste si jej rezervovat například na toto místo:
    Lysá nad Labem
    RC Parníček
    Pavlíčková Kateřina
    Jedličkova 1398
    tel. 606 409 589
    Děkuji a přejeme vám krásné léto!☀

 56. spunt.21@centrum.cz

  Dobrý den zjistila jsem u sestřičky v ordinaci Hany Veselé z Pardubic,že prý balíčky mateřství nerozdávají,že paní od Vás tvrdila,že paní doktorka není registrovaná,ale i přesto jsem dostala první balíček moje těhotenství. Přesto jsem dostala potvrzení emailem,že balíček je připraven. Jak to tedy je. Děkuji za odpověď.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, asi moc nerozumím vašemu dotazu…paní Mudr. Veselá s námi spolupracuje a naše balíčky by měla mít k dispozici, proto jste jej dostala..kdyby paní doktorka s námi nespolupracovala, balíčky bychom jim nezaváželi…
   Pokud jste si balíček rezervovala přes stránky http://www.chcisvujbox.cz, tak vám přišel potvrzovací email, je to automatická odpověď. Jestliže jste ale mezitím již box dostala – což je u spolupracujích lékařů v pořádku a boxy by měli dávat automaticky (tedy i bez předchozí rezervace na zmíněných stránkách), tento email už ignorujte…děkujeme.

 57. Markéta H.

  Dobrý den, dostala jsem u své gynekoložky balíček Moje mateřství. Bohužel kupóny na slevy jsou prošlé (do 31. 12. 2018). Jde mi hlavně o slevu na feedo.cz a tesco.cz. Mohla bych požádat o zaslání nových kupónů nebo to není možné? Děkuji.

   1. Gabriela

    Navštěvuji ale jeho ordinaci v Polné, tam by tedy měl také balíčky mít?

   2. maminka Magda

    Ano, i v Polné by je měl mít…zkuste se prosím zeptat…děkujeme, případně se ozvěte😉

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Jitko, svůj balíček jste si rezervovala k lékaři:
   MUDr. Procházka Michal, Gynekologická ambulance; Menšíkova 1155, Prachatice
   Balíček bude připraven k vyzvednutí od 23.7.Při příští návštěvě se o něj připomeňte🙂 Jen vždy maminky upozorňujeme, že balíčky nejsou na jejich jméno, ptejte se obecně na box od Happy baby Moje mateřství. Děkujeme

 58. Martina L.

  Dobrý den, registrovala jsem se na balíček MOJE MATEŘSTVÍ u vás ve 14tt. Nyní jsem 30 tt a paní doktorka Huspeninová ( Zlín ), o ničem neví, prý žádné balíčky od vás nechodí. Tak bych se chtěla zeptat, jestli jde balíček poslat někam jinam. Moc děkuju za info a přeju krásné léto

  1. maminka Magda

   Dobrý den, to je divné, mám tu od kolegyně poznámku, že paní doktorka od nás objednala v červenci balíčky…prosím, neptala jste se na balíček na vaše jméno? Boxy totiž nejsou přímo na jméno maminky, ale jedná se obecně o box Moje mateřství…zkuste se prosím ještě zeptat, případně bychom znovu provolali…děkuji moc a věřím, že se k vám brzy boxík dostane😉👍

 59. Mona

  Dobrý den, rezervovala jsem si balíček Moje mateřství ve Studio pro ženy Praha 1. Zjistila jsem, že tam jsou teď jen jednou týdně a do Prahy už teď jezdím jen k lékaři. Jde změnit místo, kde si balíček vyzvednu? Případně chodím na gynekologii do AmbiCare, který máte v seznamu, ale nechodím k MUDr. Ondřej Gojiši, Ph.D, kterého tam máte. Je možné balíček vyzvednou na klinice AmbiCare i když nechodím přímo k MUDr. Gojiši? Děkuji za odpověď

  1. maminka Magda

   Dobrý den, bohužel to možné není, v AmbiCare to lze jen u Mudr. Gojiše a pokud k němu nechodíte, balíček vám nevydá. Odkud prosím tedy do Prahy jezdíte – nenašli bychom myslíte jiné výdejní místo v okolí? Děkuji za informaci🙂

   1. Mona

    Jezdím z Mníšku pod Brdy. Kdyby bylo možné jiné výdejní místo, byla bych moc ráda. Děkuji.

   2. maminka Magda

    V Dobříši s námi spolupracujeme
    Rodinné centrum Dobříšek, z.s.
    Dvořáková Zuzana
    Na Nábřeží 1650
    263 01
    Tel. 608 906 559

    Zkuste jim tam nejdříve zavolat, jak mají teď v létě otevřeno, ale box je možné vyzvednout i tam. Snad to pro vás bude vzdálenostně v pořádku…

   3. maminka Magda

    Pokud ano, doporučuji udělat novou rezervaci a s potvrzovacím emailem se tam pro box zastavit🙂👍

 60. Jitka B.

  Dobrý den, taky jsem si box rezervovala u svého gynekologa MUDr Procházka v Prachaticích a vůbec jim tam nedorazil. Sestřičce jsem to sdělovala, tak na vaše stránky volala a bylo jí řečeno, že se dostává první balíček moje těhotenství a pak už nic, že to špatně pochopila. Jak to tedy prosím je? Kde je chyba? Děkuji za odpověď

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Jitko, rezervovala jste si prosím box z této emailové adresy? Žádnou rezervaci totiž u vás nevidím😕Jinak boxy u lékařů nejsou přímo na jména maminek, jedná se obecně o box Moje mateřství od Happy baby nebo Moje těhotenství. Pokud s námi lékaři spolupracují, měli by mít oba tyto boxy pro těhotné maminky k dispozici. Pokud sestřička k nám volala, jsem si jistá, že nemohla dostat jinou odpověď, ale můžeme nechat toto pracoviště prověřit, jestli mají dostatek boxů (pokud ne, zavezeme nové, to určitě není problém…). Děkuji za vysvětlení a případně si box můžete rezervovat na stránkách http://www.chcisvujbox.cz

 61. Veronika K.

  Dobrý den,

  rezervovala jsem si balíček na adrese
  Pomadol Olomouc, Dobnerova 26. Když jsem si přijela pro balíček, bylo mi řečeno ze balíčky už dávno nedostávají at si zavolám na číslo a domluvím si to na adrese Sokolská 7 Olomouc. Když sem si přišla na tu adresu pro balíček dostala jsem opravdu balíček a ne box jak tu inzerujete, který jsem už dostala na genetice. Je možné že bych mohla ještě dostát box?
  Děkuji

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Veroniko, moc vašemu dotazu nerozumím…takže vy jste dostala box na genetice a ještě i balíček? V tom případě více balíčků už vám asi nemůžeme nabídnout…máme tři boxy – dva v době těhotenství a pak je box Já a moje miminko a ten se dává až v porodnici. Jinak složení našich boxů Moje mateřství se neustále liší, někdy je to baleno v plastovém sáčku, někdy v boxu – vždy záleží podle naplněnosti a také se mohou lišit i podle regionů, ročního období apod.
   Který box tedy prosím máte na mysli? Děkuji vám a hezký den.

   1. Veronika K.

    Dobrý den,
    ano nedostala jsem box moje mateřství. Chtěla jsem poukázat na to ze tady inzerujete adresu kde si můžete balíček vyzvednout a přitom na te adrese vyzvednutí nelze.
    Děkuji

   2. maminka Magda

    Dobrý den, Veroniko, bohužel někdy se stane, že s námi některé centrum nebo lékař nechtějí náhle spolupracovat😕 Snažíme se všechny kontakty ihned aktualizovat, ale i tak je tam někdy časová prodleva, jako zřejmě tomu bylo v tomto případě. Moc nás mrzí, že se k vám balíček nedostal, ale prosím, kontaktujte přímo naši kolegyni Hanku, odkáže vás na konkrétní místo v Olomouci, kde je možné si tento box vyzvednout, děkujeme.
    hana.dolezalova@happybaby.cz

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Martino, ptala jste se prosím u své lékařky na náš box? Boxy nejsou přímo na jméno maminek, jedná se obecně o box Moje mateřství od Happy baby a někdy je bohužel nutné se o něj připomenout😉 Zkuste to prosím při vaší poslední návštěvě, pokud mají boxy skladem, určitě vám jej rádi dají, děkuji. 🙂

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Iveto, registrace na našich stránkách není podmíněná pro získání boxu. Na stránkách pod jednotlivými boxy pod ikonou VÍCE INFORMACÍ najdete, jak a kde který box získáte…pokud váš lékař s námi spolupracuje, měl by mít naše balíčky k dispozici a ve 3. a 6. měsíci vám je automaticky dát – někdy lékaři nebo sestřičky zapomínají, je dobré se připomenout😉 Box Moje mateřství si také můžete rerezevovat na stránkách http://www.chcisvujbox.cz a vyzvednout i na jiném místě než u svého lékaře (pokud s námi nespolupracuje). Box Já a moje miminko se dává až v porodnici. Vidím, že jste si box rezervovala a u MUDr. Čecha by měl být již připraven (od 22.6.) – zeptejte se prosím při další návštěvě, případně se nám ozvěte, děkujeme a užívejte si svoje těhotenství💕👣🤰

 62. Martina K.

  Dobrý den, u svého lékaře jsem dostala desky s brožurkou, ale v šestém měsíci jsem nedostala žádný další balíček a po narození dcery taky ne. Byla na nedonošeneckem oddělení a tam nám žádný nedali. Mohu si o ně někde zažádat? Dcera se narodila 3.6.2019 v Mladé Boleslavi.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Martino, tento balíček je pro těhotné maminky, pokud jste již po porodu, asi byste jej nevyužila. Spíš prosím napište kolegyni Hance (hana.dolezalova@happybaby.cz), jestli si v MB a kde můžete někde vyzvednout balíček Já a moje miminko, který by maminky měly dostat po porodu…děkuji vám a ať se vám i miminku daří🙂💕👣

 63. Barbora

  Dobrý den, chci poděkovat za balíčky. Jenom mám malou připomínku. Balíček který jsem dostala (všimla jsem si toho až doma po rozbalení) byl zhotoven v Únoru 2018. Tudíž slevové a jiné dárkové poukazy již neuplatním protože jejich platnost již dávno uplynula. Neměly by se balíčky nějak odměňovat aby byl u lékaře neustále aktuální box?

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Barboro, děkujeme, to nás těší! Nicméně nás mrzí, že se k vám dostal “prošlý” balíček. Hodně jsme to letošní zimu řešili a bohužel jak vidím, tak ještě stále na ně narážíme😕Balíčky samozřejmě obměňujeme a posíláme lékařům stále aktuální, ovšem ti někdy rozdávají právě ty nové, staré zůstávají skladem a pak se k maminkám dostanou po expiraci…prosím, pošlete mi na email online@happybaby.cz vaši poštovní adresu a pošleme vám nové aktuální slevové kupony, děkuji za pochopení a moc se omlouváme🙂😉

 64. Brona

  Dobrý den, chci se zeptat, rezervovala jsem si box Moje mateřštví do Dětského centra Studánka v Tišnově. Tam měly už neaktuální boxy od Family service. Můžete se, prosím, podívat, jestli tam už je připraven?

 65. Adéla V.

  Dobry den chtěla bych se zeptat když jsem se u vás registrovala a u své Mudr. Vanda Bártlová jsem dostala moje těhotenské desky mam se ještě registrovat do chcisvujbox
  Mudr. Bártlová sídli ve Zruči nad Sázavou.
  děkuji vám za odpověd
  Volfová Adéla

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Adélo, lékaři, kteří s námi spolupracují by naše balíčky měli maminkám vydávat automaticky – tzn. ve 3. a 6. měsíci těhotenství. Pokud jste již svůj box Moje těhotenství dostala, určitě vám lékař dá také box Moje mateřství v 6. měsíci – maximálně se můžete připomenout, není tedy nutná rezervace😉

 66. Eva Š.

  Dobrý den,
  Řekla jsem si u sestřičky o svůj box, jelikož jsem ho neobdržela. Dostala jsem ho tedy až ve 31.tt. Prý ho normálně dávají už s těhotenskou prukazkou a zřejmě na mě zapomněla 🙂 No každopádně balíček byl tedy v pytlicku. Bylo tam několik vzorečků, ale i desky na prukazku. Tak jsem trosku zmatená, zda mám mít ještě jeden balíček nebo ne. Bohužel už nevim, jak byl dáreček pojmenován 🙈🤷🏻‍♀️ Děkuji za odpověď a i za vzorecky ☺️☺️

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Evo, toto vypadá, že jste dostala box Moje těhotenství – desky, průkazku, brožurku…, ovšem pokud jste dostala také pytlíček – to vypadá na box Moje mateřství🙂 Zřejmě vám tedy sestřička dala oba boxy najednou. Další box – Já a moje miminko dostávají maminky až v porodnici, tak se o něj připomeňte! Děkujeme a přejeme krásné léto a zdravé miminko!💕👍

   1. Eva Š.

    Dobrý den,
    právě, ze jsem obdržela jen pytlicek, kde bylo vše 🤷🏻‍♀️ Každopádně děkuji a i vám všem přeji krasne léto ☺️🌞

 67. Val.kýra

  Dobrý den,
  29. 3. 2019 sem si rezervovala balíček Moje mateřství, když sem se ptala sestřičky na baliček, tak pry ještě nedošel, chtěla bych se zeptat kdy jej mohu očekávat? balíček měl byt zaslat do téhle ordinace : MUDr. Ondrušová Věra, Poliklinika Zahradníkova; Zahradníkova 2/8, Brno, Děkuji Kollárová

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Zuzano, balíčky a i jejich obsah se mohou lišit – upozorňujeme na to i na našich stránkách. Ne vždy se nám podaří “naplnit” papírový box, potom tedy balíme do sáčků, ale vždy se snažíme, aby balíček každou maminku potěšil😉🙂💕

   1. Hana H.

    Moc děkuji 🙂

 68. Terka

  Dobrý den, píšu již po třetí… Asi se v tom nevyznám ale nemohu najít ani jeden svůj komentář…. Potřebovala bych vědět kde si můžu vyzvednout balíček ..rezervoval jsem si ho někdy před 20 tt a nějak nevim kam …. Předem děkuji za odpověď s pozdravem Pawlasová Tereza

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Terko, tak již potřetí…😉
   Dobrý den, Terezo, váš balíček bude teď od 1.6. připraven na této adrese:
   RC Kašpárek, Mělník, Na Vyhlídce 18, 27601, Jana Grossová (777556015)
   Děkujeme💕🙂

   1. Terka

    Mockrát děkuji za odpověď 😊 již se těším na balíček.
    Přeji Vám krásný den.
    S pozdravem Pawlasová Tereza

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Romano, váš balíček je již nyní připraven:
   MUDr. Hába Stanislav, Gynekologická ambulance; Svatopluka Čecha 972, Kroměříž
   Datum od kdy bude balíček připraven 31.05.2019
   Balíček prosím nebude přímo na vaše jméno, ptejte se obecně na box Moje mateřství od Happy baby, děkuji.

 69. Yveta R.

  Vyzvedávala jsem si balíček teď ve čtvrtek. Podle videa co jsem viděla na vašem webu mi tam chybí všechny vzorecky co jste ukazovali, flaška pro mimčo, cepicka…
  A nejlepší je, že nemůžu využít žádný slevovy kupon, protože všechny v mém balíčku končí k datu 31.12.2018
  Takže balíček pro mě naprosto zbytečný

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Yveto, je nám líto, že jste dostala balíček, ze kterého jste zklamaná😕 Určitě není v pořádku to, že kupony jsou propadlé, prosím, napište mi na email online@happybaby.cz vaši korespondenční adresu a kupony vám pošleme nové /platné. Děkuji a omlouváme se. Ohledně složení balíčku – vždy upozorňujeme na to, že složení našich boxů se neustále mění a proto se jejich obsah může lišit oproti videu na webu…naše balíčky rozdáváme maminkám zdarma a je nám líto, že vás vůbec nic z něj nepotěšilo…přesto děkujeme za váš příspěvek.

 70. Gabriela S.

  Dobry den, rezervovala jsem si balicek na webu dle navodu. Prisel mail s informaci ze si balicek mam vyzvednout u sveho gynekologa. Ovsem kdyz jsem se na balicek ptala, sestra mi odpovedela ze zadny balicky ji nechodi jen ty prvni (moje tehotenstvi) a ze nejsem prvni kdo se na balicek pta. Muzu se opatat jak to teda je? Dekuji

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Gábino, prověříme tuto ordinaci, jestli mají i dostatek balíčků Moje mateřství a ozveme se vám. Jinak balíčky nejsou na jména maminek, ptejte se tedy obecně na box Moje mateřství (Moje těhotenství ve 3. měsíci – desky) a někdy se nám také stává, že v ordinaci dají oba balíčky najednou již na začátku těhotenství a maminky pak v 6. měsíci ještě čekají na další box, který už možná ale dostaly…děkuji a prověříme😉👍

   1. Gabriela S.

    Opravdu jsem dostala jen moje tehotenstvi balicek. A balicky moje materstvi pry sestra nedoatava nikdy. Prijde mi to zvlastni ze by jedny mela a druhe ne…Budu cekat na odpoved kde si tedy opravdu mam balicek mohi vyzvednout. Zatim dekuji.

   2. maminka Magda

    Dobrý den, Gábino, předala jsem na kolegyni Hanku – prověří ordinaci a ozve se vám přímo na email, děkuji.

 71. Veronika Č.

  Dobrý den,
  právě jsem si zažádala o box Moje mateřství, bylo mi totiž divné, že jsem ho již dávno neobdržela a dnes když jsem se ptala sestřičky, tak mi oznámila, že tyto boxy vůbec neobdržely, pouze balíček Moje těhotenství. Jsem již ve 36. týdnu, tak se chci zeptat, jestli tento box ještě obdržím? Moje gynekoložka je MUDr. Alena Milotová z Chomutova.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Veroniko, kolegyně zjišťovala stav balíčků u vaší doktorky – MUDr. Milotová bere naše boxy společně s paní MUDr. Královou, která je ve vedlejší ordinaci, nedávno jsme jim posílali nové boxy, takže zásoby by mít měly🙂Děkujeme

   1. Veronika Č.

    Dobrý den, děkuji za odpověď, ale jak jsem psala, tak jsem byla u doktorky 30.5. a ptala se sestřičky na box Moje mateřství a ta mi právě oznámila, že žádné boxy nemají a ani žádné nedostali. Jak to tedy je? Děkuji za odpověď

   2. maminka Magda

    Dobrý den, Veroniko, jak jsem vám psala..boxy jsme posílali, ale paní MUDr. Milotová bere společně s paní MUDr. Královou, která má ordinaci vedle. Vypadá to tedy, že boxy zůstaly u paní Králové..zkuste tedy požádat přímo tam, děkujeme😉👍💕

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Marcelo, váš balíček čeká:
   Rodinné centrum Heřmánek, Olomouc, Náves Svobody 41, 77900, Marie Veselá (736783629)
   Datum od kdy bude balíček připraven 24.04.2019
   Datum do kdy bude balíček připraven 28.05.2019
   Balíček nebude přímo na vaše jméno, ptejte se obecně na box Moje mateřství, děkuji. Předem můžete na RC zavolat ohledně otevírací doby🙂

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Jani, zřejmě už jste ale v 5. měsíci, balíček si můžete vyzvednout:
   MUDr. Vrkoč Ivo, Praktický lékař gynekolog; Klášterní 117/2, Liberec
   Datum od kdy bude balíček připraven 29.05.2019

   Upozorňujeme maminky, že balíčky nejsou na konkrétní jméno, ptejte se obecně na box Moje mateřství, děkujeme😉👍

 72. Alena S.

  Dobry den chtela bych se zeptat jestli se to posílá i na pobočky protoze ve vyhledavani jsem svou pani doktorku nenasla ale razitko pro registraci mma prave u dr Vančury jestli musim tam pro balicek nebo tam kde chodim k pani doktorce dekuji

  1. maminka Magda

   Dobrý den, balíček jste si objednávala na tuto adresu a bude tam až koncem července:
   MDC Maják, Tanvald, U školky 579, 46841, Věra Černá (723573080)
   Datum od kdy bude balíček připraven 29.07.2019
   Děkujeme a hezký den🙂🍀

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Aleno, balíček pro vás by měl být již na místě, zkuste se na něj při další návštěvě zeptat:
   MUDr. Polová Andrea, Praktický lékař gynekolog; Dr. Vančury 1289, Frýdek-Místek
   Datum od kdy bude balíček připraven 17.05.2019
   Ptejte se prosím obecně na box Moje mateřství, balíčky neposíláme na jména maminek, děkuji🙂👍💕

   1. Lucia K.

    Ano, neuvedomila som si,ze to je zvlášť. A teraz mi nejde uz tento komentar napisat na slovensku stranku. Mohli by ste ich kontaktovat, ci by mi vedeli zistit,kde balik je. Dakujem

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Sabino, váš balíček bude připraven cca za 14 dní:
   Centrum pro rodinu Knoflíček, Dubňany, Nádražní 1690, 69603, Hanka Vašíčková (777568246)
   Datum od kdy bude balíček připraven 17.06.2019
   Upozorňuji, že box nebude přímo na vaše jméno, ptejte se obecně na box Moje mateřství od Happy baby, děkujeme💕🙂

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Ivano, váš balíček by měl být od minulého týdne na této adrese:
   Mateřské centrum Hvězdička, Benešov, Masarykovo nám.1 – budova piaristické koleje, Škorpová Blanka (731197930)
   Datum od kdy bude balíček připraven 25.05.2019
   Zkuste případně předem telefonicky ověřit, kdy se tam můžete zastavit, balíček nebude přímo na vaše jméno – ptejte se na box Moje mateřství od Happy baby, děkujeme🙂💕

  1. maminka Magda

   Dobrý den, balíček jste si objednávala k:
   MUDr. Hrdina Jiří, Nemocnice; Žďárská 610, Nové Město na Moravě
   Datum od kdy bude balíček připraven 18.05.2019
   Balíček nebude přímo na vaše jméno, ptejte se při další návštěvě na box Moje mateřství od Happy baby, děkujeme.

 73. Kateřina D.

  Dobrý den,

  dostala jsem balíček,, Moje mateřství ” a bohužel jsem zjistila, že to obsahuje slevové kupony, které mají platnost do 31.3.2019.
  Tento balíček jsem dostala dne 16.5.2019. Musela jsem čekat než k paní doktorce dorazí další balíčky z důvodu že jim došli.

  Rada bych to využila, ale bohužel se mi nedaří uplatnit slevu z kuponu z důvodu prošlé expirace.

  Předem děkuji za Vaši odpověď

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Patricie, pro těhotné maminky máme dva balíček – Moje těhotenství ve 3. měsíci a Moje mateřství v 6.měsíci. Někdy ordinace dají oba balíčky najednou – maminky to pak mají za jeden a nastává zmatek. Podívejte se prosím na naše stránky, všechny boxy tam jsou uvedeny, určitě poznáte, který se k vám tedy dostal. Třetí balíček je Já a moje miminko a ten maminky dostanou až v porodnici.

 74. Ivet

  Dobrý den,
  rezervovala jsem si box už několik týdnů zpětně a od paní dr. jsem bohužel box ještě stále neobdržela, ani žádný email o vyzvednutí mi nepřišel 🙁 můžete to, prosím, prověřit? Moc děkuji.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Ivet, váš balíček by u lékařky již být měl – prosím, nebude přímo na vaše jméno, ptejte se obecně na box Moje mateřství od Happy baby:
   MUDr. Remešová Dagmar, Ordinace odborného lékaře gynekologa; B. Němcové 349, Skuteč
   Datum od kdy bude balíček připraven 12.05.2019
   Děkujeme

 75. Lucie S.

  Dobrý den, box jsem měla mít u paní doktorky Turkové od 17.5. k vyzvednutí. Byla jsem si pro box a bylo mi sděleno, že do ordinace přišly pouze balíčky moje tehotenetví, ale box moje mateřství bohužel žádný nepřišel.

 76. Kateřina P.

  Dobrý den, rezervovala jsem si před chvílí balíček Moje mateřství, dřív mi to prostě nešlo a ani u své gynekoložky mi nic nedali (MUDr. Mátlová Marie). Nyní jsem zadala výdejní místo v Brně-Husovicích, akorát jsem tedy momentálně už v 9. měsíci těhotenství 😊. Je to problém? Mohu si balíček i tak vyzvednout? Děkuji za odpověď 😊. K. P.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, pokud jste si ho tam rezervovala, tak si ho tam i vyzvedněte👍😉 Sice už je to později, ale snad ještě všechny vzorky a slevové kupony využijete🙂V porodnici se pak ptejte na balíček Já a moje miminko👣💕 Nicméně paní MUDr. Mátlová s námi spolupracuje a balíčků by měla mít v tuto chvíli dostatek – ptala jste se u ní na boxík? Boxy nejsou na jména maminek…děkujeme a hezký den.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Ireno, balíčky maminky dostávají od lékařů, kteří s námi spolupracují (měly by je dostat automaticky ve 3. a 6. měsíci těhotenství, ale někdy je dobré se o něj připomenout – mohou zapomenout a jejich prioritou je postarat se hlavně o vás a vaše miminko, takže to naprosto chápeme😉). Box Moje mateřství si lze také rezervovat na stránkách http://www.chcisvujbox.cz 🙂👍

 77. Vendula B.

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli zásoby boxů u lékařů doplňujete průběžně nebo si o to musí ordinace zažádat. Rezervovala jsem si balíček “Moje mateřství” a 11.4. mi od vás přišel i potvrzovací mail, že bude nachystaný. Vím, že nejsou na konkrétní jméno, ale když jsem šla na další kontrolu začátkem května, tak boxy neměli vůbec. Mám si ho rezervovat znovu nebo čekat, jestli už příště budou? Jedná se o G-centrum Olomouc. Předem děkuji za odpověď, Vendula

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Vendulo, boxy se doplňují průběžně a nebo si i ordinace mohou sami zavolat, že jim boxy docházejí. G centrum Olomouc s námi teď aktuálně přestalo spolupracovat – omlouváme se. Prosím, objednejte si box znovu na Centrum pohybu – Sokolská 7, Olomouc. Je to naše výdejní místo, takže je možné box objednat a vyzvednout tam. Omlouváme se za komplikace, někdy nám ordinace balíčky odmítají s tím, že je to pro ně zátěž😕

   1. Vendula B.

    Děkuji za info 🙂

   1. Aneta J.

    Skoda jen ze slevove poukazy propadly uz v breznu ☹️

   2. maminka Magda

    Dobrý den, Aneto, dostala jste v boxu propadlé kupony? Prosím, pošlete mi na email online@happybaby.cz vaše poštovní adresu a pošleme vám kupony nové, omlouváme se. Děkuji

 78. Michala Č.

  Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat, kdy si budu moct vyzvednout balíček moje mateřství u paní MUDr. Šťastné, Č. Kamenice? U paní doktorky, tento balíček nebyl a ani mi nepřišel email, že by byl připraven k vyzvednutí. Pouze v potvrzovacím emailu o rezervaci balíčku, je psáno, že si mohu balíček vyzvednout kdykoliv od pátého měsíce, a ještě jej nemám. Předem děkuji za odpověď a přeji hezký den

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Michalo, tak jak píšeme v potvrzovacím emailu, balíček je opravdu možné od 5. měsíce vyzvednout. Upozorňujeme, že balíčky nejsou na jména maminek – jedná se obecně o boxy Moje mateřství (Prenatal box) od Happy baby. Vaše lékařka by naše boxy mít měla, stačí se tedy jen o něj přihlásit. V případě dalších dotazů jsme vám k dispozici, děkujeme😉💕🍀

  1. maminka Magda

   Dobrý den, váš balíček je připraven:
   Studio pro ženy, Praha 1, Vodičkova 20, 11000, Magda Mikulandová (602471208)
   Datum od kdy bude balíček připraven: 01.05.2019

   Pro balíček se tedy můžete zastavit (balíček nebude přímo na vaše jméno,ptejte se obecně na box Moje mateřství). Předem si prosím ověřte otevírací dobu – viz telefonní kontakt, děkujeme🙂

 79. veronika.vokurkova@email.cz

  Dobrý den! Chtěla jsem se zeptat. Muj doktor není v seznamu tak my to nabídlo vyzvednutí v Centrum pohybu Olomouc. Dají my sami vědět ? Nebo se tam mám jít sama poptat ? Když tak za jak dlouho se mám zájímat 🙂 Děkuji za odpověď

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Veroniko, po rezervaci balíčku by vám měl přijít potvrzovací email s informacemi o vyzvednutí – podívejte se prosím i do spamů!
   Váš balíček by měl být připraven od pondělí 20.5. na tomto místě:Centrum pohybu, Olomouc, Purkyňova 42, 77900, Pavla Königová (721 612 780). Než se tam vydáte, tak pro jistotu můžete zavolat – sami vás kontaktovat nebudou. Upozorňujeme, že balíčky nejsou přímo na jméno maminky, ptejte se proto na box Moje mateřství obecně. Děkujeme a hezký den 🙂🍀

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Jano, a ptala jste se prosím na balíček? Balíčky u lékařů nejsou přímo na jméno maminek, jedná se obecně o box Moje mateřství. Nicméně po rezervaci boxu vám měl přijít email s informacemi ohledně vyzvednutí – zkontrolujte prosím také spamy! Zkuste se na box u lékařky zeptat, já prověřím stav zásob a dám vám vědět, děkuji.

   1. Jana D.

    Dobry den, dekuji moc 😍🤗💞

 80. Petronela L.

  Dobrý deň, dnes aom si vyzdvihla v Neratoviciach balíček happy baby, ale pani mi omylom vydala Ja a moje miminko a mala som správne dostať ešte len Moje mateřství. Mám sa obrátiť na tú pani? Alebo ako to mám vyriešiť?
  Ďakujem

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Michaelo, kontrola jste prosím také spamy? Nicméně balíček by vaše lékařka mít měla, zkuste si o něj při další návštěvě říct – nebude přímo na vaše jméno, ptejte se na box Moje mateřství. Děkujeme🙂

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Marie, vzorky a věci v balíčku jsou určené pro těhotné maminky a pokud jste již porodila, možná by vám byl již balíček k ničemu…😕 Není zvykem balíčky dávat zpětně, ačkoliv jsou balíčky pro maminky zdarma, ale případně se prosím obraťte na kolegyni Hanku, jestli je to ještě možné:hana.dolezalova@happybaby.cz. Děkuji a hezký den🙂🍀

 81. Aliska M.

  Chtěla jsem se zeptat, proč máte dva druhy balíčků Moje mateřství? Všechny maminky by měli mít stejné balíčky. Neberte to nijak zle, ale přijde mi, že do papírové krabice se vejde více věcí než do igelitového pytlíku. A i ta krabice vypadá vzhledově lépe. Děkuji za odpověď

  1. maminka Magda

   Dobrý den, balíčky jsou baleny podle toho, jak se nám je podaří “naplnit”. Složení našich boxů se neustále mění, podle regionů, podle ročního období a nebo podle toho, jak se nám podaří získat produkty od našich partnerů. Proro jsme sáhli po dvou variantách boxů – plastový sáček se vzorky, slevovými kupony a letáky a nebo papírový box. Ano, krabice vypadá vzhledově lépe a maminky ji pak často využívají na doklady a upomínkové předměty miminek. Pokud se nám ale nepodaří v některých částech ČR boxy naplnit tak, abychom je dali do papírových boxů, dáváme je do sáčků. Boxy připravujeme pro maminky zdarma a jsme rádi, že každé mamince můžeme udělat radost – ať už se jedná o sáček nebo o papírový box. Myslím, že každá maličkost v tomto období potěší🙂💕

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Veroniko, váš balíček by měl být již připravený:
   MUDr. Šedivý Jiří, Gynekologická ambulance; Zahradní 49, Kolín
   Datum od kdy bude balíček připraven: 07.05.2019
   Zkuste se tedy při další návštěvě o balíček připomenout – pozor, nebude přímo na vaše jméno! Děkujeme😉💕

   1. Veronika Z.

    Dobrý den, děkuji. Tento balíček je pouze na registraci, nebo ho mohu dostat automaticky? Uz jsem od nich dostala jeden pytlik, ale uz je to měsíc, tak abych po nic nechtěla něco, co uz mám. Ještě jednou děkuji.

   2. maminka Magda

    Dobrý den, Veroniko, pokud s námi lékaři spolupracují, dávají naše balíčky automaticky (tedy ve většině případů by to tak mělo být!). Pokud jste od nich již balíček dostala, tak je zbytečné žádat o nový – pro každou maminku je pouze jeden balíček (někdy se může jednat o sáček – to je váš případ, někdy se jedná o papírový box, složení balíčků se neustále mění a aktualizuje, tudíž pokaždé může být jinak baleno – podle toho, jak se nám podaří získat produkty od našich partnerů). Děkujeme 🙂🍀

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Silvia, váš balíček by měl být u vašeho lékaře už dávno k dispozici – ptala jste se na něj prosím?
   MUDr. Jarkovský Ivan, Gynekologická ordinace; Hostinského 1533/4, Praha 5
   Balíček nebude přímo na vaše jméno, ptejte se prosím obecně na box Moje mateřství, děkujeme🙂

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Veroniko, na balíček je ještě brzy, bude připraven až koncem června:
   MUDr. Klatovský Bohumil; Náměstí Trčků z Lípy 23/nám TGM, Světlá nad Sázavou
   Datum od kdy bude balíček připraven 24.06.2019

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Michaelo, je možné, že zpráva spadla do spamu – kontrolovala jste? Každopádně váš balíček je připraven k vyzvednutí:
   Centrum Aperta-pro děti a rodiče, Břeclav, SNP 60, 69006, Jana Bravencová (777888298)
   Balíček nebude přímo na vaše jméno, ptejte se na box Moje mateřství od Happy baby, děkujeme.

 82. Martina M.

  Dobrý den, pomocí Vaší stránky jsem si zažádala o balíček. Chtěla jsem se zeptat jestli děláte rozdíl mezi maminkami které čekají jedno a vícerčata? Jelikož se jedná o balíček se vzorky, počítám s tím, že jsou po jednom kuse, ale každému miminku může sednout něco jiného. A u dvojčat nevím, kterému co dát. Děkuji za odpověď Martina

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Martino, balíčky pro maminky dáváme zdarma a rozdíl mezi maminky neděláme…chápu, že čekáte dvojčátka, ale jedná se vždy jen o vzorky, tak věřím, že vystačí pro obě miminka😉Zapojte se na našich stránkách i do soutěží a testování – ceny jsou myslím zajímavé😉👍

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Šárko, měl vám přijít potvrzovací email s informacemi o vyzvednutí balíčku, nicméně váš box by měl být již připraven:
   Mateřské centrum Máj, České Budějovice, A.Barcala 1791, 37005, Jitka Plojharová (720252816)
   Datum od kdy bude balíček připraven 05.05.2019
   Balíček nebude přímo na vaše jméno, ptejte se obecně o box Moje mateřství od Happy baby. Děkujeme🙂👍

 83. naquetta

  Dobrý den, moc se omlouvám za hlopý dotaz ale je možné získat balíček Moje mateřství či Já a moje miminko, když jsem adoptivní maminka a neprošla jsem ani těhotenstvím ani porodem?? Předem děkuji za opověd Andrea

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Terezo, měl by vám přijít potvrzovací email s informacemi, kdy bude balíček nachystaný /zkontrolujte prosím i spamy!
   Jinak váš balíček už by měl být od 30.4. u lékaře – zkuste se na něj při další návštěvě prosím zeptat – balíček nebude přímo na vaše jméno, ptejte se obecně na box Moje mateřství.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Renato, obávám se, že rezervace asi neproběhla v pořádku /pokud jste tedy rezervaci prováděla z této emailové adresy. Nevidím tu u vás žádnou rezervaci..zkuste to prosím znovu, děkuji. Pak by vám měl přijít potvrzovací email s informacemi o vyzvednutí balíčku – často tyto maily padají do spamu, zkontrolujte prosím i spamy. Děkuji a případně se ozvěte!

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Veroniko, pokud jste si jistá,že váš lékař s námi nespolupracuje, rezervujte si box na stránkách http://www.chcisvujbox.cz. Po vyplnění formuláře zadejte u lékaře možnost (zcela dole) MŮJ GYNEKOLOG NENÍ V SEZNAMU, poté napište na řádek město – tedy HK a nabídnou se vám všechna místa, kde je možné balíček vyzvednout – je tam tuším 6 center. Děkujeme za zájem o naše produkty!😉👍💕

 84. Nikolw S.

  Dobrý den, zítra bych si s přítelem chtěla zajet do Ostravy do lotosu vyzvednout balíček. Ale jsem navazkach, když jsem se zde dočetla že tam dávají prošlé balíčky a i zklamání z nich. Chtěla bych se tedy zeptat jestli už se to nějak vyřešilo abych pak nejela zbytečně a navíc byla zklamaná. Děkuji a přeji hezký 1.Maj

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Nikolo, ano, máte pravdu, s tímto centrem jsme aktuálně přestali také spolupracovat. Prosím tedy o trpělivost, hledáme v Ostravě nové výdejní místo! Děkujeme za pochopení a případně napište na kolegyni Hanku, která vás prozatím odkáže na jiné výdejní místo – hana.dolezalova@happybaby.cz. Děkuji vám za pochopení.

   1. Jana H.

    Dobrý den, ano rezervováno přes vyplnění formuláře a přišel mi také potvrzující e-mail, tak zda bude stačit k vyzvednutí ten nebo je ještě nutné něco doplnit.

   2. maminka Magda

    Dobrý den, Jano, stačí tento email😉👍

 85. Markéta H.

  Dobrý den, byla jsem si vyzvednout rezervovaný balíček Moje mateřství v Centrum Lotus. Velmi mne překvapilo, že se nejednalo o daný kufřík, který zde propagujete. Dostala jsem pouze malý balíček, který obsahoval prošlou kojeneckou vodu, dětskou plenu a kapesníčky. Opravdu mne mrzí, že zde propagujete něco, co nakonec neobdržíme…

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Markéto, je nám líto, že se vám dostal do rukou prošlý balíček😕 Už několikrát jsme o tom tady mluvili, že bohužel nedokážeme ovlivnit, jak které balíčky se maminkám rozdají…ordinace naskladňují balíčky nové, ty rozdají a ty staré nakonec propadnou…😕 Co se týče složení balíčku – neustále se mění /podle regionů, podle ročního období apod./, na našich stránkách na to upozorňujeme, že jednotlivé balíčky se mohou lišit. Nicméně prosím, pokud napíšete kolegyni Hance na email hana.dolezalova@happybaby.cz, určitě se s ní domluvíte, jak získat nový balíček, kde nebudou vzorky po expiraci. Děkujeme moc za pochopení!

   1. maminka Magda

    Dobrý den, Ivo, děkujeme za upozornění – problém s prošlými balíčky nás velice trápí a stále se nám objevují…je nám líto, že právě i vy jste jej dostala😕 Nicméně předám váš email na kolegyni Hanku a ozve se vám, kde je možné si vyzvednou nový balíček, děkujeme za pochopení.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Kateřino, nevím, odkud pan MUDr. Střecha je (prosím o uvedení města), ale pokud jste jej v seznamu nenašla, tak zřejmě ne. Určitě ale máme vždy poblíž nějaká další výdejní místa pro naše balíčky 🙂😉

 86. Martina C.

  DIBRY DEN,jsem krátce po porodu,q v těhotenství v tehotenstvi jsem vyplnovala na chcisvuj box box materstvi a box téhotenstvi,sestricka u dr. Rikala,ze na moje jmeno tan nic nemaji.tak jsem stale cekala a nic.je možné i jeste nekde vyzvednout,ooor. Mam to vyplnovat znova?martina Jicin,chudobovamartina4@seznam.cz

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Martino, vy už jste ale po porodu že ano? Jak všude píšeme, balíčky nechodí do ordinací přímo na jméno maminek, ale jedná se obecně o balíčky Happy baby – Moje těhotenství nebo Moje mateřství. Myslím, že teď už jsou pro vás balíčky zbytečné – první box obsahuje těhotenskou průkazku, vzorečky a publikaci, druhý také věci pro těhotné maminky, tudíž byste už asi ani nevyužila😕 Zkuste se na našich stránkách zapojit do testování a do soutěží o hezké ceny😉🍀👍

 87. Petra L.

  Dobrý den,
  moc mě mrzí, že se o balíčku Moje mateřství dozvídám pozdě. Nevšimla jsem si toho na stránkách. První balíček jsem dostala automaticky u mé paní gynekoložky a pak až v porodnici kufřík. U obou jsem byla mile překvapená. Malý se narodil teď v březnu 2019. Zpětně asi balíček nelze poslat že? 🙂

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Petro, zpětně už bohužel ne, pokud jste po porodu 😕 Nicméně jsme rádi, že vás ostatní dva balíčky potěšily 💕 Zkuste se na našich stránkách zapojit také do testování a soutěží o zajímavé ceny😉🍀 Teď je tam toho opravdu hodně…

 88. Gabriela K.

  Dobrý den,
  registrovala jsem se již během února na Vašich stránkách o získání balíčku Moje těhotenství. Bohužel mě stále nikdo neinformoval, že bych si měla balíček na výdejním místě vyzvednout. Zkusila jsem formulář znovu vyplnit, jen bohužel již nesplňuji podmínku do 20 tt.
  Děkuji za odpověď

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Gabrielo, potvrzovací emaily bohužel často padají do spamu – zkuste ho najít možná ještě tam…
   Nicméně váš balíček Moje mateřství by měl být v centru Klíček připraven:
   Rodinné centrum Klíček, Unhosť, Pražská 26, 27351, Denisa Miketová (775449613)
   Datum od kdy bude balíček připraven: 27.04.2019
   Balíček nebude přímo na vaše jméno, jedná se obecně o box Moje mateřství od Happy baby, děkujeme a snad vás potěší😉🍀

 89. Dominika

  Dobrý den, ordinace MUDr. Vrkoče v Liberci u Vás zřejmě registrována být nechce. Sestřička mě dnes seřvala, že nejsou zásilková služba, že žádné balíčky skladovat nebudou a když jí něco takového přijde, tak to prostě dá do čekárny, aby si to rozebral kdo chce. Pokud by bylo možné balíček znovu objednat a vyzvednout jiným způsobem, dejte mi prosím vědět. Děkuji. 🙂

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Dominiko, děkujeme za vaši reakci, bohužel se s tímto přístupem taky setkáváme a ne všechny ordinace a sestřičky jsou ochotny naše balíčky maminkám ZDARMA předávat:-( V Liberci se prosím můžete obrátit na toto výdejní místo:
   Aimee Capability s.r.o.
   Andrea Lorenz
   Ještědská 406
   460 08
   tel. 725 406 152
   Toto místo je poměrně nové jako výdejní v Liberci, prosím, kontaktujte je telefonicky, na stránkách http://www.chcisvujbox.cz jej ještě nenajdete. Děkujeme za pochopení.

   1. Dominika

    Moc děkuji za odpověď, Magdo, na výdejní místo se určitě obrátím. 🙂 Hezký den.

   2. maminka Magda

    Rádo se stalo, jsme tu pro vás💕😉

 90. Lenka N.

  Dobrý den, děkuji za odpověď. Využiji tedy rezervaci Vámi uvedené výdejní místo v Liberci –Aimee Capability s.r.o.
  Mám tedy jen dotaz, zda si balíček musím znovu rezervovat přes tyto stránky, protože ve výběru výdejových míst jsem ho nenašla.
  Nebo postačí když se s paní telefonicky domluvím a zarezervuji si ho u ní?
  Děkuji.

 91. Ivana

  Dobrý den, děkuji za odpověď, u svého gynekologa jsem obdržela balíček – Dárkový balíček Moje těhotenství – kde jsem se dozvěděla že si mohu balíček Happy Baby – Moje mateřství získat. Poté jsem postupovala podle postupu uvedeném v letáčku. Sestřička u pana gynekologa říkala že jste ji volaly a zjišťovali stav ale má za to že se jedná o balíčky Moje těhotenství, kterých má ještě spoustu. Já se dotazovala přímo na balíček Moje Mateřství a na to mi sestra odpověděla že jim je nikdy neposíláte, že vždy dostanou jen ty první balíčky moje těhotenství.
  Děkuji

 92. Ivana

  Dobrý večer, dne 27.3jsem vám odeslala dotaz o mnou zamluveném balíčku. Odpověď byla ze me budete kontaktovat pre email. Do dnešního dne mi nedorazil žádný email a kontroluji i spam. Včera jsem měla kontrolu u svého Gynekologa ve 30tt a při dotazu na sestřičku zda balíček dorazil mi sdělila že jim nikdy balíčky nedorazí, a ze nejsem jediná. Maminka co se ptá, mají pouze ty první baličky a to je prý všechno. Tudíž můj dotaz zní kde nastala chyba a zda je možné zaslat balíček přímo na adresu? Nebo zda je tento balíček vůbec k dispozici? Jak již jsem psala můj gynekolog je mezi vašimi spolupracujícími lékaři. Děkuji za vaší odpověď.

  1. maminka Magda

   Dobrý večer, Ivano, 28.3. jsme prověřovali stav balíčků u vašeho lékaře a zásobu balíčků měl. Prověříme tedy ještě jednou. Jen maminky vždy upozorňujeme, že balíček není na jméno – jedná se obecně o balíček Moje mateřství, někdy se také stává, že lékaři dají maminkách balíček Moje těhotenství a Moje mateřství najednou a maminky pak netuší, že už dostaly balíčky oba… Nicméně prověříme a budeme vás informovat, děkuji za pochopení.

 93. Lenka N.

  Dobrý den,
  30.1.2019 jsem se zaregistrovala na Vašich stránkách, zarezervovala jsem si balíček Happy Baby – Moje mateřství. Jelikož můj gynekolog (Mudr. Mrázková Frýdlant) není na Vašem seznamu, jsem od Liberce, kde jsem nenašla žádné výdejní místo, tak jsem hledala jinou alternativu. Tím byl Hradec, kde pracuje má sestra.
  Zvolila jsem výdejní místo:
  – Happy Life Pilates, Hradec Králové, Velké náměstí 148, 50003, Soňa Šplíchalová (702010039).
  Poté co jsem se dostala do 5. měsíce těhotenství, jsem sestru poprosila, aby mi balíček na dané adrese vyzvedla. Tam jí ale paní sdělila, že žádné balíčky nevydává, že není první, kdo o něj žádá. Takže by stálo za aktualizaci míst, kde se Vaše balíčky vydávají.
  Poté jsem o balíček zažádala znovu, ale vybrala jsem jiné místo:
  Fitness Violeta, Hradec Králové.
  Chci se tedy zeptat, zda mám čekat informativní email, o možnosti vyzvednutí. Zda je toto místo aktuálním výdejním místem.
  Děkuji.
  Pěkný den
  Mgr. Němečková

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Lenko, ano, máte pravdu, Happy life Pilates s námi přestalo spolupracovat. Výdejní místa na stránkách aktualizujeme, nicméně toto je poměrně nová informace, omlouváme se za komplikace. Fitness Violeta je stále na našem seznamu, nicméně vás můžu odkázat i na nové výdejní místo v Liberci –
   Aimee Capability s.r.o.
   Andrea Lorenz
   Ještědská 406
   tel.725 406 152
   Jedna maminka mě už informovala, že paní je velice příjemná a výdej balíčku proběhl naprosto podle domluvy. Zkuste si tedy balíček rezervovat zde a předem doporučuji zavolat pro ověření pracovní doby. Děkujeme a snad se k vám balíček brzy dostane🙂😉

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Petro, pokud jste balíček získala od svého lékaře, můžete se na druhý balíček u něj zeptat😉 Každopádně se můžete těšit na balíček Já a moje miminko po porodu, který se vám už blíží💕👶👣

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Lucie, jak píšeme v článku u podmínek testování, vybrané maminky budou kontaktovány nejpozději do 31.5.Jakmile se s nimi spojíme, budou informované i o termínu vyzvednutí balíčku. Děkujeme za váš zájem o testování a držíme palce😉

   1. maminka Magda

    Dobrý den, Martino, naše balíčky se neustále mění podle získaných nových produktů, vzorků, slevových kuponů apod. Stejně tak se mění i podle regionu nebo ročního období. Na našich stránkách proto uvádíme obě možnosti, jak může balíček Moje mateřství vypadat, ale nikdy dopředu nevíme, ke které mamince se jaký box přesně dostane. Všechny balíčky připravujeme pro maminky zdarma s co největší péčí a láskou a je i v našem zájmu je připravit vždy co “nejplnější” a zajímavé. Rozdíl v nich tedy v podstatě není žádný – oba boxy se jmenují Moje mateřství, ale záleží na jejich složení a podle toho jsou buď v sáčku nebo boxu.

   2. Martina B.

    je to skoda že se to liší na zavislosti podle regionu. kamaradky tehulky jedna dostala krabici kde bylo spoustu krasnych veci a druha sacek s vodou a letaky, takze ji to bylo lito cemuz se nedivim.

   3. maminka Magda

    Dobrý den, bohužel jsme závislí na našich dodavatelích, proto se balíčky liší, ale věřte mi, snažíme se je dělat co “nejplnější”😉💕

   1. Martina B.

    dobrý den pokud jste neposlali novou varku behem 14 dnu, tak overeno to mam 🙂 sestra mi rekla ze nejsou a nebudou, že mam smulu 🙂

   2. maminka Magda

    Dobrý den, Martino, ano, tak máte pravdu, toto centrum s námi přestalo spolupracovat, čily balíčky tam už opravdu mít nebudou. V Olomouci ale máme další dvě výdejní místa – box si tedy můžete rezervovat na stránkách http://www.chcisvujbox.cz, vyberte možnost, že váš gynekolog není v seznamu (úplně dole),poté zadejte město Olomouc a centra se vám nabídnou. Tam si můžete balíček vyzvednout, děkujeme🙂

   3. Martina B.

    dekuji za informaci kdyz si tedy zadam jine vydejní místo tak vy mi balícek poslete? budu tedy vedet ze se jedna o kartonový box a ne o sacek s vodou? at nebeham po olomouci zbytecne. přerov asi v nabídce není ze?

   4. maminka Magda

    Dobrý den, Martino, v Přerově máme také cca 6 ordinací, pokud si budete balíček objednávat na http://www.chcisvujbox.cz, zadejte Přerov a výdejní místa/ordinace se vám nabídkou. O jaký box se konkrétně jedná vám nedokážu říct – jak i informujeme na našich stránkách, složení boxů se často liší podle regioná a také i podle ročního období. Děkujeme za pochopení.

   5. Martina B.

    dobrý den to si muzu vyzvednout i u cizího gynekologa?

   6. maminka Magda

    Dobrý den, u cizího gynekologa ne, ale pokud váš lékař není na seznamu, můžete si ho vyzvednout na výdejní místě – což jsou většinou mateřská centra, rodinná centra apod.

   7. Martina B.

    dobrý den už si nevím rady, v přerově žádná výdejní místa kromě cizích gynekologu nejsou, v olomouci jsou pouze dve kdy jedno je uplne z ruky a na druhe do POMADOLU jsem si rezervovala balíček ale nepřišel mi žádný mail:(

   8. maminka Magda

    Dobrý den, Martino, ano, vidím, že rezervace do Pomadolu je platná a váš balíček by tam měl být připraven. Balíček nebude na vaše jméno – ptejte se na balíček Moje mateřství od Happy baby prosím! Potvrzovací email mohl spadnout do spamu – podívejte se prosím. Zkusím vám ještě prověřit, zda mají balíčky opravdu skladem, ať tam nejdete zbytečně…děkuji za pochopení a ozvu se vám, děkuji.

 94. Martina B.

  Dobrý den už jsem zde jednou psala ale nepřišla mi odpověď. Balíček jsem si rezervovala do g centra Olomouc. Nicméně mi bylo řečeno že mám smůlu že to není na jméno a balíčky nejsou a nebudou je to možné? Je možné získat balíček jinde?

  1. maminka Magda

   Dobrý den, balíčky u vaší lékařky MUDr. Adámkové jsme prověřovali 10.4. a zásobu balíčků měla. Prosím, balíček nebude přímo na vaše jméno, jedná se obecně o balíček Happy baby Moje mateřství. NEchám znovu prověřit u kolegyně Hanky a bude vás kontaktovat na email, děkuji.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, balíček jste si rezervovala na toto místo:
   Centrum Lotos, Ostrava, Na Jánské 11a, 71000, Kamila Pětvalská (605171782)
   Datum od kdy bude balíček připraven: 14.04.2019
   Datum do kdy bude balíček připraven: 02.06.2019

   Balíček nebude přímo na vaše jméno, jedná se o balíček Moje mateřství od Happy baby, děkujeme a můžete prověřit nejdříve i telefonicky, že balíčky mají, než se tam vydáte😉

  1. maminka Magda

   Dobrý den, váš balíček by měl být u vaší lékařky teď od 22.4., zkuste se tedy zeptat tento týden – pozor, balíček nebude přímo na vaše jméno, jedná se obecně o balíček Moje mateřství od Happy baby. Měl vám také příjít email s informacemi o datu vyzvednutí balíčku – dostala jste jej? Zkuste zkontrolovat i spamy, nicméně, balíček by měl být již na místě…Pokud by stále nebyl, nechám znovu prověřit, děkuji a krásný den 🙂🍀

   1. maminka Magda

    Dobrý den, nyní jsem od kolegyně dostala informaci, že jste prý už náš balíček u vaší lékařky dostala. Pokud s námi lékaři spolupracují, těhotné maminky dostávají balíčky většinou automaticky, aniž by si balíček musely rezervovat. Takže ten váš balíček, který jste už u doktorky dostala je ten stejný, který jste si rezervovala na našich stránkách ..někdy to maminky zmate🙂😉💕

   2. Anna N.

    Dobrý den, balíček jsem opravdu nedostala…..
    Pouze desky s kalendářem kde byla adresa pro objednání balíčku.

   3. maminka Magda

    Dobrý den, Aničko, podle popisu to vypadá, že jste tedy dostala jen balíček Moje těhotenství? Je to tak? A balíček Moje mateřství jste si objednávala přes stránky http://www.chcisvujbox.cz? Ptala jste se na něj u svého lékaře? Balíček nebude na vaše jméno…jedná se obecně o balíček Moje mateřství…děkuji.

   4. Anna N.

    Ano dostala jsem jen balíček Moje těhotenství a následně si na stránce objednala balíček Moje mateřství.
    Nic jsem nedostala a podle sestry ani žádný nepřišel. Přišli jen další balíčky Moje těhotenství.
    Vím že není na moje jméno.

   5. maminka Magda

    Dobrý večer, Anni, nechám tedy tuto ordinaci prověřit a zavezeme případně nové balíčky Moje mateřství. Kolegyně Hanka vás bude informovat, děkujeme😉👍💕

 95. Kateřina K.

  Dobrý den. Jsem z Teplic a měla bych zájem o balíček moje mateřství. Ale jsem již ve 28tt, nevadí? Bohužel můj gynekolog MUDr. Michal Lojka není partnerem Happy Baby a nenašla jsem ani někoho jiného z okolí Teplic. Dalo by se s tím tedy něco udělat? Děkuji

 96. Anko1

  Dobrý den , stejný problém jako s ostatními balíčky . Jsem z Litoměřic ( konkrétně Úštěka ) . Můj gynekolog není partnerem HappyBaby a tak nemá balíček v nabídce , ani jiný a nedá se k němu zaslat . Stejně tak se nedá žádný zaslat nikam na alternativní místo k vyzvednutí do Litoměřic . Jak balíčky tedy lze získat ? Děkuji

  1. maminka Magda

   Dobrý den, v Liberci se můžete prosím obrátit na toto místo:
   Aimee Capability s.r.o.
   Andrea Lorenz
   Ještědská 406
   tel.725 406 152
   Zkuste si tam předem zavolat a domluvit se na vyzvednutí balíčku, děkujeme.

 97. maminka Magda

  Dobrý den, Martino, smůlu určitě nemáte…pokud na jednotlivých místech balíčky dojdou, pošleme jim nové! Nechám toto centrum prověřit a pošleme novou zásilku, dám vám vědět, kdy se tam můžete pro balíček zastavit, děkuji.
  Nicméně teď vidím, že vaše rezervace asi neproběhla v pořádku, pod vaší emailovou adresou tu žádnou rezervaci na balíček nevidím – zkuste to prosím znovu, děkuji.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Lenko, přišel vám prosím potvrzovací email s informacemi kdy je možné balíček vyzvednout (zkontrolujte prosím i spamy). Jinak balíček by pro vás měl být již na místě, zkuste se prosím při další návštěvě na balíček u doktorky zeptat – nebude konkrétně na vaše jméno, jedná se obecně o balíček Moje mateřství od Happy baby, děkujeme!

   1. Jaja

    Ano ptala jsem se bylo mi receno ze balicek nemaj :/

   2. maminka Magda

    Dobrý den, prosím, napište mi o kterého lékaře se jedná a prověříme, případně zavezeme balíčky nové, děkuji.

 98. Alexandra N.

  Dobrý den, objednala jsem si tento balíček a vyzvednout jsem si ho měla na Janské ulici v Ostravě (jsem z Havířova) . Místo balíčku jsem ale dostala pytlík ve kterém byla malá pe5lahev kojenecké vody Rajec a papírové kapesníčky….. Velké zklamání, ještě když jsem pro něj jela tak daleko…

 99. Nela S.

  Dobrý den, řekla bych že jsem na tom podobně jako Kateřina D.. Balíček jsem si rezervovala již po 20. týdnu a nyní jsem v 33.týdnu a pořád nic( MUDr. Felsinger Kyjov). Rezervovala jsem si ho znovu, tak uvidím, zda za 14 dní dostanu balíček. Pokud ne moc by mě to mrzelo.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Nelo,
   do emailu vám měl přijít potvrzovací email s informacemi ohledně vyzvednutí balíčku:
   MUDr. Felsinger Jan, Gynekologická ambulance; Seifrtovo nám 702, Nerudova 247/19, Kyjov
   Datum od kdy bude balíček připraven 12.04.2019
   Datum do kdy bude balíček připraven 28.05.2019

   Váš balíček by měl být tedy připraven, připomeňte se o něj prosím u vašeho lékaře. POZOR – balíček nebude na vaše jméno, ptejte se obecně na balíček Moje mateřství od Happy baby – zkuste také zkontrolovat spamy, jestli tam potvrzovací email najdete, děkuji 🤰🙂💕

  2. maminka Magda

   Dobrý den, snažíme se našimi výdejními místy pokrýt co nejvíce oblastí, ale máte pravdu, v Litoměřicích bohužel zatím kromě 4 ordinací jiné výdejní místo nemáme. Pošlu váš dotaz kolegyni Hance a zkusí vás nasměrovat na někoho konkrétně, ozve se vám přímo na email, děkuji.

 100. Kateřina D.

  Dobrý den,
  rezervovala jsem si u Vás balíček ke své gynekoložce Mudr. Hana Šoufková poliklinika Jablonec nad Nisou , ale bohužel jsem žádný balíček nedostala. Jsem ve 33tt a stále nic.
  Mohla bych prosím dostat info kde se stala chyba ? popřípadě jak dále řešit?

  Předem děkuji
  Dohelská

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Kateřino, ptala jste se prosím své lékařky na balíček? Ano, balíček by maminky měly dostat automaticky, ale z praxe víme, že se tomu tak neděje😕Balíček pro vás nebude přímo na vaše jméno, jedná se obecně o balíček Moje mateřství od Happy baby. Kolegyně Hanka prověří dostatečnou zásobu balíčků u vaší lékařky, zeptejte se prosím při další návštěvě, děkujeme.🙂💕🤰

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Jano, já tu bohužel vaši rezervaci balíčku nevidím. Zkuste to prosím znovu, zřejmě se nepodařila😕 Pokud ale vaše lékařka naše balíčky má (ano, máme ji v seznamu), měla by vám balíček dát automaticky kolem 6. měsíce těhotenství i bez rezervace. Připomeňte se o něj prosím, děkujeme!

 101. Věra V.

  Dobrý den, rezervovala jsem si u vás balíček,ale bohužel k mému gynekologovi ( klinika Stellart MUDr. Daniel Schmitz) balíček nedorazil a prý nejsem jediná, která si u vás objednala balíček a nedorazil jsem už ve 33tt a stále nic mohla bych vědět kde nastala chyba? Děkuji moc 😊

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Věrko, balíček by měl být pro vás u vašeho lékaře připraven teď od 6.4., nechám prověřit, jestli balíčky k lékaři odešly, děkuji. Při příští návštěvě se o něj prosím připomeňte, děkuji vám. 🤰💕🙂

   1. maminka Magda

    Váš lékař by měl mít k dispozici dostatek balíčků – prosím ptejte se na balíček Moje mateřství od Happy baby – nebude přímo na vaše jméno, děkuji.

  2. maminka Magda

   Dobrý den, Věrko, prověřovali jsme zásobu balíčků u MUDr. Schmitze a balíčky má. Při další návštěvě se o něj prosím připomeňte – balíček NENÍ NA VAŠE JMÉNO! Ptejte se prosím na balíček Moje mateřství od Happy baby, děkujeme🙂👍🤰

   1. Věra V.

    Dobrý den, balíček jsem obdržela už ve 3 měsíci, ale koukala jsem na videa a v balíčku bylo více věcí tak jsem si myslela, že je to jiný balíček tak se omlouvám.😊🤰

   2. maminka Magda

    Dobrý den, Věrko, ano, někdy lékaři dají maminkám oba balíčky najednou a pak je v tom trochu zmatek. Nicméně i na stránkách upozorňujeme na to, že složení balíčků se neustále mění a na stránkách máme ty nejaktuálnější verze boxů. Ještě na vás čeká balíček Já a moje miminko, tak snad udělá více radosti🙂💕

   1. Jana H.

    Ano rezervovala. A stale nic doktorka o nicem nevi ze by prislo .. tak snad to jeste dojde 🙂 byla by skoda oto prit

   2. maminka Magda

    Jani, balíček ani po rezervaci nebude na vaše jméno, ptejte se prosím na balíček Moje mateřství od Happy baby🙂💕

 102. Andrea T.

  Dobrý den,
  ráda bych se zeptala, kdy má dorazit email, případně sms ohledně termínu vyzvednutí balíčku. Jsem ve 24tt a za týden jdu k lékaři (byl uveden v seznamu na výběr), tak zda už jej tam budu mít k vyzvednutí. Na mail jsem se dívala, i do spamu, a to jak po registraci tak i nyní v 6. měsíci, ale nic nedorazilo. Po registraci nepřišel mail ani kamarádce, tak jsme předpokládali, že informace dorazí před 6. měsícem. Předem děkuji za odpověď.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Andreo, vidím,že balíček pro vás u paní Mudr. Vaňkové by měl být připraven teď od 5.4. do 24.5. Při další návště se tedy o balíček prosím připomeňte, děkujeme. Bohužel stále bojujeme s tím, že vydávání balíčků není ze strany lékařů automatické, ale na druhou stranu chápeme, že jejich prioritou je starat se o maminky a jejich miminka💕👶🤰

 103. Jana Š.

  Dobrý den, chtěla jsem si rezervovat balíček na chcisvujbox, ale bohužel mi tam nejde zadat ani mé datum narození, ani předpokládaný datum porodu. Do těchto linků na datumy mi nejde nic vepsat. U gynekologa jsem balíček nedostala, i když při předchozím těhotenství jsem ho tam obdržela. Prosím o radu a předem děkuji.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Jano, u dat prosím zkuste zadat nejdříve rok a až potom měsíc a den. Nad datem narození nezapomeňte zaškrtnout, že je vám více jak 18 let. Pokud by vám to stále nešlo, obraťte se opět na nás. Děkujeme

 104. Anna

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat – Balíček jsem si zarezervovala ke své gynekoložce, bohužel od ni odcházím, protože paní doktorka péči dost zanedbává. Otázka zní zda je možné balíček rezervovat k novému lékaři ( s předchozí paní doktorkou už nechci být v žádném kontaktu) ?
  Děkuji

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Jano, ano, určitě to lze řešit. Bohužel problém s prošlými balíčky nás trápí a stále se s ním potýkáme – už to bylo na stránkách fcb mnohokrát komentováno, i tady v příspěvcích😞 Předám vaši mailovou adresu kolegyni Hance, bude vás kontaktovat. Děkujeme za pochopení.

 105. Lucie H.

  Dobrý den,
  musím bohužel komentovat, že jsem z celého balíčku a způsobu zprocesování absolutně zklamaná. Balíček jsem si musela osobně zaurgovat, jinak bych jej ani neobdržela. Když už se ke mě krabička dostala, tak obsah mě ne že zklamal, ale doslova šokoval! Prošlá voda Rajec a neplatný-rok prošlý slevový kupón na feedo.cz? Takhle si vážíte maminek?? Nezlobte se na mě, ale tohle je doslova výsměch nám těhotným.
  Nemám vůbec zájem dále o žádný balíček žádat a HAPPY BABY absolutně nedoporučuji!

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Lucie, děkujeme za váš příspěvek – jak jste se již mohla na našich stránkách dočíst, víme o tomto problému s prošlými balíčky 😞 Řešíme jej, ale náprava na všech výdejních místech po celé ČR se bohužel nedá zvládnout za několik dní / týdnů. Další problém je v tom, že jakmile pošleme nové balíčky na gynekology, často se právě tyto nové balíčky opět vydají jako první a na ty staré často dojde řada až když už je balíček po expiraci – je to samozřejmě o přístupu a o lidech a je nám líto, že právě u vaší lékařky k tomu došlo😕 Pokud máte o balíček Moje mateřství zájem, je možné se s kolegyní domluvit na předání balíčku nového. Naše balíčky pro maminky připravujeme zdarma a chystáme je s co největší péčí a láskou! Každá maminka má na tento balíček nárok a proto si dovoluji s vámi nesouhlasit, že si našich maminek nevážíme a vysmíváme se jim! Na našich fcb stránkách máme mnoho spokojených maminek včetně fotek s balíčky Happy baby, které jim udělaly radost a proto i my vnímáme, že naše práce má smysl🙂🤰💕

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Míšo, bohužel jinou cestou balíček objednat nejde😕 Na stránkách http://www.chcisvujbox.cz postupujte podle nápověd – jméno, příjmení, email, zaškrtněte váš datum narození a kolonku, že je vám více jak 18 let – u data je někdy lepší nejdříve vybrat rok, potom až den, potom už jen vyberete lékaře, nebo možnost – že váš lékař není na seznamu a zvolíte tedy Můj gynekolog není v seznamu a zadáte město – objeví se vám seznam výdejních míst v daném městě…snad se vám to povede, případně se ozvěte🙂👍

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Veroniko, váš balíček by měl být již připraven – zkuste se prosím sestřičky zeptat – balíček nebude přímo na vaše jméno, jedná se obecně o balíček Happy baby – Moje mateřství, děkuji a nechávám prověřit i z naší strany.
   MUDr. Blümlová Alena, GynBlue, s.r.o.; Lužická 692/1, Liberec
   Datum od kdy bude balíček připraven 09.03.2019
   Datum do kdy bude balíček připraven 27.04.2019

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Lenko, balíček máte rezervovaný, měl by být u vaší lékařky od 28.3., zkuste se tedy při další návštěvě na balíček zeptat – nebude přímo na vaše jméno, jedná se obecně o balíček Moje mateřství od Happy baby. V případě problémů se ozvěte,děkuji.

 106. Ivana

  Dobrý den, Dnes jsem byla na kontrole u svého dr. a ptala jsem se na balíček který jsem si rezervovalapřed 20.týdnem těhotenství. Tento týden jsem ve 26 týdnu a sestřička mi zdělila že jim žádný balíček doručen nebyl. Tudiž se chci zeptat jak mám postupovat. Děkuji Ivana

  1. maminka Magda

   Dobrý den, pokud váš lékař je mezi našimi spolupracujícími lékaři a má naše balíčky k dispozici, měl by vám balíček automaticky vydat kolem 6. měsíce těhotenství – zkuste se o něj případně připomenout. Pokud není, můžete si balíček objednat přes stránky http://www.chcisvujbox.cz a vybrat si jiné výdejní místo, kde balíček dostanete.

 107. Lucie

  Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, balíček bych měla mít u svého gynekologa, vím že nebude na moje jméno, ale sestřička i lékařka mají pouze prenatal box, jiný jsem tam neviděla. Mohla bych si tedy zarezervovat balíček někde jinde? Děkuji Jůchová

   1. Lucie

    Aha. V tom případě to asi bude v pořádku, jen ten jsem dostala už ve 3.mesici těhotenství, tak jsem myslela, že tento bude jiný. V tom prenatal boxu totiž nebyla ani čepička a ani ponožky, tak jsem myslela že je nějaký jiný ještě.

   2. maminka Magda

    Dobrý den, Lucie, složení našich boxů se neustále mění, možná jste koukala na box Já a moje miminko, kde jsou většinou již větší dárky… Bohužel nám někdy lékaři dávají boxy najednou a maminky pak nevědí, jestli ještě nějaký box na ně čeká a nebo ne, ale jak se můžete podívat na našich stránkách – jedná se celkem o 3 boxy pro maminky – 2 v těhotenství (Moje těhotenství – desky, průkazka, brořura a Moje mateřství – buď v papírové krabici a nebo plastový sáček) a jeden po porodu (Já a moje miminko), který maminky dostávají až v porodnici. V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit😉👍

  1. Lucie

   Dobrý den, ano asi to bude tak jak jste napsala, že mi byl dán bjeden balíček, který byl složen ze dvou. V tom případě mě jen mrzí, že bryndák čepička a ani ponožky tam nebyly. Ještě jednou děkuji za odpověď.

   1. maminka Magda

    Nebuďte smutná Lucie, ještě na vás bude čekat balíček Já a moje miminko😉💕

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Míšo, ptala jste se na něj u svého lékaře? Měl by být pro vás připavený:
   MUDr. Dobiášová Helena, Zdravex; Sezimovo Ústí II. 614, Sezimovo Ústí
   Datum od kdy bude balíček připraven: 06.03.2019
   Datum do kdy bude balíček připraven: 22.04.2019
   Balíček nebude přímo na vaše jméno, ptejte se obecně na box Moje mateřství od Happy baby. Děkuji.

 108. Michaela T.

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak poznám, jestli tento box a i ty další dostanu u mého gynekologa? Moje těhotenské desky jsem dostala automaticky, takže i to ostatní dostanu bez té rezervace?
  děkuji za odpověď. Míša.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Míšo, pokud je lékař mezi našimi spolupracující gynekology, měl by maminkám dávat naše boxy automaticky ve 3. a 6. měsíci těhotenství, ale často se tak neděje😕Pokud jste ale desky dostala automaticky, připomeňte se i v 6. měsíci o box Moje mateřství😉Vypadá to ale, že váš lékař na balíčky myslí👍💕

 109. Lenka V.

  Dobry den, dnes jsem dostala balicek u sveho gynekologa a mam problem, ktery ma vetsina maminek. Balicek je prosly. Chapu, ze to neni vase vina, ale bylo by mozne ziskat alespon aktualni slevu na feedo.cz? Tu bych vice nez uvitala. Dekuji za odpoved. S pozdravem.
  Lenka

 110. Jana V.

  Dobrý den,
  dnes jsem u svého lékaře obdržela box. Bohužel se mi stalo to, co již řešíte níže v komentářích, že v něm byla pouze prošla voda Rajec a jedna plenka, včetně letáků. Po pravdě sem byla dost zklamaná, po shlédnutí Vašeho videa, kde v boxu rozbalujete takové pěkné věci, třeba jako čepičku. Bylo by možné se domluvit na získání nového boxu nebo jeho výměně? Předem děkuji
  Jana V.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Jano,
   předávám váš dotaz kolegyni, která má prenatální boxy na starosti…zřejmě se jedná opět o problém, který jsme zde již s propadlými boxy řešili😕Ozveme se vám přímo na váš email, děkumeme za pochopení!

 111. Šárka Š.

  Dobrý den, dnes jsem dostala balíček, respektive igelitový pytlík – moje mateřství. A jsem trochu zklamaná, protože uvnitř letáky s kódy na slevu, které už dávno neplatí, jedna plena, prošlá voda rajec 06/2018, a dudlík. Omlouvám se, ale čekala jsem něco trochu víc, ale v dnešní době dostat něco ZDARMA, má spoustu velkých ALE… Ale i tak děkuji. Přeji pěkný den.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Šárko, bohužel tento problém s propadlými balíčky neustále řešíme…předávám váš dotaz na kolegyni, která se stará o tyto prenatální boxy a ozve se vám přímo na email. Děkujeme za pochopení a omlouváme se!