Jaký bude letošní podzim pro školáky a děti ve školkách?

podzim, imunita, děti

Děti se vrátili zpět do tříd. Přesto, že si stále ještě užíváme dny plné sluníčka, přichází podzim a s ním chladné počasí. Je na to imunita našich dětí připravena?

1. září se žáci základních a mateřských škol opět sešli v lavicích

V jaké kondici je podle dětských lékařů jejich imunita a co můžeme my rodiče, udělat pro to, aby naše děti zvládly tento školní rok ve zdraví?

Obecně může za dětské nemoci několik činitelů – není to jen blízkost jiných dětí nebo chladnější počasí, ale svoji roli hraje i psychika a stres. Dítě přichází z domácího prostředí do kolektivu neznámých dětí, dětí s různými návyky, z různého sociálního prostředí, různého zdravotního stavu. Když dítě nastoupí do školky nebo do školy, ze dne na den se musí vyrovnat s novým životem, být samostatnější, umět se samo obléci, najíst či uložit ke spánku.

Podle pediatrů je důležité už na sklonku léta uvažovat o způsobech posílení imunitního systému, a to nejen u dětí.

Zlepšení obranyschopnosti je v tomto roce mnohem důležitější než v předešlých letech. Spolu s chřipkou a jinými infekty dýchacích cest zažíváme také druhou vlnu covid-19. Pomoci mohou kromě zdravého životního stylu i kvalitní doplňky stravy.

Letošní podzim pro školáky a děti ve školkách Happy Baby

Rodiče by si však měli zvykat posilovat imunitní systém svých děti po celý rok. Stačí dodržovat základní pravidla zdravé stravy, otužovat se a dopřávat tělu dostatek pohybu. V uzavřených kolektivech je poté potřeba často a důkladně větrat.

Mezi nejvýznamnější doplňky stravy, které se nakupují na konci léta jsou vitaminy D3, B6, B12 a C, pořídit můžete i probiotika, prebiotika, přípravky z echinacey,nebo s minerály. Hitem poslední doby jsou také betaglukany, extrahované z kvasinek. Dobrým příkladem spojení betaglukanu, vitaminů a minerálů je sirup IMMUNOTROFINA d, který obsahuje originální betaglukan Wellmune WGP, vitamin D, B6, B12, které přispívají k normální funkci imunitního systému, vitamin B5, který snižuje únavu a vyčerpání. Na doplnění jsou v sirupu obsaženy i minerály jód a arginin. Aby si děti Immunotrofinu d oblíbily má karamelkovou příchuť.

Přesvědčte se:

Výsledky klinické studie zaměřené na snížení epizod běžných dětských infekčních nemocí a vliv Wellmune WGP® betaglukanu na snížení nemocnosti dětí.

výsledky klinické studie Immunotrofina d

Požadavkem na kvalitní betaglukan je i jeho čistota, která by neměla být nižší než 70%. Certifikátem potvrzená čistota tohoto Wellmune WGP betaglukanu není nižší než 75%.

Stejně jako zdravý životní styl nestačí aplikovat 1 měsíc v roce, tak i podávání Immunotrofiny d z preventivních důvodů má význam především v období od podzimu do jara (například 3 měsíce). Podávání je jednoduché – děti sirup užívají 1x denně. Stejně tak je jednoduché i skladování – položit si ho můžete třeba na kuchyňskou linku, abyste nezapomněli 😊

Letos si při koupi na internetu můžete vybrat. Buď zvolíte jednotlivé balení nebo zvýhodněný balíček 2 + 1 zdarma. Trojbalení Immunotrofiny d můžete zakoupit pouze v několika vybraných eshopech (Apotek, Sleky, Pilulka, Gigalekarna). V síti kamenných lékáren bude k dispozici Immunotrofina d sirup 200ml.

výsledky klinické studie Immunotrofina d

Přečtěte si zkušenosti a recenze maminek, které již sirup vyzkoušely.

Sdílejte
Kompletní portfolio HBKompletní portfolio HBreklama

Přihlášení

Ukládám změny Odesílám
Uloženo Hotovo
Došlo k chybě Došlo k chybě