Dárkový balíček Naše rodina

Happy Baby Naše rodina

Každý rok myslíme i na děti a rodiče školkových dětí s naším balíčkem Happy Baby – Naše rodina.

Dárkový balíček Happy Baby – Naše rodina obdrží každý rok 50.000 dětí v mateřských školkách. Seznam školek zapojených do našeho projektu se každý rok mění.

Co balíček obsahuje?

Obsah se mění každým rokem. Většinou jde o vzorky vitamínů, omalovánky, drobnosti pro děti a další materiály.

 

Balíček pro rok 2018 bude v České republice distribuován v podzimních měsících.

Sdílejte
  1. maminka Magda

   Dobrý den, ano, vše se k nám dostalo, děkujeme a MŠ zařadíme do projektu balíčků Naše rodina. Jen upozorňuji – balíčky jsou rozdávány jednou ročně (letost plánujeme k 1.6.) a jejich počet je omezen, nemůžeme tedy zaručit, že právě tato MŠ balíček dostane. Vybíráme každý rok namátkou…děkuji za pochopení.

   1. maminka Magda

    Dobrý den, prosím o zaslání kontaktních údajů na MŠ Jimramov a zařadíme ji do projektu balíčků Naše rodina:-) Děkujeme! Prosím o zaslání na emailovou adresu online@happybaby.cz

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Jano, jak jsem psala už ostatním maminkách v komentářích, tento balíček je určen pro děti z MŠ, pro vás je to tedy ještě dost času🙂 Nicméně tyto balíčky jednou ročně rozdáme mezi namátkou vybrané MŠ – letos to bude ke Dni dětí – tedy 1.6.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Petro, už v předchozích komentářích se můžete dočíst, že se jedná o balíčky pro děti z MŠ – jednou ročně vždy namátkou vybereme spolupracující MŠ a děti od nás dostanou balíčky – bohužel jejich počet je omezen, nemůžeme tedy balíčky slíbit všem…😕Letos plánujeme jejich rozeslání ke Dni dětí.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, balíček Naše rodina je pro děti z MŠ – jednou ročně vybereme několik MŠ a děti od nás dostanou balíčky. Letos potěšíme děti na jejich svátek – tedy směřujeme distribuci ke Dni dětí. Tyto balíčky jsou bohužel početně limitovány, MŠ se vybírají vždy namátkou.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, veškeré informace ohledně získání balíčků jsou uvedeny u jednotlivých boxů pod ikonou VÍCE INFORMACÍ. Tento balíček je pro děti z MŠ, čili vaše dcerka je na to ještě malá a bude si muset chvíli počkat😕 Zkuste se zatím zapojit do testování a do soutěží o zajímavé ceny, budeme vám držet palce👍

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Zdenko, balíček Naše rodina – jak se můžete dočíst už z komentářů níže, je určen pro děti z mateřských škol, takže na tento balíček si ještě budete muset chvíli počkat🙂 Jak jsem již odpovídala jiným maminkám – tyto balíčeky dáváme jednou do roka dětem z MŠ – jejich počet je ale omezen, takže MŠ jsou vybírány namátkově a jedná se o spolupracující MŠ.

 1. Hana P.

  Dobrý den jsem nová členka a mám nejmladší dceru která měla 15.11.2013 5 let,a jinak mám ještě děti ve věku chlapce 7, Holku 9,a dceru 13 let. Můžu poprosit o balíček pro 5 letou dceru třeba i ostatní děti. Děkuji Piškulová

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Hanko, balíčky Happy baby jsou určeny primárně pro nastávající maminky a jejich miminka do věku 3 měsíců (viz přehled boxů na našich stránkách). Vaše děti jsou tedy již na boxy velké a zpětně balíčky získat nelze, poštou je neposíláme a vlastně už by vám vůbec k ničemu nebyly. Pokud máte na mysli box Naše rodina – tento balíček je pro děti z MŠ, kdy jednou za rok vybereme namátkově spolupracující MŠ a děti od nás boxy dostanou. Množství balíčků je omezeno, tudíž není to tak, že by každé díte v každé MŠ od nás box dostalo. Zkuste se ale na našich stránkách zapojit do testování a nebo do soutěží o zajímavé ceny, budeme vám držet palce👍

   1. Anna

    Dobry den píšete do věku 3 měsíců, nepřekli jste se a chtěli spíš dodat do věku 3 let?

   2. maminka Magda

    Dobrý den Anno, pokud máte na mysli moji odpověď mamince Hance P, o překlep se opravdu nejedná – jak píši, boxy Happy baby (Moje těhotenství, Moje mateřství, Já a moje miminko) jsou určeny pro nastávající maminky a miminka do 3 měsíců, ale box Happy baby Naše rodina je pro děti z MŠ, jak uvádím dále v odpovědi, takže tady se spíš jedná o věk od 3 do 6 let, tedy školkových dětí. Děkuji ale za váš dotaz a jsme rádi, že máme tak pozorné čtenářky🙂👍

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Lucie, balíčky Naše rodina jsou určeny dětem v MŠ. Většinou jednou za rok vybíráme náhodně MŠ, kam poté balíčky pro děti putují. Tyto balíčky neposíláme a nejsou automaticky pro všechny děti v MŠ – počet balíčků je pro každý rok omezen. Seznam MŠ, kam balíčky dodáme pak uveřejňujeme na našich facebookových stránkách. Držíme palce, aby se dostaly i k vám do školky.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, seznam školek na našich stránkách neuvádíme, pokaždé se může jednat o jiné MŠ, kam se balíčky dostanou. Seznam tedy dodatečně uveřejňujeme na našem facebooku až po odeslání balíčků. Děti z MŠ zřejmě potěšíme až v únoru 2019.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Simono, dárkový balíček Moje rodina je určen pro děti z MŠ – většinou v adventním čase uděláme radost vybraným mateřským školkám z celé ČR a děti dostanou tyto balíčky. Ostatní balíčky jsou pro těhotné maminky a jejich miminka – pokud čekáte miminko, můžete si svůj balíček vyzvednout u svého lékaře nebo na jednom z našich distribučních míst – můžete si jej také rezervovat i na http://www.chcisvujbox.cz. Balíček Já a moje miminko dostanou maminky přímo v porodnici po porodu.

  1. maminka Magda

   Dobrý den, Kristýno, tímto balíčkem vždy potěšíme ke konci roku malé děti z vybraných MŠ. Dopředu nikdy nevíme, které MŠ to budou a tento balíček je určen pouze pro ně. Jinou cestou ho získat bohužel nelze.

 2. Lauralili

  Pěkný den, zaregistrovala jsem se a vyplnila prosbu o balíček pro maminku. Dále jsem se zapojila do všech soutěží. Je možné někde zjistit, zda jsem do soutěží zařazena a zda mám o balíček správně zažádáno?
  Děkuji

  1. maminka Lucie

   Krásný den přejeme, vždy po odeslání soutěže, se vám zobrazí, jestli jste formulář řádně odeslala. Věříme, že to tak bylo. Kontrolovali jsme namátkou soutěž o fusak a tam jste mezi soutěžícími. 🙂

reklama

Zapomenuté heslo

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě