FISHER PRICE – časopis pro zvídavá batolata

Časopis Fisher-Price

Nový časopis na časopiseckém trhu, který vznikl s myšlenkou na nejmladší čtenáře – „Fisher Price”, bude mít svůj debut již 18. června 2019. Obrázkové periodikum svým celkovým pojetím inspiruje děti k samostatné zábavě a k prvním krůčkům v učení. Formát časopisu připravil tým redaktorů vydavatelství pro děti Egmont Polska a také tým expertů z – rodiči a odborníky oceňované firmy – Fisher-Price, světového lídra hraček a vybavení pro děti.

Časopis „Fisher Price”

je výjimečný časopis pro zvídavá batolata. Každá stránka časopisu byla navržena tak, aby rozvíjela dovednosti dětí již v rané životní etapě. Dítě se samo zabaví a s menší pomocí rodičů či pečující osoby bude plně rozvíjet svůj potenciál. Přehledné uspořádání časopisu, grafický formát pokynů, jejich srozumitelné sdělení a symboly umístěné na stránkách sice napoví, jak nasměrovat hru, ale v zásadě právě dětská představivost vymezí její rozsah.

Každé číslo má 24 stran s velkými ilustracemi a jednoduchými úkoly k vyřešení jako například:

  • tah pastelky po lince,
  • doplňování obrázků,
  • vybarvování podle kódu,
  • spojování teček,
  • rozeznávání tvarů,
  • nalezení prvků či doplňování a dokončování obrázků pomocí nálepek.

Uprostřed prvního čísla také na každé dítě čeká diplom.

Pořadí: 0 / 0
vstoupit do galerie

Procvičení jemné motoriky ruky, všímavosti a soustředěnosti

Jednotlivé úkoly jsou totiž perfektní přípravou pro výuku psaní a logického myšlení. A to vše během společně strávených chvil plných radostné zábavy. Časopis vychází na silném papíru, ideálním pro kreslení pastely, pastelkami nebo fixy. Na obálce rodiče či pečující osoby najdou informace ohledně dovedností, které bude dítě procvičovat. První úspěch malého dítěte, které samostatně plní úkoly, těší nejvíce. 

Časopis Fisher-Price je odpovědí na prázdné místo na časopiseckém trhu, v němž chybí kvalitní časopisy pro nejmladší děti; takové, ve kterých se učení pojí s hrou. Měsíčník je určen dětem od dvou let. Ke každému číslu budou připojeny archy s nálepkami, které děti potřebují k dolepování při plnění jednotlivých úkolů. Cena prvního čísla je 79,90 Kč / 3,60 €. 

VYDAVATELSKÝ FORMÁT ČASOPISU

Název: „Fisher-Price”

Premiéra: 18. června 2019 

Cílová skupina: děvčátka a chlapci ve věku 2-5 let

Cena: 79,90 Kč / 3,60 €

Redaktor: Petra Vichrová

Počet stran: 24+4

Poskytovatel licence: Mattel

Sdílejte

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě