Dárkový balíček Naše rodina

Happy Baby Naše rodina

Balíček  Happy Baby – Naše rodina bylo možné do roku 2019 získávat ve školkách. Nově byl nahrazen balíčkem u pediatra.

Dárkový balíček Happy Baby – Naše rodina obdrželo každý rok 50.000 rodičů dětí v mateřských školkách. Seznam školek zapojených do projektu se každý rok měnil.

Co balíček obsahoval?

Obsah se měnil každým rokem. Většinou šlo o vzorky vitamínů, omalovánky, drobnosti pro děti a další materiály.

 

Sdílejte
 1. Katie48

  To je skoda. Tim, ze se to takhle zmenilo, mala ma 18 mesicu a uz na balicek od pediatra neni narok. Je skvele, co vse delate, ale neni skoda, ze Vsechny balicky jsou jenom pro deti do jednoho roku max? Prosim neberte to nijak nevdecne.

   1. Alexandra

    Thank you so much Mama Renata!

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Zdeňko,

   balíček moje rodina se dříve rozdával ve školkách. Od příštího roku jej nahradí pediatrický balíček pro miminka od 6. měsíců, který budou vydávat pediatři. Podmínkou je, aby s námi pediatr spolupracoval (měl kapacitu na rozdávání balíčků maminkám). Jestli vás zajímá, zda váš peditr mezi ně patří, neváhejte se obrátit na kolegyni Hanku ([email protected]), která má distribuci na starost. Děkujeme.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Jani,

   balíček Moje rodina se původně vydával ve školkách. Jak jste si možná všimla, měnily jsme jeho podobu i obsah. Balíček bude distribuován k pediatrům začátkem nového roku, aktuálně vám nejsem schopná říct přesný termín. Budeme vás, maminky, včas informovat. Děkujeme.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Věrko,

   balíček u pediatra je novým projektem. Z toho důvodu se seznam spolupracujících pediatrů stále ještě aktualizuje, podle toho, jak nám lékaři odpovídají. Pokud chcete, klidně mi napište jméno vašeho pediatra do e-mailu [email protected], ověřím, zda už patří mezi spolupracující.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Veroniko,

   záleží zda váš pediatr patří mezi spolupracující. Tento balíček je novinkou. Distribuce k pediatrům je naplánována na začátek příštího roku. Přesný termín, ale bohužel nejsme zatím schopni říci. I seznam pediatrů se nyní aktualizuje dle toho, jak nám lékaři odpovídají. Jakmile bude balíček u pediatrů k dispozici, dáme vám, maminkám vědět. Lékaři jej budou vydávat cca od 6. měsíce věku dítěte.

  1. maminka Renata

   Dobrý den, Ivano,
   Tento balíček je novinkou. Distribuce k pediatrům je naplánována na začátek příštího roku. Přesný termín, ale bohužel nejsme zatím schopni říci. I seznam pediatrů se nyní aktualizuje dle toho, jak nám lékaři odpovídají. Jakmile bude balíček u pediatrů k dispozici, dáme vám, maminkám vědět. Lékaři jej budou vydávat cca od 6. měsíce věku dítěte. Můžete mi napsat na e-mail [email protected], ověřím, zda nám váš pediatr již odpověděl.

   1. Elmiii

    Dobry den a mohu se zeptat jak se přihlásit abych balíček u svého pediatra získala? Děkuji za info 🙂

   2. maminka Renata

    Dobrý den,

    balíček u pediatra je novým projektem. Z toho důvodu se seznam spolupracujících pediatrů stále ještě aktualizuje, podle toho, jak nám lékaři odpovídají. Pokud chcete, napište mi jméno vašeho pediatra do e-mailu [email protected], ověřím, zda už patří mezi spolupracující.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, tento balíček dáváme 1x do roka do vybraných MŠ (letos jsme jej už dávali na Den dětí). Bohužel počet těchto balíčků je omezen (50.000 ks cca), takže opravdu to není balíček zcela pro každé školkové dítě (někde bohužel ani samotná MŠ o naše balíčky nemá zájem…)
   Děkujeme.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, tyto balíčky se zasílaly do MŠ, které o ně projevily zájem (obesílali jsme téměř všechny MŠ z celé ČR, ale balíčků je “jen” 50.000 ks, bohužel se tedy nemohou dostat úplně ke každému dítěte). Zkuste ale na našich stránkách soutěže o zajímavé ceny a nebo testování, děkujeme 😉🙂

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Žaneto, já tu mám ale opravdu uvedeno, že jim byly balíčky poslány…prosím, zkuste se zeptat kolegyně Katky – email: [email protected]. Vím, že u některých balíčků se čekalo na dodání omalovánek a dalších věcí, možná jsou tedy ještě na cestě, ale s MČ Chýně se pro tento projekt počítalo! Děkuji vám.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Petro, prosím, tento projekt má na starosti kolegyně Katka – přepošlu ji váš dotaz a email na vás, je možné, že se balíčky pozdržely – čekalo se na dodání omalovánek…děkuji a ozveme se vám.

   1. Petra D.

    Děkuji mockrát

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Petro, pokud MŠ Vilémov balíčky dostala, děti je měly dostat ke Dni dětí – což byla sobota…zkuste se ve školce zeptat, možná s nimi počítají na konec roku, ale všechny MŠ jsme prosili o předání kolem Dne dětí! Děkuji.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, otázka samozřejmě nevadí – od toho tyto komentáře jsou😉 Oslovujeme hromadně všechny MŠ emailem, kdo projeví zájem, dodáme balíčky (letos to je směřováno ke Dni dětí) přímo do školek. Samozřejmě počet balíčků je omezen – přesto letos rozdáme téměř 50.000 ks balíčků Naše rodina😉🙂

   1. Eliška R.

    Adresa je:
    MŠ na Chodovci
    Na Chodovci 2540
    Praha 4
    140 00

    Telefon : 272 762 127

   2. maminka Magda

    Dobrý den, přepošlu kolegyni a na příští rok zařadíme, děkuji.

   1. Veronika H.

    Dobrý den, děkuji to je škoda 🙁 děti by to u nás určitě potěšilo. Je možné Vás nějak kontaktovat do zařazení na příští rok? Věřím, že i naší paní ředitelku by to potěšilo. Zmíňila jsem se ji o tom a ani netušila, že vůbec něco, takového je možné.

   2. maminka Magda

    Dobrý den, Veroniko, určitě ano😉 Napište nám prosím adresu MŠ, kontakt na paní ředitelku a my je příští rok zkusíme oslovit. Děkujeme

   3. Veronika H.

    Dobrý večer, mockrát děkuji 🙂
    Adresa : Mateřská škola Nelahozeves, okres Mělník
    ul.Školní č.10
    277 51 Nelahozeves
    telefon: 315 785 035 nebo 725 955 300 ředitelka MŠ

    Paní ředitelce vyřídím, že se ji pokusíte příští rok oslovit.
    Ještě jednou mockrát děkuji a doufám, že dětičky vě školce budou mít stejnou radost, jako já z balíčku od 6.měsíce co jsem dostala 🙂

   4. maminka Magda

    Dobrý den, Veroniko, děkuji – předala jsem kolegyni a za rok je oslovíme 😉👍 Jsme moc rádi, že vás balíček potěšil 🙂💕

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Pavlo, tento balíček je pouze a jenom pro MŠ, pro letošní rok jsou již balíčky rozdány, ale pokud má vaše MŠ také o balíček Naše rodina zájem, můžeme je do tohoto projektu zařadit na příští rok. Stačí když nám pošlete adresu MŠ, kontakt na paní ředitelku a my je oslovíme. Děkujeme za váš zájem.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Jano, momentálně jsou všechny balíčky do MŠ již rezervované – obesíláme všechny MŠ, ale posíláme jen tam, kde o ně projeví zájem. O jakou MŠ se prosím jedná? Mohu vám to prověřit…pokud ji nemáme na našem seznamu, určitě ji můžeme pro příští rok zařadit a váš syn by to stihl za rok😉👍

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Pavlo, bohužel poštou neposíláme žádný z našich balíčků, proto máme výdejní místa nebo síť spolupracujících lékařů. Balíček Naše rodina je určen pro děti z MŠ – posíláme je jednou ročně, letos to připadá na Den dětí. Balíčky se v tuto chvíli distribuují do MŠ, které o ně projevily zájem.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Kláro, ano, šanci mají všechno školky…obesíláme všechny MŠ, ale bohužel některé o naše balíčky nemají zájem…nicméně šance je tu pro všechny, samozřejmě počet balíčků je omezen.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Karlo, prosím, napište nám kontakt na MŠ a na paní ředitelku – tedy na vás a my vás do projektu rádi zařadíme. Balíčky pro letošní rok se momentálně distribuují, nechci vám tedy slibovat, že to ještě letos i k vám stihneme, ale budeme se snažit…
   Děkuji.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, o jakou MŠ se prosím jedná? Momentálně máme ještě nějaké volné balíčky na rozeslání a zjišťujeme zájem MŠ o ně, pošlete mi prosím adresu školky a kontakt na paní ředitelku, pokusíme se ji balíček nabídnout, děkuji.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, ano, vše se k nám dostalo, děkujeme a MŠ zařadíme do projektu balíčků Naše rodina. Jen upozorňuji – balíčky jsou rozdávány jednou ročně (letost plánujeme k 1.6.) a jejich počet je omezen, nemůžeme tedy zaručit, že právě tato MŠ balíček dostane. Vybíráme každý rok namátkou…děkuji za pochopení.

   1. maminka Magda

    Dobrý den, prosím o zaslání kontaktních údajů na MŠ Jimramov a zařadíme ji do projektu balíčků Naše rodina:-) Děkujeme! Prosím o zaslání na emailovou adresu [email protected]

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Jano, jak jsem psala už ostatním maminkách v komentářích, tento balíček je určen pro děti z MŠ, pro vás je to tedy ještě dost času🙂 Nicméně tyto balíčky jednou ročně rozdáme mezi namátkou vybrané MŠ – letos to bude ke Dni dětí – tedy 1.6.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Petro, už v předchozích komentářích se můžete dočíst, že se jedná o balíčky pro děti z MŠ – jednou ročně vždy namátkou vybereme spolupracující MŠ a děti od nás dostanou balíčky – bohužel jejich počet je omezen, nemůžeme tedy balíčky slíbit všem…😕Letos plánujeme jejich rozeslání ke Dni dětí.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, balíček Naše rodina je pro děti z MŠ – jednou ročně vybereme několik MŠ a děti od nás dostanou balíčky. Letos potěšíme děti na jejich svátek – tedy směřujeme distribuci ke Dni dětí. Tyto balíčky jsou bohužel početně limitovány, MŠ se vybírají vždy namátkou.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, veškeré informace ohledně získání balíčků jsou uvedeny u jednotlivých boxů pod ikonou VÍCE INFORMACÍ. Tento balíček je pro děti z MŠ, čili vaše dcerka je na to ještě malá a bude si muset chvíli počkat😕 Zkuste se zatím zapojit do testování a do soutěží o zajímavé ceny, budeme vám držet palce👍

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Zdenko, balíček Naše rodina – jak se můžete dočíst už z komentářů níže, je určen pro děti z mateřských škol, takže na tento balíček si ještě budete muset chvíli počkat🙂 Jak jsem již odpovídala jiným maminkám – tyto balíčeky dáváme jednou do roka dětem z MŠ – jejich počet je ale omezen, takže MŠ jsou vybírány namátkově a jedná se o spolupracující MŠ.

 2. Hana P.

  Dobrý den jsem nová členka a mám nejmladší dceru která měla 15.11.2013 5 let,a jinak mám ještě děti ve věku chlapce 7, Holku 9,a dceru 13 let. Můžu poprosit o balíček pro 5 letou dceru třeba i ostatní děti. Děkuji Piškulová

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Hanko, balíčky Happy baby jsou určeny primárně pro nastávající maminky a jejich miminka do věku 3 měsíců (viz přehled boxů na našich stránkách). Vaše děti jsou tedy již na boxy velké a zpětně balíčky získat nelze, poštou je neposíláme a vlastně už by vám vůbec k ničemu nebyly. Pokud máte na mysli box Naše rodina – tento balíček je pro děti z MŠ, kdy jednou za rok vybereme namátkově spolupracující MŠ a děti od nás boxy dostanou. Množství balíčků je omezeno, tudíž není to tak, že by každé díte v každé MŠ od nás box dostalo. Zkuste se ale na našich stránkách zapojit do testování a nebo do soutěží o zajímavé ceny, budeme vám držet palce👍

   1. Anna

    Dobry den píšete do věku 3 měsíců, nepřekli jste se a chtěli spíš dodat do věku 3 let?

   2. maminka Magda

    Dobrý den Anno, pokud máte na mysli moji odpověď mamince Hance P, o překlep se opravdu nejedná – jak píši, boxy Happy baby (Moje těhotenství, Moje mateřství, Já a moje miminko) jsou určeny pro nastávající maminky a miminka do 3 měsíců, ale box Happy baby Naše rodina je pro děti z MŠ, jak uvádím dále v odpovědi, takže tady se spíš jedná o věk od 3 do 6 let, tedy školkových dětí. Děkuji ale za váš dotaz a jsme rádi, že máme tak pozorné čtenářky🙂👍

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Lucie, balíčky Naše rodina jsou určeny dětem v MŠ. Většinou jednou za rok vybíráme náhodně MŠ, kam poté balíčky pro děti putují. Tyto balíčky neposíláme a nejsou automaticky pro všechny děti v MŠ – počet balíčků je pro každý rok omezen. Seznam MŠ, kam balíčky dodáme pak uveřejňujeme na našich facebookových stránkách. Držíme palce, aby se dostaly i k vám do školky.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, seznam školek na našich stránkách neuvádíme, pokaždé se může jednat o jiné MŠ, kam se balíčky dostanou. Seznam tedy dodatečně uveřejňujeme na našem facebooku až po odeslání balíčků. Děti z MŠ zřejmě potěšíme až v únoru 2019.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Simono, dárkový balíček Moje rodina je určen pro děti z MŠ – většinou v adventním čase uděláme radost vybraným mateřským školkám z celé ČR a děti dostanou tyto balíčky. Ostatní balíčky jsou pro těhotné maminky a jejich miminka – pokud čekáte miminko, můžete si svůj balíček vyzvednout u svého lékaře nebo na jednom z našich distribučních míst – můžete si jej také rezervovat i na http://www.chcisvujbox.cz. Balíček Já a moje miminko dostanou maminky přímo v porodnici po porodu.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Kristýno, tímto balíčkem vždy potěšíme ke konci roku malé děti z vybraných MŠ. Dopředu nikdy nevíme, které MŠ to budou a tento balíček je určen pouze pro ně. Jinou cestou ho získat bohužel nelze.

 3. Lauralili

  Pěkný den, zaregistrovala jsem se a vyplnila prosbu o balíček pro maminku. Dále jsem se zapojila do všech soutěží. Je možné někde zjistit, zda jsem do soutěží zařazena a zda mám o balíček správně zažádáno?
  Děkuji

  1. maminka Lucie

   Krásný den přejeme, vždy po odeslání soutěže, se vám zobrazí, jestli jste formulář řádně odeslala. Věříme, že to tak bylo. Kontrolovali jsme namátkou soutěž o fusak a tam jste mezi soutěžícími. 🙂

Přihlášení

Na našich webových stránkách HappyBaby.cz používáme soubory cookie, abychom vám poskytli, co nejvíce pohodlí při jejich prohlížení. Kliknutím na „Souhlasím s použitím všech cookies“ vyjadřujete souhlas s použitím VŠECH souborů cookie. Můžete také pomocí nastavení poskytnout kontrolovaný souhlas nebo zamítnout použití cookies kromě nezbytných.

Povolit všechny cookies Nastavit cookies

Níže najdete kategorie cookies používané na našich webových stránkách, které můžete povolit nebo zakázat. Funkční cookies není možné zakázat, protože jsou pro bezproblémové procházení webu nezbytné. Vaše nastavení cookies je v budoucnu možné měnit pomocí odkazu v patičce webu.

Zavřít

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě